İlk ilişki yaşadığınızda çok zevk aldınız mı?

kız arkadsınızın veya karınızla ilk ilşkinizi yaşadığınızda yani kızlık zarını bozduğunuz anda çok zewk aldınız mı birde ne hissettiniz lütfen samimi çewaplar.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziksel olarak daha fazla zevk vermez,hatta kan görmek itici bile gelir.Ama psikolojik açıdan çok zevk verir.O kızın ilki olmak.Ona sahip olmak,erkeği olmak...

4|1
    0|0
    • tesekkur ederım cevabın ıcın.

• rica ederim arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 13

• hiçbir kızın bakireliğini almadım almam da...sadece karım olcak kız bakireyse incitmeden ve karşılıklı zevk alacak biçimde olmasına gayret ederim...not:seviyorsam bakireliğe takılmam ben...benden önce ne yaşadığı umrumda değil..

3|2
    1|0
    • ya o eskıdendı bakire olucak hissiyati düşüncesi felan sımdı daha da modernlesti buda degısık bı bakıs acısı tabı

• sence yanlış mı düşünüyorum...

• Ama bunu yasamıstık senınle. 50 kere dedim burada sormayacaksın diye... Rezil ettin yine beni...

2|1
    1|4
    • boş bulundum kocacım

• :) anladım gecen güzel geçsin hoşcakal

• Seninde, teşekkür ederim (:

• şuanda bozacak kadar yaşamadık :D

0|1
    0|0
  • İlginç bir his. (Sanırım)

0|0
    0|0
  • ben pek birşey hissetmedim

sadece çok hafif,pembemsi renkli bir kan gördüm o kadar

zevk aldım tabii

0|0
    0|0
  • hiç bi farklılık yok. aynı, o zarı hissetmez erkek

0|0
    0|0
  • walla hiç ama hiç zevk almadım.sonraları çok daha zevkli geçti

0|0
    0|0
  • aksine çok sancılı heycanlı oldu onun için dolayısıyla zevkten çok dert oldu ...

0|0
    0|0
    • :( çok baglanmısındr ama degıl mı

• yaşınız ufak bide duygusal sanırım üzerine düşüyo işte kadını olmuşsun onun :) yanında olmak istiyo işte belki daha sını istiyo sıpa :D bilemedim bak

• :))) olabilr zaten bişiler yasadık ben çok korktum o agladı böyle bişi yok :D erkek sankı ben onu tesellı etmeye basladım :) senden ayrı uyumak cok sacma gelıyo ıstemeye gelıcem dıyo da ben ıstemıyorum babam vermez:D daha bılıyorum

• evet çok zevk aldım tarifi bile çok zor özele gel oradan daha detaylı anlatayım

0|0
    1|0
  • zafer kazanmak gibi ama direk dalınmaz

0|0
    0|0
  • müthiş bir his kesinlikle

0|0
    0|0
  • hiç zevk almadım..kötü hissettim kendimi...

1|0
    0|1
    • ona kıydıgını düşündüğün için mi?

• tek korkumda o biliyo musun ya pişman olursam .. cunku ben bı kısıyle yasadım ve onunla evlenıcem yanı baskası benı kabul edıcegını bılsem bıle ıstemem ya.. gene buyuk konuusyorum ya ben akıllanmıcam anlaşıldı

• bencede büyük konuşuyorsun...hayırlısı demelisin...bence bu senin beyaz atlı prensin değil... zamanlada bunu farkına varacaksın...üzgünüm ama önceki adam doğru söylemiş..aklında hep olacak...

• daha yasamadım ole bırsey ama onemlı olan hazır olabılmek yanı on sevısmeyı saglam tutmak lazım ıkı taraf ıcın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...