10 yaşımdayken amcamın oğlunun tecavüzüne uğradım... sizce ne yapmalıyım. ( soru anlamında olması için)?

fakat ondan sonra hiç bir ilişki yaşamadım sevgilim oldu ama bana dokunmasına izin vermedim.. bazen bana bunu yapan şerefsizle karşılaşıyoruzz ona olan kinimi öfkemi nefretimi belli eden cümleler kuruyorumm şimdi yüzüme bakamıyo.. daha çocuk yaştayken kızlığımı aldı benden... aileme bunu söyleyemedim ozamanlar.. şu an evlilik düşünmüyorum ama zamanı geldiğinde bir gün mutlaka evlenicem.. eşim olucak kişiye söyleyip söylememekte çok kararsızımm.. iki dünya da da cezasını çeksinn istiyorumm acı çeksiin istiyorumm bana bunu yapaann... annem de şeker hastası en ufak bişeye bile sinirlenip kızıyo..

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• evleneceğin kişi ben olsam bana dürüstçe gerçekleri söylediğin için seni alnından öper ve hiç bırakmazdım. onu yapan şerefsizide bir şekilde bulur yaptığına gerçekten onu pişman ederdim videoya çeker o anı herkese izletirdim.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Senin bir suçun yok tabikide yaşadığın basit bir sey degil ama sanmaki sana yasatanin yanina kalacak senin ahin onda kalmayacak er ya da gec ALLAHINDAN bulacak hayatina girene anlat asla daklama ama herese degil gercekten esin olacak kisiye çünkü kullanada olabilir buna musade etme için rahat olsun asla utanma başını dik tut sen hata yapmadın kendine mal etme dua et hayırlısını dile elbette degerini bilip sana sahip çıkacak biri girecektir hayatina üzülme dert etme kendi kendini yipratma psikolojik olarak kendini daha fazla yipratma ALLAH yar vede yardımcın olsun inşallah

1|2
    0|0
  • Geçmiş olsun Rabbim sabır versin. bu dünyayı bilmem ama hakkınızı helal etmesseniz hesap günü zalimin zulmünden daha acı olcak.. sizin bir suçunuz yok saklamayın derim inşaAllah sizi anlıcak biri nasip olur.. herkeze demiyorum ama bazı sevgiliyim bilmem neyim diye rızasıyla yatanlardan daha temizsiniz emin olun

2|0
    0|0
  • böyle şeyleri neden saklarlar ki. söyle, p. çin başına ne geliyorsa gelsin. a. k bu dünyanın l*n

2|0
    0|0
  • Bence evleneceğin biri seni böyle kabul edecek hiç şey etme hak tarafında hakkını alıcaksın inanıyorum

2|0
    0|0
  • şeyinden sallandırmalı öylelerini

2|0
    0|0
  • Uzuldum kotu bir durum :(

2|0
    0|0
  • Biz erkekler çok acı çektiriyoruz sizleri.. affedin bizi

2|1
    0|0
    • bana bunu yapanın asla affı yookk..

• Haklısınız ne deseniz haklısınız.. Bu dünyada gerçekten yerimiz yok.. kendimizde her şeyi yapabilme gücü görüyoruz.. Allah kadını yarattı ama erkek Allah yarattı demedi..

• bu senin suçun değil.. annene sağlıklar şifalar dilerim. umarım doğru insanı bulursun.

1|0
    0|0
  • yeterince acı çekmişsin, söylemene gerek yok

1|0
    1|0
  • O zaman o kaç yaşındaydı.

1|0
    0|0
    • 15 ya da 16 yaşlarındaydı..

• 10 yıl sonra ancak aile içinde bunun bilinmesi senin acını biraz azaltacaksa babana ve amcana durumu anlatabilirsin. Yasal olarak 15 yaşında veya 16 yaşında olmasının farkı var ama 10 yıl geçmiş içini rahatlatacak bir ceza almaz.

