Erkekler, sevgilisinin bakire olmadığını öğrendikten sonra niyeti bozar mı ?

Bazen erkekler de bayanlar gibi evlenene kadar cinsel ilişkiye girmeme niyetinde oluyorlar yani ben bir şey yaşamamış bir insan istiyorsam benim de bunu yaşamamam lazım diye düşünebiliyor.

Fakat o güne kadar daha önce biriyle bir şey yaşamamış olduğunu düşündüğü sevgilisinin itirafından sonra, gerçekten iş bitiyor mu yoksa ''daha önce yapmışsa benimle de yapar'' düşüncesiyle erkeğin içindeki o aşk duygusu daha farklı bir şehvet duygusuna mı dönüşüyor ?

Her ne kadar evlenene kadar yaşamam dese de erkek, eğer isterse sevgilisiyle bunu yaşayabileceğini anlarsa niyeti bozar ve o da onunla bir şeyler yaşamaya çalışır mı ? Yoksa sevgilisi bakire olmamasına rağmen kendi aynı kişiyle evlenecek dahi olsa evlenmeyi mi bekler ya da bunu yapan var mı sizin başınıza geldi mi geldiyse ne yaptınız ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bakire bir kızla beraber oldum.kendi istegi ve rızasıyla evlenebilirdik belki ama sonra ayrıldı benden kendi istegiyle baska biriyle cıkmaya basladı 5 ay sonra cıktıgı kişi tarafından siddet görmüş ve zar zor cocuktan ayrılmış.şimdi bana telefon ve mesaj cekip en degerli seyimi aldın diyor.senden baskası ile beraber olmadım hiç zaten o kişi ilede beraber olmadıgımız icin siddet uyguladı. falan filan kısa lafın özü sizin icin agır yuk tasımak demek baskası icin bir sey ifade etmeyebilir.utanmadan beni tecavuz ettim diye savcılıga bile verdi.neyseki bana attıgı mailler ve fotograflar yüzünden savcı takipsizlik verdi.banada istersen tazminat davası acabilirsin dedi ben kabul etmedim. ama zevkli bir olay ve belkide hayatı boyunca unutmayacak .üzüldüm bir nebzede olsa ama herkes hak ettigini yaşarmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kişiden kişiye değişir. kimi erkek öğrenince niyeti bozar işimi bitireyimde bırakayım derdine düşer kimi erkekte geçmişi değiil geleceği beni ilgilendirir deyip her şekilde sevdiğinin yanında durur.

0|0
    0|0
    • yine de yaşamak isteyebilir ama niyet bozulmuşsa sonra ona farklı bakmaya başlar.

• bu niyeti bozmada çevreninde etkisi var arkadaşı oğlum bu kız zaten şöyle böyle dediği zaman o kişinin nşyeti muhtemelen değişecektir

• bu erkeğin kişilik yapısına göre değişir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kişiden kişiye değişir elbette ama, erkeğin ''daha önce yapmışsa benimle de yapar'' diyebilmesi daha olasıdır sanki her kişi için olmasada.

0|0
    0|0
  • Bir kızın bakireliğini elinden almak büyük bir yük ,ondan bakire olmadığını öğrenince ilişkiye girmede daha rahat oluyor

0|0
    0|0
  • Delik taş yerinde durmaz.

0|0
    0|0
  • bir miktar...nede olsa kurdela kesilmiş ve açılışı yapılmış...

0|0
    0|0
  • Bir kızın bakireliğini elinden almak büyük bir yük ,ondan bakire olmadığını öğrenince ilişkiye girmede daha rahat oluyor

0|0
    0|0
  • bundan 15 sene önce bakire kızlar ile karşılaşırdım. veya acaba bakire mi diye öğrenmenin yolunu arardım. şimdilerde büyüdük diye mi, zaman değişti diye mi bilmiyorum ama karşıma hiç bakire kız çıkmıyor bile.

0|0
    0|0
    • yaş kaç ki :(

• zaman değişti fikirler değişti her şey değişti daha kötüsü böyle bir ortamda kendini koruyabilmek daha da zorlaştı hele erkekler hangi erkek bir bayanın cinsel ilişki isteğine karşı koyabilir ki ? bayanlar da evleneceğim ne malum yaşım kaç oluyor gibi düşüncelere giriyolar ve bakire bayanın kalmaması erkeğe ben enayimiyim lan bayanlar bile yaşıyor bunu dedirtiyor.

• herkes istediğini yaşasın ama ben öbür tarafta zebaniyle konusmak istemem bu konuyu ... az yaparım dünyada öbür tarafta allahın izniyle karşımıza belkim huri çıkar:))

Yükleniyor...