Bakire olmayan kızla evlenip de mutlu olan erkek var mı?

Bakire olmayan kizlarla evlenipte gercekten mutlu olan var mi ?

0|0
16|45

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olmayan kızla evlenmem diyen erkeklere o kadar gülüyorum ki. birisi de yazmış ki'bekaret farketmez diyen erkeklere gülüyorum, öyleleri haketmez zaten bakire kızları, bütün bakire olmayanlar onlara gitsin' çok komiksiniz gerçekten. büyük laf konuşuyosunuz başınıza büyük iş gelecek arkadaşlar. bakın bu sitede defalarca söyledim. çok fazla bakire kızla ilişkim oldu. sadece kızlık zarına bakarak karar verecekseniz işiniz iş valla. benim anal yolla ne hanım hanımcık iyi aile kızlarıyla ilişkiye girdiğimi bi bilseniz. dürüstlüğe önem verin. sizi sevmesi ve sadık olması için bakire olması gerekmez. bi kızın ilişkiye girmesi onu kirletmez. kirllenme durumu başka bişeydir. ilişkiler başlar, yaşanır ve biterler. önceki diye bişey kalmaz, her ilişkinin kimyası farklıdır. az ilişki yaşadığınız için bilmiyo olabilirsiniz bu çok normal. çevrenizde her evlenen kızı bakire zannetmeyin. bi gün öyle bi aşık olursunuz ki, gözünüz görmez, düşünemez hale gelirsiniz. büyük konuşmayın. bunlar çok normal şeyler. sevişmek kötü bişey değil. ruhu kirleten şey sevişmek değil, hepimizin içinde hem iyi hem kötü var. sevgiler, saygılar :)

15|2
    4|5

Erkekler Ne Diyor 44

• Ben bakirmiyimki onun bakire olmasını bekleyeyim? Ne demiş üstat neyzen :

Bekaretinle örtmeye calissanda; gözlerin ele veriyor ruhundaki fahiseyi..

Namus iki bacak arasından ibaret olsaydı ;

Elbet orterdi rabbim inekteki memeyi ...

13|2
    2|1
  • mutlu olmak bekarete bağlımıdır bilmem ama herkes kendi tipinden biriyle evlenirse mutlu olur. Yani birinin bekareti bozupta bakire alacam diyen adamı yuhlarım.

10|0
    0|0
  • ne zaman ki ülkemizdeki erkekler bir 10 yıl kadar önce "aslında bekaret o kadar da önemli olmayabilir" demeye başladılar, memleketteki kızlar dda aha reşit olmadan çocuk aldırmaya başladılar...

o yüzden bekaret önemlidir sevgili dişiler. özellikle de karşısındaki erkeğin ne olup olmadığını anlayamayacak kadar saf olanlar. evet evet 20 yaş ve altındakiler size diyorum. lütfen önünüze gelen adamın evine gidipte pul kolleksiyonuna falan bakmayın. zira hayat gossip girl'deki kadar cömert davranmayacak sizlere...

5|4
    5|0
  • mutlu olmak için zar tutmaya gerek yok...bu nasıl bir sorudur arkadaş ya

7|2
    1|0
  • Bu sitede evliler sayıca azdır, o yüzden soruyu "Bakire olmayanla evlenir misiniz ve mutlu olabilir misiniz?" diye cevaplarsam, herkes kendisi gibi birine layıktır diye düşünüyorum. Bir erkek hiçbir şey yaşamadıysa bakire kız isteme hakkına sahiptir, kızlar için de aynısı geçerli tabii ki. Ama bunu sorun etmeyen de var. Ben kendim gibi birisi aradığım için bakire olmayanla evlenemem. O kızı kötü gözle gördüğüm için değil, sırf birbirimizin ilki olmamız için böyle düşünüyorum. Benden önce biriyle ilişkiye girdiğini düşünmek beni mutsuz eder. "Sevdiğiniz kızın bir tek yanlışı onun tüm doğrularını götürebilir mi, çok acımasızsınız" diye düşünenlere de hak veriyorum. Acımasızlık gibi gözüküyor ama mutsuzluk olacak er ya da geç. O yüzden buna acımasızlık değil de mutsuzluğa karşı önlem almak demek daha doğru olur.

