Sanırım ben narsistim

Herkese merhaba.

Övünmek için yazmıyorum.Çevremdekiler yakışıklı olduğumu söyler.Bu konuda kendime güvenim. tam.Ama bugüne kadar hiç kız arkdaşım olmadı.Çok güzel kızlar gördüm fizikini kendime yakıştırdım ama ahlaklarını yakıştıramadığım için onlardan uzak durdum.Kendime göre sessiz,sedasız karşı cinsle çok haşır neşir olmayan kızlar gördüğümdede bu sefer dış görünüş olarak kendime yakıştıramadım onları.Sürekli kendi kendime sen daha iyilerini hakediyorsun gibilerinden konuşuyorum.İnternette araştırdığımda 2 sonuç çıktı karşımaya eş cinsellik ya da narsistlik.Eş cinselliktende söz edilecek durumu yok.Bu konularda bilgili bir kaç kişiye sorunca daha gönlüne göre biri çıkmamştır dediler ama bugüne kadar hiç mi bir kızdan etkilenmez bir erkek.Benimle aynı sorunu yaşayanlar varsa özelden kendisine bir kaç soru soracağım.Herkesin görüşlerin bekliyorum.

Sevgiler,Saygılar

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• durumuna bir isim vermek bi şey değiştirmez.eşcinselim , narsistim ya da henüz aradıgını bulamamış uysal bir çöl kaplanıyım demek seni rahatlatmaz kanaatindeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Narsizm kafasi bu kadar basit değil kamil

0|0
    0|2
  • Bende benzer durumda takildim uzun zamandır

Biri var şimdi hayatimda aradığım özelliklerin hepsi var sanırım :-D

Tavsiye istersen bekle çıkar karşında seninde

Umarım tez vakitte seninde aradığım gibi bir sewgilin olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nedense bu sitede yakısıklı kaynıyor ama bi turlu kız arkadasları olamıyor bilim adamları artık arastırmalı bence

0|0
    0|0
  • Evet aynısı bendede var söylediklerinin tıpa tıp aynısı..sen çözüm buldunmu buna ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...