Hpv Hastalığı Tedavisi?

Eski kız arkadaşım HPV hastasıydı. Fakat tedavi görmüştü ve sadece taşıyıcıymış. Gerçi o zamanlar ben nede olsa evlencez kafası ha yarın olmuş ha bugün dedim onun korunmadan yapma demesine rağmen birçok kez korunmasız beraber oldum. Ayrıldık ve şimdi penis üzerinde siğiller başladı. Onu arıyıp senin tam olarak durumun neydi diyemiyorum. Yakarak tedavi ettirmem gerekiyor. Bunun maliyeti ne kadardır? İzmir'de tavsiye edeceğiniz doktor var mıdır?
Siğil temizliğinden sonra erkek sürekli taşıyıcı olarak kalır mı artı tedavi gerekir mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• genital siğil cinsel yola bulaşan hastalık human papilloma virüsü dür tedavileri var ilaç tedavilri başılık güçlendiren kıremler antiviral kremler asetik solisyonlar cerayi yöntemler elektrokoter le yakma kriyoterapi dondurma lazer tedavisi
    en iyisi e elektrokoter yakma ya da lazer tedavilri

0|1
    0|0
    • bu konu dan anlyan üroloji doktoru bulcan

• bu melet kondom kulansan bile geçiyor deri enfeksiyonu

• doktor dyor bişey yapmaz erkeklerde kadınlar da rahim ağızı kanseri yapıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu konuları eğt ve araş. hast lerinden birindeki enfeksiyon doktoru ile görüş dostum burdaki bilgilerle olmaz

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Siğiller her zaman çıkar ve çıktıkça yaktirman gerekir maalesef çözümü yok :(

0|1
    0|0
  • kardeşim geçmiş olsun. Dondurma yöntemi ile siğiller yakılıyor. Soğuk -200 derecede donurularak yakılıyor yani. Devlet hastanelerinde deri ve zürrevi hastalıklar uzmanına gideceksin. aydın ve izmirde derimer merkezi var oradada yapabilirler. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hepatit mi

0|1
    0|0
Yükleniyor...