Kıl Dönmesi hakkında bildikleriniz neler?

Kuyruk sokumunda kıl dönmesi yaşıyorum şu anda... çok korkuyorum ameliyat olmaya. Lütfen tecrübesi olan varsa yardim etsin

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 20 dk surmuo. ameliyt. gir. gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizim arkadaşta vardı aynı sorun.. Sadece belden aşağısını uyuşturuyorlarmış.
    Arkadaş operasyon sırasında doktorla sohbet bile etmiş.. korkulacak bir şey yok.
    Dediğim gibi sadece belden aşağısını uyuşturuyorlar. Ama korkuyorsan bayıltabilirler belki bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Anus icindemi yani basur (delik) cevresindemi yoksa disardami genellikle iyi temizlenmeyen anusde gorulur ameliyattan. korkma

0|0
    0|0
  • cok zor agrısı berbat gecmıs olsun hele operasyon daha berbat

0|0
    0|0
  • Korkacak bir şey yok. Ameliyatını ol. Ameliyattan sonra 1 hafta kadar ağrın olur sonra herşey biter. Açık yara ameliyatı olursan yaranın kapanması 1 ayı bulur. Ama ağrın acın çok az olur. Şu an çektiğin ağrıyla kıyaslanmaz bile. Ben de boş yere çekmişim yıllarca.

0|0
    0|0
  • Ameliyat oldum ben kıl dönmesinden
    bana sorarsan flep yöntemi ile sakin olma , ankarada ve İstanbul'da mikrosinüs ektomi yöntemi ile yaptır.

Bir bayan olarak derin yara olmamalı

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ameliyat ile alırlar

0|0
    0|0
  • tecrübem fazla yok ama arkadaşım olmuştu şu an iyi çok şükür bence sende bekletme fazla ameliyatın zor olduğunu düşünmüyorum ol kurtul geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Basit bir operasyon. bence korkman gerekmez.

0|0
    0|0
  • Korkacak bir durum yok 15dk 30 dk lık bir operasyon bu. İltihap akıntı var mı?

0|0
    0|0
  • Bu psikolojiyle evlenme zaten

0|0
    0|0
  • Ben ameliyat oldum açık ameliyattı hiç ağrı çekmddim benim olduğum hastanede şu an 4yüz lira falan ameliyat olmazsan şişer pis bir akıntı ve kan çıkar kokusuda hayvan leşi kadar iğrenç

0|0
    0|0
  • Kızlarında mı kıçına kıl var

0|0
    0|0
  • Korkacak hic bisi yok seni uyutmadan nesteri alıyor orayı kopartıyor ve onune koyuyor hihihi :)

0|0
    0|0
  • Hm bugun bir kiz arkadasim ameliyat oluyo. Ve bndede var

0|0
    0|0
  • Sakın devlet hastanesine olma. Ben de vardı özelde oldum. Ankara beğendik karşısında bir doktor var. Adamın lakabı var eksozcu mevlüt diye :) . Cidden 5 dk da iş bitiyor ve öyle oyma falan yok. Ve kesin çözüm. Devlet hastanesinde olursan 15 gün ayağa kalmamazsın ve tekrarlama ihtimali varmış.

0|0
    0|0
    • Nerde bu adres verir misin

• Kocatepe caminin karşısında... tam adres olarak veremem unuttum ama mutlaka bir bilen çıkar

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde erkeklerde oluyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...