Erkeklerin ölü spermleri?

Hep merak etmisimdir. Şimdi biz kadinlar ölü yumurtalarımızi regl yoluyla vücuttan atiyoruz peki erkekler ölü spermlerini nasıl vücuttan atar? Cinsel birlesim demeyin çünku o sirada canli sperm cıkarilir. Bilmeyenler sacma yorumlarini kendilerine saklasinlar tesekkurler.

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin bedenin de spermler ölmez.. Sperm kesesi dolduğu halde erkek hiç boşalmadı ise rüyalanma yolu ile boşalır ve keseyi rahatlatır bünye.. Onun için penisin ucundan çıkan her sperm canlıdır ve uygun durumda bilhassa kadın döl yatağın da 72 saat canlı kalır.

0|1
    0|0
    • Peki tesekkurler

• bende dahıl sızden ogrenecegımız cok sey var.. akıllı ınsanlar soyledıklerınızden feyz alıp gereken derslerı almalılar

• Tamam teşekkür ederim bildiklerimi paylaşmaya devam..

Erkekler Ne Diyor 25

• Tamam işte bizde çıkan her sperm potansiyel çocuktur vajinaya akarsa yumurtayla birleşir, akmazsa ölür, hepsi o kadar..
    Belli bir süre ya da dönem yoktur,
    Mastrubasyon, cinsel ilişki ya da rüyalanma yoluyla sperm çıkışı gerçekleşir :)

0|0
    0|0
  • Erkek te ölü sperm olmaz Dışarıya atılınca ölü olur bir kaç saat sonra
    Yanılıyorsa olabilirim belki

0|0
    0|0
    • Olur. Yumurtanin ve spermlerin ömürleri vardir. 2-3 gunluk ömürleri var

• Sperm vücutta kaldığı sürece canlıdır.
    Fazla spermler idrarla veya uykuda boşalarak dışarı çıkar.

0|0
    0|0
    • Hayir. 2-3 gunluk omurleri var spermlerin.

• Ölü de olsa boşalma veya idrar esnasında fazlalık olan sperm dışarı çıkıyor.

Canlı ve ölü birlikte.

• Tamam simdi oldu. Anladim

• testisler icinde veya belirli sicaklikta spermler yasamaya devam eder yani spermler ölmüyor vucut içindeyken

0|0
    0|0
  • Bizim spermler ölümsüzdür :)))

0|0
    0|0
  • ölü sperm nedir? ben niye bilmiyorum.
    sperm zaten testislerde sürekli üretilir. milyonlarca sperm var.
    eğer anlamadıysan bir arkadaş çıksın göstersin ben anlamadım.

0|0
    0|0
    • Urettiğin spermlerin 2-3gun ömrü var.

• 2-3 güne atıyorum ben zaten onu.
      ortalama bir erkek haftada 3 gün masturbasyon yapar.

• erkekler uzun süre boşalmasa bile ya kendiliğinden boşalma yaşanır uykuda falan ya da idrar yoluyla atılır zaten

0|0
    0|0
    • Idrat yolu ile demek. Yani vucutta kalmiyo

• kalmıyor tabii ki illa ki atılıyor vücuttan ya kendiliğinden boşalarak ya da idrarla işte
      Hatta kendini boşalttıktan sonra bile itam boşalamadıysan onlarda idrarla cıkıyor

• Anladim tek normal cevap veren sensin galiba.

• Boşaltım yoluyla

0|0
    0|0
  • Spermle yumurtayı karıştırıyosun sen, biz canlı veya cansız tüm spermleri boşalma ile dışarı atarız

0|0
    0|0
    • Bak vanli veya cansiz dedin. Demek ki cansizi da atiyosunuz vucuttan. Ayrica karistirmiyorum

• hayır biz attıktan sonra cansız oluyor onlar. Normalde vücut içinde hep hareketlidir

• Anladim tesekkurler

• sperm olmez.

0|0
    0|0
  • tuvalette veya calışırken vicudunu zorladığında ve uyurken ruyalandığında atılır

0|0
    0|0
  • Öğrenip napcan ben reglle ilgili anlattığını ilk senden duydum sana gerekmicek ki 😊

0|0
    0|0
  • atmıyoruz onlar zamanla canlanıyor

0|0
    0|0
  • öldüğünü kim söledi

0|0
    0|0
  • fazlalık uykuda atılıyo da o da olmuyo artık canım benım :D:D:D

0|0
    0|0
  • bnmkı herzamn canlı canım kuşkum yok :;9

0|0
    0|0
  • Osssbir ile :D

0|0
    0|0
  • 2-3 gün değil 1 haftaya kadar süresi var. Vadesi dolan idrar yoluyla atılır ama çok ise rüyalanma ile vücuttan atılır. İdrar yoluyla atanlar vardır ama rüyalanma ile pek kalmamıştır herhalde :D

0|0
    0|0
    • Anladim

• idrar yoluyla atılamaz. sperm çıkarken idrar kapakçığı kapanır, idrar yaparken de sperm kapakçığı kapanır. ikisini aynı anda yapmak mümkün değil nerden öğrendiysen yanlış

