Bir erkek bakire olmayan bir kizla evlenir mi?

bi erkek bakire olmayan bi kızla evlenir mi eğer gerçekten seviyorsa bakire olmadığı halde onun güvenini sağlamışsa ciddi düşünürmü eğr bu halde gerçkten ciddi düşünüyorsa ailesyle tanıstırırmı ?

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• benim eşim bakire değildi. beklemdim de böyle bişey. ben de bakir değildim sonuçta. beni sevdiğine ikna oldum. geçmişi onu ilgilendirir beni değil. ona da insan gibi davrandım. hayvan gibi veya bir eşya gibi bakmadım. tabi herkes böyle davranmıyor. çoğunluk kadına eşya gibi bakıyor hala.

2|1
    0|1
    • Ben ona en basindan soyledim o kabul etti 1.5 senedrde beraberiz ailesiyle falandq tanistrdi ciddiyiz ama bn ona hic sormadim bakrmsn degilmisin diye sorarsam bi zmn .s

• helal olsun adama ciddi gibi duruyor. ama kişisel tecrübelerime dayanarak geçmiş seks veya sevgili hikayelerini pek paylaşmayın. şu anki ilişkinize odaklanın :)

Erkekler Ne Diyor 35

• erkekler ne kadar bakir ki bakire kız isteyecek !

6|0
    0|1
  • Evlenebilir ama ileride hep bir sorun olarak karşına çıkabilir.

1|2
    0|0
  • Bakire biriyle evlenmem.

5|2
    1|4
  • büyük konuşmak istemem tabi ama ben bakira olmayan biriyle evlenmem. ben bakirim kendimi eşime saklıyorum. bundan da gurur duyuyorum. o güzel ilkleri eşimle yaşamak istiyorum. o heyecana eşimle varmak istiyorum. onun için de eşimin de bakire olmasını isterim.

1|0
    0|0
  • evlenir tabii

neden evlenmesin ?

bu kızın ahlakına,kişiliğine ve dürüstlüğüne bağlı

evlenmeden önce yapılan şeyler geleceği bağlamamalı diye düşünüyorum

geçmiş yıllarda incirlikte görev yapan birçok amerikan asker ve subayı adana genelevinde çalışan hayat kadınlarıyla evlendi.onları amerikaya götürdü

yani evlenme dönüm noktası olmalı geçmiş için...

1|0
    0|0
  • Bak kardeşim tabiki sevgi falan çok önemlidir ama şte olmuyor bir türlü.. İlk başta sewiorum kabul ederim dersin günler geçtikçe kaldıramazsın bu durumu.. bırak bakire olmamasını ufak seyşer yaşamasını bile kaldıramıoruz.. ha bizde bakir değiliz ama gercekten kızlar olarak durum cok farklı oluyor... kendimizi kandırmaya gerek yok kendi adıma diyorum evlenmem ama büyük konusmamak lazım...

1|1
    3|1
  • olabilir zten ist da bakire aramaya kalksak evde kalırız az kullanılmış fazla deformasyona ugramamış olsun yeter

1|2
    4|1
  • siz zannediyo musunuz ki evlenen kızların hepsi bakire :)

1|1
    0|0
  • evlenmem, yok ziker geçerim dememizi mi istiyorsun

3|0
    0|1
  • seviyorsa tabkide evlenir ailesi ilede tanıştırır benden öncesi olmaz benle başladıgından sonrası önemlidir

1|0
    0|0
  • Hım geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili bir soru sormuştum. Bakmanızda fayda olduğunu düşünüyorum...

Bacak Arasından Akacak bir Damla Yaşa Bakan Taşlar Varmı hala diye...

1|0
    0|0
  • eğer pişman olmuşsa ve bende bunu onaylarsam neden olmasın her insan hata yapabilir önemli olan hata yapanları hayata kazandırmaktır... Ama birlikte olduğum süreç içinde aynı hatayı yaparsa o zaman böyle iyimser olmayabilirim...

