Vajina iç Dudaklarim büyük napicam?

İç Dudaklarim büyük ve orantisiz. Ben rahatsız oluyorum mutsuzum. Ameliyat olmak istiyorum olan var mi bilgi verebilir misiniz. Devlet Hastanesinde estetik cerrahi de yaparlar mi ki?

0|1
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen büyütüyosunuz. Çizgi gibi vajina da iyi değil hafif çıkıp dudaklı vajina iyidir. Oral yaparken erkeklerin hoşuna bile gider.

0|0
    0|0
    • benim gitmiyor

• Küçük dil yaa bu zevk mi alınır ordan

• İşte toparlarken klitorise falan zarar verirlerse sıkıntı olabilir. Hastanelerde çok zaman geçirdim inanki ticarete dökülmüş iş sağlığı önemsemiyorlar alacakları para önemli oluyor. Özellikle özel hastaneler, çok kafaya takıyorsan mutlaka üniversite hastanelerine git, kadroları çok iyi oluyor. İstanbuldaysan sana bezmialem'i öneririm. Her departmanı çok iyi kadrosu, hizmeti vs git görüş ve tek doktora bağlı kalma birkaç doktorla görüş. İnternette de araştır doktoru iyi doktorların mutlaka internette kariyerleriyle yaptıkları ameliyatlarla ilgili yorumlar falan çıkıyor.

Erkekler Ne Diyor 25

• Özelde olaiblirsin de sarkma var mı?

0|0
    0|0
  • bence sakın amelıyat falan olma bekle evlenecgın kısı ıle ortak karar al ıstersen en azından belkı gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • - Nerelerdeydin Arzu?
    - Ameliyat oldum şekerim.
    - Aaa! Geçmiş olsun canım, hiç duymadım, ne ameliyatı hayırdır?
    - . mımı toparlattım.

1|0
    0|0
  • daha iyi iştee

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap.

0|0
    0|0
  • o kadar kafana takma

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesine gitme hamile cikarsin :)

1|0
    0|0
  • Makasla kes, birazını :D

0|0
    0|0
  • Süper ya

0|0
    0|0
  • Tut makasla kes kafana taktigin duruma bak

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun

0|0
    0|0
  • Dışarımı çıkık

0|0
    0|0
  • dert etme canim sorun olmaz

0|0
    0|0
  • sacmalama partnerın rahatsız mı bu durumdan

0|0
    0|0
  • bulupda killisini istemeyenlere git :)

0|0
    0|0
  • go to the doctor

0|0
    0|0
  • estetik cerrahı bulunan bir devlet hastanesi bulursan git, yaparlar tabi

0|0
    0|0
  • Skma canini o bolgeyi bir sen bide sevdigin adam gorecek sevdigininde boyle kucuk sorunlari dert edecegini sanmiyorumm rahatina baqq

0|0
    0|0
  • Gerek yok daha güzel bu şekilde yalarken hoş olur

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar bekle bence belki kocan sever?

0|0
    0|0
  • vajina iç dudağının büyük ve orantısız olması bir erkeği asla rahatsız etmez aksine zevk verir bu tür şeyleri kafana takma

0|0
    0|0
  • Japon yapıştırıcısını denedin mi tarlım?

0|0
    0|0
  • internetten benzer bir görsel at belki o kadar kötü değildir

0|0
    0|0
  • neden sıkıntı ediyorsunki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ölümcül bir hastalık acil şifalar diliyorum

0|2
    0|0
  • Boşver alış. O kadar da kötü degil

0|0
    0|0
  • aynen ya benimde öyle :((

0|0
    0|0
  • benimde öyle biliyor musun ve benimde baya canımı sıkıyor moralimi bozuyor kendime güvensiz oluyorum erkek arkadaşımla sevişirken ve bende ameliyat düşünüyordum hala düşünüyorum ama erkek arkadaşım dedi ki bu konuyu açtığımda yapma ben istemiyorum böyle beğeniyorum seni böyle çok güzelsin dedi ve birazda olsa rahatladım. Yapsam mı yapmasam mı kararsızım belkide kötü hissetmiyim diye öyle dedi diye hala olmayı düşünüyorum ileride ama çünkü aileme söylemeye utanıyorum buramdan olcam diye :D

1|0
    0|0
    • Bende utanıyorum ben söylersem sadece anneme söylerim çünkü önemli bir ameliyat değil erkekler hep sorun olmaz diyorlar ama ben rahat edemiyorum

• benimde kötü ya küçük dudaklar dışarıda baya ve koyu renk.

• Aynen ya:(

• ıc dudak nasıl buyuk oluyo ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...