Göğüslerim çok asimetrik bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum?

Göğüsümün biri küçük biri dolgun en az 1 beden fark çok fark var, tek tarafa destek koyarak dengelemeye çalışıyorum zor oluyor.
Ameliyattan korkuyorum doğal çözümü de yok.
kendimle barışık değilim evlenmicem bu yüzden..
benim göğüslerim de keşke normal eşit olsa...
kızlar var mı sizdede bu olay?
erkekler itici bulursunuz bu durumu dimi?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik işi biras abartmıyormusunuz..
    evlenecek insan fiziğe mutlaka bakar tabi ama bukadarda abartılı düzeyde değil.. yani temiz baoomlımı değilmi vs. Senle evlenmeyi göze alıcak kişiyi neden kabul etmeyesinki?
    evlenecek kişi ilk önce hayatının ve sözünün yapısına bakar. fiziğe bakmaz.

1|0
    0|0
    • Çoğu erkek fiziğe çok önem veriyor...
      Kendime güvenim yok
      Öbür yandan da beni fiziğim için sevcekse hiç sevmesin

• Ama çok asimetrik göğüsler normal değil kimse beklemez görünce tepki almaktan falan korkuyorum hiç evkenmeyim hiç cinsel hayatım olmasın istiyorum.

• Bak tamam senin için bu bir sorunmolabilir ama başkaları senşn gözünle bakmaya bilir bunduruma..
      kafana takma.
      ameliyattan korkulacak birşeyde yok..
      sen kendi kafandaki soruyu bitirmezsen en sonunda korktuğum başına gelecek.. kendinle barışık yaşa. Sende böyle sorun olsada başkalarındada sorunlar var. Herkes dört dörtlük değil...

Erkekler Ne Diyor 17

• hiç dert etmezdim açıkcası

1|0
    0|0
  • itici ddeğillerdir sen de canını sıkma

1|0
    0|0
    • Keşke o kadar basit olsa takmamak her gün o kusurumla yüz yüzeyim

• Darılmadığına sevindim incitmek hiç istemedim densizlik ettim ama özür dilerim daha çok mutlu etmek isterdim seni :(

• Önemli değil

• Böyle şeyleri takmak doğru değil 😉

1|0
    0|0
  • İtici bulmam destek olurum

1|0
    0|0
  • hayır, çok doğal bişey.. iki göğs hiç bir zaman eşit olmaz.. evliliği bu sebeple istememen çok saçma..

0|0
    0|0
  • Doğumdan sonra düzele bilir evlenin

0|0
    0|0
  • ya bitanem inan ona bakmiyoruz ya ;)

0|0
    0|0
    • Erkekler fiziğe çok bakıyor beğenilmemekten yargılanmaktan korkuyorum kendimle barışık değilim

• Tamam:)

• aklina takilirsa yine beni bul :) motive ederim seni iki dk de

• evleneceğin kişi sorun ederse estetik yaptırıverir.. düşünme okadar derim...

0|0
    0|0
  • korkun yersiz

0|0
    0|0
  • asla itici degil rahat ol

0|0
    0|0
  • Demek kı bir elini çök kollaniyon , ağir kaldirmaya falan eşit kollanmaya çaliş :/

0|0
    0|0
    • Ne ilgisi var :/

• Göğüs kaslari bir taraf çalişiyor işte hanhi elin güçlu o taraf göğüsun mı buyuk

• :D ameliyat ol bitsin bukadar ne kasıyorsun ya.

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0
    • Ne?

• Haklısın tabiki ama benim sorunum kendimle güvenim yok sorunluyum işte :(

• Umursama öyle bir durumu sorun kalmaz

• merak etme eşin seni olduğun gibi kabul eder

0|0
    0|0
    • Öyle fiziğe takmayan erkek varsa artık

• elbette var

• Kimseninki tam eşit değilki zaten büyük ihtimal sol büyüktür

0|0
    0|0
    • Sağ büyük

• genel olarak öyle benim bile birisi büyük birisi küçük

• Yok yaa bişey olmaz takma kafana

0|0
    0|0
  • spor falan yap belki düzelir ya da ameliyatla düzelttir artık göğüste yarada kalmıyor bildiğim kadarıyla koltukaltından ameliyat ediyolar

0|0
    0|0
    • Spor yapıyorum faydası yol buna ameliyat olmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzum estetikte evet canın aciyor ama bence bir devlet hastanesindeki estetik cerrah ile görüş.. Doğal yolu yöntemi yok maalesef.. :(
    Ameliyattan korkma kazanacaklarıni düşün.. İlk basta kendine güvenin gelecek.. Bu çok önemli bir insan için.. Ben 4 sene korktum kaçtım ameliyattan olmadım.. Ama en sonunda pes ettim gidip oldum ameliyat..

1|0
    0|0
    • Korkuyorum ama :(
      Senin de mi aynı sorunun vardı?

• Yok ben burnumu kırmıştım.. bir de doğuştan devilasyon vardı..
      Ama kuzenim göğüs ameliyatı oldu.. Dünyadaki en mutlu insandı yemin ederim..
      Devlet ameliyatı karsiliyordu en son ama kurulun önüne cikicaksin eğer onlar evet ameliyat gerekli derlerse devlet karşılıyordu.. Ayrıca üzülme tamam hak veriyorum kotu bir durum insanin kendisini kusurlu bulup beğenmemesi ama hayatına girecek eşin belki hic sorun etmeyecek hatta belki de sempatik bulacak öyle sevecek.. Ayrıca sunu unutma lütfen eşine aşık eşini seven bir erkek için karısının vücudu kutsaldır.. Kusurları değil güzellikleri görür..

• Teşekkür ederim canım...
      Öyle gerçekten seven birisi çıkarsa artık

• Canim benimde oyle ama sorun olmaztam destekli sutyen kullan o biraz toparliyo hem seks hayatin baslayinca goguslerin buyumeye devam ettigi icin duzelme ihtimali var

1|0
    0|0
  • Çok anlamlıymış, anlıyorum.

1|0
    0|0
  • Evlenme bende evlenmiycem zaten hepsi aldatıyor...

1|0
    1|0
Yükleniyor...