• Direkt idrar esnasında değil zaten olay. İdrardan sonra son damla denilen olay esnasında biraz geliyor ama bu boşalmak gibi değil

• vucutta ölü sperm var mı l*n ılk kere duydum :D

0|0
    0|0
    • Bosver

• bak ben bazın idrarla beraber atıyorum çok uzun süre ilişkiye girmediğimde veya mast yapmadıgımda. idrardan sonra oluyor genellikle. ama ölü sperm olacagını zannetmiyorum işte bu şekilde veya başka yollarla vucuttan atılır

• Anladim

• Sperm ancak vücuttan çıkıp belli bir süre bekledikten sonra ölür, vücutta bekleyenler canlıdır

0|0
    0|0
    • Anladim

• Hatta sperm testi yapılacağı zaman bir kap veriyolar ona boşalıp veriyosun hemen makinaya koyuyolar, evde boşalırsanda bir saat içinde bize getir diyolar çünki ölüyo, yani birisi boşalsa bir kaba sen onu 3-5 saat sonra vajinana doldursan bişey olmaz😀 sperm bankaları donduruyo o olayı bilmiyorum

• ben bir gun boşalmasam resmen genizimden geilyor aşırı testesteron hormonu

0|0
    0|0
  • Şimdi sperm hava ile buluştuktan sonra ömrü azalır ve ölür... Onun dışında zaten biz yapmasak bile.. Vücut gece rüya gördürterek... Bu spermleri vücuttan atıyor.. Ha bu spermler ölü diye vücuttan atmıyor.. vücutta sürekli sperm üretimi olduğu için Keseyi boşaltması gerekiyorki yeni spermlere yer açılsın... Rüyalanma hormona ve kişiye göre değişir... Ben 4 gün yapmadım diye rüyalandım...1 keresindede 17 gün yapmadım korkuyordum gece olacak diye çünki iğrenç bir duygu... Ama sebeplerim vardı 17 gün yapmadığım zaman ameliyat olmuştum...

0|0
    0|0
  • ölü sperm diye birsey yoktur erkekte erkek vıcudu bnu saklayabilecek kapastedir NCAK 4 BAZEN 5 6 7 AYDA HATTA DAHA AZ ZAMANDA CINSE ILIŞKI YSAMAZSA VYA KNDI YAPMAZSA BIR SEKILDE VICUDUN IHTIYACI OLARAK RUYADA CIKAR AMA ÖLÜ DEGİLLERDİR YİNEDE TAMAMEN IHTIYACTAN

0|0
    0|0
    • Of. Hic mi biyoloji dersine girmediniz. En fazla 1 hafta ömürleri var

• Susar misin.

• susmuyorum napcan al asjşaknflkaf

• Erkeklerin spermi ölmez yumurtalıklar dolarsa her şekilde gece olur başka bir yolla olur atılır :)

0|0
    0|0
    • Spermlerin ömürleri vardir. Ölürle

• Yardımcı oluruz sıkıntı yok o günler yemek filan yapmasın uyusun tv izlesin rahatına baksın ne bilim kendini yormasın :))

• Yani genellikle uzanirlar ya da yuruyuse cikarlar sicak giyinirler usurler :)

• uykuda dışarı fırlıyorlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çıkınca ölüyormuş zaten spermler açıkta hemen

0|0
    0|0
  • kadınlar orgazm sırasında dışarı yumurtalarını atmaz. regl yoluyla onlar kurtulurlar. ama erkeklerde böyle bir durum olmadığından spermler bir şekilde çıkış yolunu buluyor. mastürbasyon olmasa erkek uykusunda orgazm olabiliyor. spermler canlıdır, çıktıktan bir süre sonra ölürler. zaten erkek istediği kadar uğraşsın bir süre sonra kasıklarında baskı ve ağrı hissetmeye başlayacaktır. anlatabilmişimdir umarım :(

0|0
    0|0
    • Biyoloji derslerinde spermlerin 2-3gun omurleri oldugu yazar. Zaten ben de yumurtalari regl yoluyla atiyoruz dedim. Yani ölmeleri icin cikmak zorundalar diyebiliriz

• Ilginc. bir aci ceken biziz ayda 1 kanli

• orası öyle :'(

• erkeklerin spermleri vücuttan çıktıktan sonra ölüyor :(

0|1
    0|0
  • çişleriyle

0|0
    0|0
  • Erkeğin içinde ölen spermi hiç duymamıştım. Çıktıktan sonra ölüyor meretler.

0|0
    0|0
  • Onlarin spermleri ölümsüz😂😂 bedende olmuyor ancak disari ciktiklarinda oluyorlar. Zaten icerde cok durmuyorlar ki😂😂

0|1
    0|0
  • uykuda bosalma yasarlar veya iserkende cikiyor bazen

0|0
    0|0
    • işerken mı cıkmaz yok ole bısey ya

• iserken hic fark ettinmi bilmem ama böyle sümük gibi bir akintida cikar bazen

Yükleniyor...