Gece gezmek isteyen erkek ve de dışarı çıkmak istemeyen kız arkadaşı nasıl ikna etmeli?

Erkek kız arkadaşıyla gece gezmelerıne gitmek istiyorsa ama kız istemiyorsa gece gezmek kıza uygun bır davranış olarak gelmıyorsa ya da ona göre gece geç saatler göre dışarda olmak çok da iyi bir fikir değilse erkek de bunu laf yapıyorsa sorun çıkartıyorsa kız çocuğa ne demeli? O erkeği ikna etmek için?

Güncellemeler:
açıkcası gece dışarı çıkmayı da istemiyorum sevgili olabilir ama ailemde istemez gece 3 4 e kadar gezmek onu bırakın bende sevmiyorum ya gündüz vakti varken,bana uygun gelmiyo ama...

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• ya anlam veremiyorum bazi insanlarin mantigina..o cocugun akli basmiyor mu sana uygun bir davranis olmadigini..nasil gece disari cikmani bekler? sonucta basinda annen baban var yani, cok dogal seni gece disari yollamamalari...nerde görülmüs ya.. hem gece disarda cok bela var ya, sarhosundan tut uyusturcusuna kadar... ona tekrar kendi ve ailenin düsüncesini izah etmelisin, niyeti ciddiyse seninle evlendikten sonra istiyorsa hergün sabah kadar disarda dolassin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben şunu söledim mesela : aşkım dedim seni seviyorum benim tek varlığımsın aşkımsın ve seni o güzel ay ışığının altında görmek istiyorum ama yanımda ellerimde ve gözlerimin içine bakarken ... sevgi sözcükleri azımdan o kadar dökülmüş ki bir an durdu ve beni hemen susturdu beni öptü şu saatte gel dedi hazır olurum ben hiçbişi sölemedim çok şaşırdım:))) kısaca bu şekilde kandırdım!

1|0
    2|0
  • Seni seviyor olsaydı senden böyle bir şey istemezdi .

0|0
    0|0
    • tatile gidlp aynı evde kalan kız erkek arkadaşlara ne demeli? Sizce bu kızlarla evde kalan erkekler bunlarla ciddi düşünür mü?

• katılıyorum aynı fikirdeyim.

• Özellikle üniversite çağında aynı evde kalan kız erkek sevgililerin hiçbirisi üniversite bittikten sonra ilişkilerini sürdüremiyorlar hepsi kendi şehirlerine dönüyor sonra yeni bir hayata yelken açıyor .

• Ağzına emzik vericen susucak.. :) P.s. Emzik mecazi anlamda kullanılmıştı burada..

0|0
    1|0
  • başka bir niyet, düşünce yoksa ikna etmeye çalışmana gerek olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • gece çıkan kız -> yeri geldiğinde sabaha kadar eve gitmeyen kız. sabaha kadar eve gitmeyen kız -> daha sorunsuz cinsellik yaşanabilecek kız.biz erkekler bu durumu dillendirmesek de bilinç altından böyle algılıyor olabiliriz

0|0
    0|0
    • ama her gec çıkan kız erkeklerle cinsel manada birlikte olan kız değildir.. ama ne yazıkki izlenim hep bu şekilde.. tatile kız arkadaşlarıyla giden gece dışarı arkadaşlarıyla çıkan kızların sonu bu ama çok yanlış

• bu şekilde arkadaşlarıyla kalan erkekler bu kızlarla ciddi düşünür mü? Tatilde 1 haftalığına aynı evde kalan erkek grubu böyle birisi kendisi

Kızlar Ne Diyor 8

• İkna etmene ne gerek var Allah aşkına. Genç bir bayan icin uygun bir davranış elbette değildir gece 3'de 4'de sokakta olmak. Erkek arkadaşının bırak bunu senden istemesini, teklif bile etmemesi lazım. Ayrıca ailenin izin vermiyeceğini düşünmesi lazım. Ne bileyim istemiyorsan bile buna saygı duyması lazım. Zorlamaya ne gerek var. Senin o saatte dışarda olmayı sevmediğini duyunca mutlu olması lazım.

2|0
    0|0
  • tamam gece dışarı çıkmak iyidir hoştur güzeldir ama 3 4 e kadarı gece değil sabaha kadar oluyor artık

0|0
    0|0
  • ayni ben yanii esgi sevgilim hep gece gezmeyi sever aksamlar benle bulusmak isterdi tabi bende aksam geceyi gunduzlerden daha cok seviyorum ama izn yok evden gece israr edenecen cook zor oluyordu erkek arkdasinda anlayisli olmali seni anlamali yani acikca nedenini soyle ttali dille ikna ettt

0|0
    0|0
  • bna güvenmiyormusun yani şimdi ozaman ayrılalım :DD güzel terknik bnce

0|0
    1|0
  • seven erkek anlayışla karşılar. ha ama sen de aynı şehirde yaşadıgınız halde ayda 1 kez görüşüyorsan (böyle tanıdıklarım var) buna laf yaparsa haklıdır.

0|0
    0|0
  • kiz cocugu niye gece disarda olmayi uygun bir davranis olarak görmüyor peki?

onu aciklasin o erkege, belki ikna eder.

0|1
    0|0
  • eve en gec 11 de dönülmeli sevgilin seviyorsa anlayısla karşılar bu kadar basit bence ilişkini sorgulamanın zamanı gelmıs

0|0
    0|0
  • Neden gece dışarı çıkıp eğlenmeyi istemiyorsun ? Sen istiyorsun ama aile engelin mi var ? Şayet öyleyse bunu sevgiline söyle açık açık. Öyle değilsede nedenini düşün taşın mantıklı bir nedense yine söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...