• Geçmiş olsun kardeşim seninle evlenecek olan kişinin bilgisi olması Lazım ama amcamın oğlu yerine nasıl anlatırsın bilmiyorum adına üzüldüm gerçekten sen yine kalbini temiz tut hakkında hayırlısı

1|0
    0|0
  • 10 yasındayken solemeliydin,

1|1
    0|0
  • intıkam al sende amcaoğluna tecavuz et :)))

0|0
    0|0
    • az espriye bakk yaa :) durum ciddi diyorum..:/

• amcaoğluna söyle tekrar tecavuz etsın civi çivi yi söker derler hani :)) belki düzelir :P

• allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • Nerde yasiyosun yakınsak ben doverim rahat ol o srfsizi

0|0
    0|0
  • Oy Kıyamam

0|0
    0|0
  • Bence evleneceğin erkeğe mutlaka söyle en baştan. Sonra kendi öğrenirse iyi olmaz

0|0
    0|0
  • öbür dünya diye bir şey yok.
    bence öcünü bir an evvel almalısın.

0|0
    0|1
    • Annenin karnındayken de bu dunya yoktu sana ama paşa paşa ordan çıktın buraya paşa paşa da çıkacaksın Allah'ın huzuruna sen inanmasan da

• seninle tartışmaya girecek değilim.
      İnsanlar her şeye inanabilir. İnanmak için kanıt gerekmiyor nasıl olsa..
      Afrika'da sike tapan, Çin'de öküze tapan , Arabistan'da Allaha tapan insanlar var...
      hiç şaşırmıyorum

• sende takma takıp amca oğluna tecavüz et

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde dayısı tarafından uğramış konuşurken konu buna geldi nasıl olduysa
    anlattı beraber ağladık ve bir daha hatırlamadık ve sorunumuz yok ilişkide sır olmaz seni seviyorsa zaten buna aldırmaz

2|1
    0|0
    • hmm sevindim gerçekten.. baştan her şeyi konuşup bende söylemeyi düşünüyorum zaten...

• Kocanın bunu bilme hakkı olacak

1|0
    0|0
  • o kaç yaşındaydı :/

2|0
    0|0
    • 15 ya da 16

• şerefsizin en önde gideni

• 10 yaşındaki kızdan ne zevk aldıysa artık :/

• pis kürtler

0|0
    4|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayy inanmıyorum nasıl bir pislik bu böyle😠😠 o kaç yaşındaydı sana tecavüz ederken? Ve sen şimdi kaç yaşındasın

1|2
    0|0
    • 19 yaşımdayım şu an o ozaman 15 ya da 16 yaşlarındaydı..

• Ben şimdi söylesin diyorum. Ne yapsın ilerde eşine anlatsada eşi inanır mı sence? Hemen anlatsın @CemKaradag

• Ben bana biri böyle şey söylese bunu yapana ne Yaparım diye düşündüm ama yapanı da tabi bilmeye Hakkı var evlendikten sonra anlaşılmasındansa

• Bakiny yalan soyluyorsunuz demiyorum fakat 10 yasindaki cocuk aileme soyleyemem gibi bir sey dusunemez helede o hal icindeyken.
    siz ne sikayette bulunmussunuz ne ekstra birsey yapmissiniz simdi kalkmis yuzume bakamiyor igneliyorum sozkerimle diyorsunuz.
    yahu bu adam sizin caninzi yakmis sizin hangi lafininz boyle bir o . Nun canini yakar?
    caninizin kiymeti yoksa siz ona lf syleyin oda utansin
    belki olur utanir 😒

0|1
    1|0
  • Bence amcan oğlunla evlen, çoçuk olmuş işte, şimdi pişman olmuştur kesin. Istemezsin de korunma şartıyla 6 ay sonra boşanırsın

0|0
    0|0
  • Eşine söyle tabi ki. Merhamet sahibi bir insansa bu durumdan dolayı seni suçlamaz ya da terk etmez.

1|2
    0|0
  • Her zaman dürüst olmak gerekiyor ama böyle bir şeyi ailene nasıl soyleyebilirsin bilemedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...