Doğum kontrol hapı kullanan var mı?

doğrum kontrol hapları hakkında ne düşünüyosunuz uzun kullanım sonunda ileride kısırlık yapıyomuş diye duydum. hangi korunma yöntemini tercih ediyosunuz?

Güncellemeler:
ya soruma gerçekten mantıklı cevap verecek olanlar versin gereksiz kalabalık yapmayın arkadaşlar

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben korunmayı sevmiyorum, sizin korunduğunuz her türlü yöntem benim için makbuldür ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kısırlık mı yapıomuş? saçmalık. o hapların içinde östrojen var, TR'de kızlar adet düzensizliği, kist tedavisinde falan kullanıolar, doktarlar da diyor hatta. bi sıkıntısı yok. ama doktora danışmadan kullanma sakın.

0|0
    0|0
  • tıbben kısırlık yaptığı pek söylenemez ama her ilaç gibi yan etkileri var. günü gününe kullanamayacaksan etkisi yok denecek kadar az aksatmadığın sürece en güvenli yöntemlerden biri

0|0
    0|0
  • doktora sorsan bunu daha iyi olur gibi hanii

0|0
    0|0
  • yasmini duydum ama ilerisi için sıkıntı oldugunuda duydum

0|0
    0|0
  • kauçuk tercihimdir

0|0
    0|0
  • yok ben kullanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Doğurganlık özelliğim olmadığı için kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • yumurtalrını aptallaştırıyor hamile kalmada sorun oluyor ilerde diye duydum

0|0
    0|0
  • kısırlık ve kist oluyormuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 aydır yasmin kullanıyorum, bir yan etkisi olmadı ve çok memnunum. benim arkadaşımda yıllardır aynı hapı kullandı... anne olmaya karar verince bıraktı ve şuan ikiz bebekleri var :)

0|0
    0|0
    • bende kullanmak konusunda kararsızım açıkçası ama korkuyorum bir annem yakalarsa iki yan etki yaparsa:(

• ya bi kez erkek arakdaşşım almıştı salak gibi çantamda unutmuşum annem çantama bişi bakmak için açınca dan diye karşısında doğum kontörol hapını buldu tabi arkadaşımın falan diye geçiştirdim ama tekrar olursa bu durum sonum gelir:/

• yasmin ''doğum kontrol hapı'' oluyor. ertesi günü hapı başka. yasmini düzenli kullandığın takdirde hamilelik söz konusu olmaz. hem avantajlıda, adetide düzene sokuyor

• öle bişi yok kısırlık falan yok yumurta her ay yınelenıyo o haplar sadece kullandgnda etki eder bittiktan 2 haft snra etkisi kalmıyoda

0|0
    0|0
Yükleniyor...