Siz sadece Türk erklerinin mi taciz yaptığını sanıyorsunuz?

hep Türk erkeklerine sapık, tacizci azgın yakıştırması yapılıyor. bakın başka ülkelerde ne oluyor

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sananlar içimizdeki Türk düşmanları aga.. ama şunu da demek lazım. insan hayatı sorgulamaya çevresinden başlar. haliyle ülkesini inceler ama bunlarınki bu tarz samimi bir düşünce değil, sadece ülke düşmanlığı.. he ama "onlar da var, bu yüzden bizde de olacak" da dememek lazım. onlarda olsun bizde olmasın l*n .

0|1
    0|0
    • hayatında bulunduğu şehirden dışarı çıkmamış insanlar evrensel fetvalarda bulup ahkam kesiyorlar. işte ben bunlara gıcık oluyorum. ben şu ana kadar 15 ülke gezdim. inşaatlar yapıyorum. hemen hemen tüm kültürleri gördüm. adam daha şehrinden dışarı adım atmamış duyduğu hurafeler dedikodularla ahkam kesince çıldırıyorum

aslında bizim ülkemizin erkekleri bir melek. dışarıdakileri görseler o zaman anlarlar

• aynen katılıyorum abi.. ne olursa olsun dünyanın en merhametli toplumu biziz.

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle bir iddiada bulunmadık zaten, ne saçmalıyorsun?

0|0
    0|0
    • bence biraz daha ölçülü konuşsan diyorum. senin gözlerin kulakların kapalı kalmış sanırım. bir sürü insan var bu iddada bulunan. senin idda etmiyor olman benim saçmalamam değildir.

• erkek işte ne beklersin ki? şaşırmadım

0|0
    0|0
    • ben 15 ülke gezdim ve şu an da yine yurtdışındayım. bizim ülkemizin erkekleri bir melek. bakmayın adının çıktığına. hayatında hiç bulunduğu şehirden dışarı çıkmamış insanlar bakıyorum evrensel ahkamlar kesiyor. sanki görmüş yaşamış gibi.
      mesela bu gün kızın biri tüm erkeklere hakaret eden içerikte bir soru sormuş. hayatında bir erkek tanımış o da öküze denk gelmiş tüm erkeklere hakaret ediyordu. bu da olmaz ki.
      sokakta 3-4 tane abaza erkek ergen görünce tüm türk erkeklerine hakaret edilmesi beni rahatsız ediyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence her ulkede yasayan erkeklerin bu tarz igrenclikler yaptigini bircok kisi biliyorda iste soylemesi zor sanki ;)

0|0
    0|0
    • her ülkede elbette var. ama bizim ülkemize odaklı dedikodular beni rahatsıuz ediyor. ben sürekli ülke ülke gezip şantiyeler yapan bir mühendisim. inanın dünyada tek bizim ülkenin erkekleri melek gibi. aslında kadınları alıp gezdirip gerçekleri göstermek lazım.

• Şaka gibi resmen

0|0
    0|0
  • kezbanlar çosar burada :)

0|0
    0|0
  • iyi video ama kenar mahallede çekilmiş bizim varoşlar gibi :)

0|0
    0|0
    • inan ben çekmedim. orası sam amcanın ülkesi ben azerbaycandayım şu anda

• özür dilerim beyaz saray önünde video çekimine izin vermediler

• Erkek veya kadın olarak bakmamak lazim isin içine uçkur girince her şey samimiyetsizlesiyor ve cirkinlesiyor insanın karakteri olacak ilk önce

0|0
    0|0
  • Sanki tiyatro gibi.😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...