Bir de şu var, bir kızın "kızlık zarı"nın yerinde durması cinsel ilişkilere girmediğini göstermiyor, bir erkeğin de bakir olup olmadığı anlaşılamaz. Karşımızdaki insanı iyi tanımak lazım diyorum, bu konular konuşulamıyor bu ülkede, aslında konuşmak lazım. Aşağıda bir üye, eski kız arkadaşının nişanlısına "bakire" olduğunu söylediğini yazmış. İşte konuşamadığımız için böyle yalan dolanlara başvuruyoruz

2|2
    0|0
  • hayırdır bugün bakire olmayan kızların endişeli soru sorma günü falanmı

4|0
    3|0
  • Ben takıntılıyım anladın mı ? En ufak şeyleri kafaya takarım o olay kafamda öyle bir boyuta bürünür ki .. Ben olamam büyük konuşmayayım da..

3|4
    2|0
  • zina eden kadınlar temiz erkeklere yakışmaz gardaş..

3|4
    3|0
  • bakire olmayan kızla evlenen adam aynı kızın bekaretini bozan adamsa gül gibi geçinir giderler...zasdfghjklş.

trilyon tane bekaret sorusu var, aç oku onları...tavsiye ederim. zar kaç kaç geldi?...asdfghjkl

0|1
    1|0
  • mutluluğu iki damla kanla mı ölçeceğiz..çok saçma..eskidendi bunlar..aşın bunları

7|2
    3|6
  • bir kız bakire olmayınca ne oluyo ki nei varda yani evlenilmez mutlu olunmaz sacma bi düşünce bence ne yani bakire degil olmaz sacma sapan bana göre cünkü o kızla evlenecek erkek aceba kac kızın bakireligine zarar verdi onuda düşünsün...!

6|0
    3|4
    • sen git ona buna el sürdürmüş bi kızla evlen namuslu olmayan biriyle.

• kalp sana noluyo sana derdn ne herkezin hayatı hem sen git birini boz sonra ben asla evlenmem o bakire degil o zaman sende hiç bi kızın bakireligine karısma hem o vücut onun kimseyi alakadar etmez ve senide alakadar etmez bakire yada bakire olmayanla evlenecem seni alakadar etmez!

tskler bızdıkbırtt

• bakirelik önemli asla bakire olmayan bir kızla evlenmem...

4|4
    6|1
  • Var hemde cok. kIzlar evlilik oncesi iliskiye girebiliyor sonra bi sekilde iliski bitiyo geriye bu soru isaretleri kaliyo malesef

0|0
    2|0
  • ben evlendim, hiç mutlu değilim.

2|5
    7|0
    • Neden bile bile evlenmedin mi kabul etmeseydin o zmn en bastan

• hayır, sonradan öğrendim patlak ve folloş olduğunu hemen kapının önüne koydum, sonuçta bekareti varken arzularına sahip çıkmayan, evlendikten sonra hiç çıkamaz. artıkcımıyım ben ? küçükken bile annemin babamın tabagında kalan artıkları bile yemezdim. bu yaştan sonra mı yicem ?

• Himm o ayri o zmn

• yok o olmaz. soğuk fusion gibi imkansız birşey bu. oldum diyen varsa da yalancının önde gidenidir ?

6|0
    2|0
  • Bakirelik önemli bir faktör tabiki biz erkekler için herkez el değmemiş kız ister çünkü hakkıdır.

2|6
    14|1
  • bılmem kı evlenenler bakıre olup olmadıgını acıklamıyor ne ıcın anlasamayıp kavga edıp ayrıldıklarınıda bu tarz konularda kapalı bı toplumuz hassasıyetler var

0|0
    0|0
  • Bakire olan kızlarla evlenipte, kesin mutlu olan var mı? (hoş, o bakireyim diyenlerinde kaç tanesi gerçekten bakiredir, orasıda ayrı bi konuya neyse)

2|0
    1|0
  • Net bir cevabı yok bunun, her zaman için o ana bağlıdır.

2|0
    2|1
  • iki tarafta evlenip boşanmışsa sorun olmaz.

ama ben hiç evlenmemiş olsam bakire olmayan bir kızla evlenmezdim

2|0
    2|0
  • Büyük konuşmayı sevmem doğal sebeplerden de yırtılan var... Lakin bunun aksi benim beynimi kemirir paranoyak falan olurum herhalde ilk gecede sktr ederim... gitsin kime bozdurduysa mutluluğu onda arasın...

1|1
    7|1
  • Mutlu olan yok .

2|1
    0|1
  • evlenceksen bakire kız alcaksın.Diğer adamlara el sürdürmemiş namuslu biri olcak.Tabilide mutlu olan vardır...

