Meme ucum büyük?

Arkadaşlar benim meme ucum çok büyük yani o koyu Kısım var ya şişkin ve büyük. Mesela Göğüs ucu sert ve yuvarlak olur ama benimki kahverengi Kısım büyük sert Kısım çok küçük minnacık. Göğüsüm 80 beden. 18 yaşındayım. Sizce ilerde zaten var olan ucum büyür mü? Ve erkekler lütfen abazalık yapmaya gelmeyin.

Güncellemeler:
Korkmuyorum ki tamam güzel bir şey ama ilerde çıkar mı onu soruyorum?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik oldugunu düsünüyorum. kimsenin o konudn rahatsizlik duyacagini tahmin etmiyorum. kimsinde büyük kimsinde Kücük.. meme uclarinin da zamanla biraz daha büyücek yani daha orantili olcaktir. daha 18 yasindasin o yüzden buclari kücüktür bence sorun etme. sonucta meme ucunun cevresindeki kahverengi bölgenin genis olmasi itici birsey degil hatta cekici bile olabilir.

0|0
    0|0
    • Evet itici değil zaten ama ucunun olması güzel bir şey. Ailede kimse de yok böyle

• iyi o Zaman sorun yok zaten.. birde sunu düsündün mü bilmiyorum ama uclari uyarildikca, daha cok büyüyecektir. yani sevisme veya cinsel haz aninda kendiliginden daha cok büyüyorlar zaten.. dogum yapan kadinlar icin süt pompasi gibi bir alet var.. ucuz birsey. eczanelerde bulabilirsin.. bir dene bakalim. vakumladikca belki büyüyebilir.. yani gecici ve görselligi seni rahatlatabilir..

• dikkat ettimde kücük olanlar sanki daha cekici duruyor. ne bileyim sanki böyle daha masum gibi. masumiyet ehr zaman cekicidir

Erkekler Ne Diyor 21

• Ucu çıkık değil mi fazla?

0|0
    0|0
  • Büyümez öyle kalır. Yazık sana çok üzüldüm. Günlük kalsiyum ihtiyacı için Danone ye

0|0
    0|0
    • Sen ne diyon

• Eğlence mi buldun kendine

• Anlatma anlattıkça ağlıyoruz.
      Yok ya ne eğlencesi dedim ya cevabımı boyutu değişmez öyle kalır hep. Cevap bu

• Aman düşündüğün i
    Şeye bak çok önemli bişey değil bu

0|0
    0|0
  • büyük iyidirrr

0|0
    0|0
  • Büyümez merak etme. Ayrıca kötü bir görüntü olduğunu da sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Kötü değil tabi ama ne bileyim

• hayır hep sabit kalır büyük ya da küçük genetiktir değiştiremezsin

0|0
    0|0
    • Ilerde ucunun daha belirgin olacağını söylüyorlar

• yalan söylüyorlar inanma sen kimseye ve yaşamına devam et korkma çocuğun bile olsa sorun olmaz

• bir görebilir miyiz gördüklerimizle kıyaslamak için

0|1
    0|0
  • Valla kötü niyetle gelmedim meme uçlarını buyutmeye geldim 😊

0|0
    0|0
  • Sikinti yapma

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz gayet iyisin

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0
  • resimli olsaydı güzel yorum yapardım

0|0
    0|0
  • Süper sin tatlım

0|0
    0|0
  • Foto olmazsa yorum yapamam

0|0
    0|0
  • Emzirdiğin zaman yani bebek sahibi olunca düzelir.

0|0
    0|0
  • Zamanla normale doner bence

0|0
    0|0
  • Anormalse doktora görün kist ihtimali var korkutmuş olmiyim yani doktara görün :)

0|0
    0|0
  • evet ileride adet gördüğünde hamile kaldığında vs gibi dönemlerde dahada büyüyecektir

0|0
    0|0
  • Kardeş önce bir vücudunuzu öğrenin. Birincisi bahsettiğin kahverengi kısmın adı areola. İkincisi göğüslerinin 80 beden olması mümkün deği. 80 olan senin sırt ölçün. Göğüslerinin ölçüsü A ile D arasındaki harf grubu ile ifade edilir.
    Soruna gelince meme ucu adet döneminde, tahrik olunca, üşüyünce ve gebelik gerçekleşince büyür.

0|0
    0|0
    • Tamam ben sorumu sordum teşekkürler yazmışsın ama bunlar gerekli değil. Ben ilerde Kalıcı olarak büyür mü diye sordum. 80 ABCD buna mı takıldınız?

• Benim takıldığım nokta bu yaşınz gelmişsin vücudunu ve aksesuarlarını tanımayışın. Neyse uzatmanın anlamı yok. Cevap verdim ben soruna

• pembiş olsun en sevdiğim

0|0
    0|0
  • 80 büyük mü oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alveol kıs mi Mi genis.

0|0
    0|0
  • görmemiz lazım böyle yorum yapamam

1|1