Hamile kalsanız ne yaparsınız?

evlilik disi hamile kalsaniz ne yaparsiniz¿ ailenize mi soylwrsiniz yoksa aldirir misiniz

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik dışı çocuk yapacak kadar özgür olan bir kızın demekki korkması gereken bir ailesi yok bu sebeple ailesine söylemesinde bir sakınca yok

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ailene söyle ne suçu var ki masum bir çocuğun canını almakla ne kadar cani biri olduğunun farkında bile olamayacaksın doğur sana bunu yapan erkek kılıklı eşek çocuğuna sahip çıksın kanun sana çok imkanlar vermiş git avukata danış ve aileni de arkanda hisset

0|0
    0|0
  • Nası doğuracam diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • Kimden peydahladiysan onla evlen..

0|0
    0|0
  • Be kadar kolay aldırmak zaten zinayı Allah haram kılmıyor mu siz bir de katil mi olcanız yapmayın zina

0|0
    0|0
  • Olay çıkar :)) tip literatürü ne girerim

0|0
    0|0
  • bidaha kalmayı denerimmm

0|0
    0|0
  • Bunu daha çok hamile brakan erkek düşünmeli. Biraz onuru varsa bir an önce evlenir.

0|0
    0|0
  • Evlilik dışı ilişki yaşma sıkıntıda yaşamassın...

0|1
    0|0
  • Aldıracaksın

0|0
    0|0
  • Bence söylenmeli o senin canın

0|0
    0|0
  • imkansız

0|0
    0|0
  • Çok şaşırirım kendimden şüphe duyarım :D

0|0
    0|0
  • yine aynı vaka

0|0
    0|0
  • aldırır mısınız diye sormuş he o kadar basitti sanki? nereye aldırıyon türkiyedesin kızım sen :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ömür boyu victan azabiyla yasayamazdm. Ailem beni red etse bile söylerdm beni öldürecek olsalar bile aldirmam o cocugu.

0|1
    0|0
  • Aldıramazdım büyük konuşmayayım ama günah onun ne suçu var.

0|1
    0|0
  • Aldirmaya kiyamam ya. Ekonomik ozgurlugumde varsa herkese ragmen dogururum heralde.

0|1
    0|0
  • Allah korusun!!

0|1
    0|0
  • Hic kalmamistim allah yardim etsn herhalde anneme derdim o halkederdi dogrusunu bilirdi

0|0
    0|0
  • Aldırırım

2|0
    2|1
Yükleniyor...