Penis uzatmanın yolları?

yaşım 19 ve 14 cm penis boyum çevremden duydum bazı masaj tekniklerinden sonra uzama gözlemleniyormuş doğrumu bu ya da başka yolları var mı kimyasal haplardan başka?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• penis büyültmek için vakum pompas, gerdirme yöntemi, ya da masaj ile ne ile yaparsan yap penis sağlıklı ve kalıcı olarak en fazla 2 santim daha uzar. sonraki uzamalar geçicidir ve sürekli antraman ya da cihaz kullanman gerekir. belli bir zaman sonra sertleşme sıkıntısı yaşayabilirsin. ben aletde denedim hapta aldım vakum pomp da kullandım hepsi fiyasko. 12 cm den 14cm çıktı. vakum pompası adama çok öz güven sağlıyor pompanın camında 17 cm e kadar çıkıyor meret. birde iş bitince kalınlık 2 kat fazla olunca kimse tutamaz beni diyorsun. 1 hafta yapmadınmı puuuuuffffffff başladığın yere geri dönüyorsun. tüm çabalarıma rağmen 14 de kaldım. seninki orjinalde 14 bırak keyfini çıkart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• olmaz olurmu paran çoksa hepsi uzatır. seninkide uzunbir şey olur. yok öyle bir şey. hiç bir faydası olmaz. paranda boşa gider. sakındeneme

0|0
    0|0
  • Baskete yazdır asdhash

0|1
    0|0
  • Moruk p*rno sektöründeki yıldızları gibi olucam diyorsan bir tane penis pompası alıyorsun istediğin boyuta geliyor.

0|0
    0|0
  • uzarsa incelir :))

0|0
    0|0
  • İtibar etme öyle şeylere.

0|0
    0|0
  • hap falan kullanma. masaj etkilidir.

0|0
    0|0
    • masaj olarak ne ama onu bilmiyorum