1|0
    0|0
  • bakire olmayabilir ama benden öncesi çok önemlidir benim için

2|0
    1|0
  • vardır merak etme ? beyni, ruhu, namuslu olsun, bedenler gelip geçici

3|0
    2|5
  • Bakira olmassa direk boşarım =))

1|1
    4|0
  • hiç sanmam 10 yılda geçse önüne ısıtılıp konur o yemek

2|0
    3|2
  • ALLAH büyük konuşmayım ama ben bakire olmayan kızı koluma takmam evlenmem mutlu olamam..

1|3
    9|0
  • Zar attım düş eş geldi düşünüyorum şimdi mutlumuyum değil miyim diye:D

0|1
    0|0
  • geniş olanlar mutlu olur

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 16

• her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun Hastalıklı zihniyet...

12|3
    0|3
  • bu iş sadece zarla bitmiyorki. her haltı yiyipte zarı duran kızlarda var o ne olacak. iş sadece zarda bitmio. ama temız erkek temız kız almalı

7|2
    1|2
  • bakire olup da ruhu orossssspppuuu* olan çok insan var

7|3
    3|6
  • mutluluk zarlı ya da zarsız olabilir..

7|2
    1|2
  • ne mübarek şu zar her şeyin başı zar

3|1
    0|2
  • 40 yillik tinerciyim. hala bu kafaya ulasamadim ya. ona yanarim.

5|2
    1|5
  • Bu tür soruları son kez cevaplıyorum...

Mutluluğu bir zarda aramamak gerekir...

7|1
    2|7
  • Şu an midem bulandı...

0|2
    0|1
  • Bekaret sevginin önüne geçiyorsa zaten sorun var demektir

5|1
    3|5
    • Bekaretini evlenmeden önce başkasına veren zaten birşeylerin önüne çoktan gecmistir.sevgi geçmiş çokmu.

• +1 bile bile evleniyorsa sorun olmaz ancak sonra yinidi bi kırıntı bıırakır

• Burda kadın erkek ayirmamak gerek.genel söyledim sayabilirsin ama soruda kızlar için sorulduğundan duruma öğle bakmak gerek ama erkekler içinde aynı durum söz konusu tabi erkekler kadınlardan daha rahat bu konuda toplum dunden bugüne öğle gelmiş ama kadında namusu ile anilirmis ki zaten bugün bile öğle olması gereken de bu.

• Aşık olunacak kadinsan evlenirsin.

0|2
    1|1
  • evlenip boşananlar 2. ciye nasıl evleniyosa bakire olmayanlarda evlenebilir

2|1
    1|4
    • evlenip ayrıldım diyecek ozaman sorun olmaz değilmi

• O iş öyle olmuyor dost kız tecavüze uğradıysa kazayla kızlık zarı yırtıldıysa ya da evlenip boşanıp yada çocukluysa erkek milleti için sorun yoktur demek ...

• totem zar olduğu için her kavgada diktirmek lazım.

2|0
    1|3
  • niye olmasın ki abi bekareti ne sanıyorsunuz anlamadım ki evlenince görecen bir bok değişmediğini

0|0
    1|1
  • bakırelıge nası bı gzle bakıyorsanız o gıdınce asla mutlu bı evlılık olmayacak sanıyorsunuz ya nası bı mantık bu anlamıyorum

2|1
    1|4
    • aynen herşey kızlık zarı olmuş ne kadar önemli.

• Çok önemlidir çok bakirelik tüm erkekler için büyük konuşmuyorum bilimsel 5000 yıllık tez bu bakirelik demek saflık pürüzsüz duruluk temizlik demek fiziki anlamda karaktere bişey diyemem

• e sımdıkıler bakıre ama ruhu masallah faişe o yuzden ben duruslugu secerım sahsen ben erkek olsam bana gelıp bakıre olmadıgını soylese sevgılım onu hor gormem evlenırımde

• hayır yani ne alaka bakirelikle mutlulugun. eger kız dürüst olup evlenmeden önce bakire olmadıgını söylerse ve erkek her halukarda kabul ederse sıkıntı olmaz zaten.

2|4
    1|2
  • neden olmasın bakir olmayan bakire olmayan gayet mutlu olurlar . ama erkek bakirse kız bakire değilse o zaman mutlu olamazlar. her ikiside bakire değilse sorun olmaz

1|1
    1|1
Yükleniyor...