Henuz bekarsiniz. evlendikten sonra cocugum hayaliniz var. Simdilik diyorum cocugum olur muyum yani kısır olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Sanki bende bir korkum var durduk yerde ben kisir miyim diye dusunuyorum. Ama yanilmiyorsam 16 21 yas arasinda cok ihtilam oluyorum simdi ise az oluyor yoksa kisilasiyor muyum korkusu var

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sperm testi yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu ogrenmek basit hemen bir doktora git elle muayneden sonra bir sperm testi yaptir aklindaki soru isaretleri kalksin

0|0
    0|0
  • Sperm testi yap şüphelerden kurtul

0|0
    0|0
  • cinsel açlığıma güveniyorum o kadar açlık boşuna olamaz ama korkma o kadarda

0|0
    0|0
  • sigara içorsan bırak alkol de zararlı düzenli spor yap düzenli beslen bir şeyin kalmaz

0|0
    0|0
    • Cok sukur sigaram yok alcolum yok ama vitaminsizlikten zayifim ondan olabilir mi yoksa alakasi yok mu

• zayıfım derken 40 50 kiloysan belki bu arada çok mast yapıyorsan bir ay ara ver spor yap

• bu arada ilk cinsel ilişkiyi girdiğin hap al heyacan filan yaparsın kalkmaz 2 3 tane hap iç paraya kıy çok güzel bir karı bul gecelik anlaş örn 300 400 falan bir otel kirala sabaha kadar maç yap daha ne söylim :D

Yükleniyor...