0|1
    1|0
  • Evlenirim.. Tabi bakire olsa çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • evlenmez. sen iyisi diktir..

0|1
    0|1
    • O zmn neden hem ailesiyle tanistirdi neden benim ailemle tanisti 1.5 sene oldu

• Yooo 2 ay sonra aile icinde soz kesilicekcunku abimin askerden gelmesini bekliyoruz

• o zaman niye soru soruyorsun.

• Hiçbir zaman sevgilimin bakire olup olmadığını düşünmedim =) Ve değildide şimdi birlikteyiz ve evlenmeyide istiyoruz ünv. bitince inşallah öyle olur =)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir. Herkesin düşünce yapısı farklıdır. Ciddi düşünüyor olması senin bakire olup olmadığını bilmesi anlamına gelmiyor. Tavsiyem bunu onunla konuşman eğer tabii öyle birisi varsa.

0|0
    0|0
  • allahtan erkeğin önceden cinsel ilişkiye girdiği belli olmuyor ha anlamıyorum illede bakire diye tutturanları .Şayet bakire olmayan bir kıza güvenilmemesi hiç bir erkeğe güvenilmez tezininin ortaya çıkmasına neden olur.

0|1
    2|1
  • Bakire olması daha iyi tabiki ama evlenmek için bi kızda aradığım ilk on özellik arasına girmez.Dürüstlük, sadakat, güzellik, akıl falan var ondan önce.Bakire olması şart değil.

0|0
    0|0
  • Ciddiyetle alakalı senin de söylediğin gibi. Gerçekten seviyor ve güveniyorsa bekaret in hiç bir önemi kalmaz

0|0
    0|0
  • kesinlikle evlenirdim yeterki aşk olsun...

1|0
    0|1
  • dediğin gibi ise erkek bakire olmayan bir kızla evlenir. ben evlenirim.

1|0
    0|0
  • Öyle bir güven saglanamaz.Yalan yani.

1|1
    2|1
  • şimdi olmasada 10 yılda geçse bu olay hep önüne gelir.

0|0
    0|0
  • Evlenebilir ama şahsen ben hiçbir kızla yatmadıysam evleneceğim kız da böyle olmalı.

1|0
    1|0
  • zevkini alanla evlensin evlenmem

0|0
    0|0
  • Ben bozduysam evlenirimde,diğer şekilde bilmiyorum genede büyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • zamanında evlendim ve tanıştırdım ailemle ama evliliği yürütemedik ve ayrıldık

0|0
    0|0
    • Ne kadar evli kaldinz bisey oldumu onum vuruyodun yuzune

• 1sene evli kaldık ve asla yüzüne vurmadım bunu seven insan yapmamalı zaten

• Ailesi ile tanıştırdı ise kesin seninle oynamak istiyor.

0|0
    0|0
  • çoğu kişi evlenmiyor türkiyede

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• ben erkek olsaydım bakire olmayan bir kızla evlenmezdim !

1|12
    2|4
  • bence evlenirim diyen erkeklerin çoğu yalan söylüyo. Bi erkek sevsede kolay kolay kaldıramaz bunu zamanla soğur.

2|4
    0|1
  • Tanıştırır sever ve evlenirler sen çok takılma bunlara sadece herzaman dürüst ve sevgi dolu ol sevdiğin için ...

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye farklılık gösterir .burdan okuduklarınla bi kanıya varamazsın öyle bir problem varsa bu ikinizin arasındaki mevzu .senin anlaman lazım onun tavırlarından düşüncelerinden

0|0
    0|0
    • O öğrendi ben dedim kabullenemeZsen en basindan ayrilalim diye o kabl etmedi ayrilmadi ve halada devam ediyoruz 1.5 sene oldu ailesiyle falan tanistrdi ciddiyiz yani iyide anlasiyoruz

• o zaman mesele yok ilişkinize değer veriyor demek ki başka şeyler düşünüp kafanı bulandırma bence

Yükleniyor...