Kızlık zarı sorunsalı?

Benimle alakası yok , bir arkadaşım tecavüze uğradı bunu kimseye anlatamadı daha sonra bir erkekge asik oldu ve şu an evleneceği kisi ile birbirlerini cok seviyorlar fakat cocuk buna takıntılı zar olayına. asla boyle birseyi soyleyemez. Anlatsın demeyin o yuzden gercekten asiri derecede takıntılı. Şimdi arkadasimda hic bir sekilde ona aciklayamiyor acaba zarı diktirse dedik bizde. bildiginiz doktor var mı nasil dikiliyor , birde anlasilirmi , ne kadar once diktirmek lazim dugunden ciddi cevaplar verirseniz seviniriz. Simdiden tesekkurler.

Güncellemeler:
Yalan iyi birsey degil kız zaten berbat halde ama diktirmek cozum olur diye dusunuyoruz , ama tabikide yalan iyi degil , ve gercekten isteyerek yapmadddı , o yuzden bilemiyorum bende elimden gelen birseyler yapmak istiyorum ama olmuyor akil verin biraz.
Kendini gizliye aliyorum hemen igrenc mesajlar atiyorsunuz biraz saygili olun lutfen.

1|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Bende tecavuze ugradim ama bunu anlatmayı dusunuyorum eger kizlik zarim yüzünden benimle evlencekse evlenmesin gitsin sogan zari alsin benim umrumda bile olmaz onyargili bagnaz biriyle hayat geciremem zaten dava dosyasi acik tecavuze ugramayi ben haketmedim kizin sikayetci olmasi lazimdi boylece kanıtlamış olurdu sucsuzlugunu afedersinde nasil sineye cekiyosunuz boyle seyleri anlamiyorum

3|1
    0|0
    • gecmış olsun ya gercekten kadın olmk zor

• Biliyolar uzulmek disinda tepki vermediler zaten annem ve ablalarimla yasiyorum babam yurtdisinda kendisine tecavuz edilse bile umursamaz gorusmedigimiz icin bilmiyor

• iyi yapmışsınn söylemekle en iyisi

Erkekler Ne Diyor 12

• Yahu arkadaş ne tuhaf insanlarsınız Allah akıl fikir versin yemin ediyorum kabul edecek olan insan , Adam ise eğer her şekilde kabul eder seviyorsa zaten bu ne böyle ya iğrençleşiyorsunuz

3|0
    0|0
  • Kızlık zarıni sorun eden herkeze diktirmek müstahaktir.. (:

4|0
    0|0
  • ben bir kızdan duyduğumu anlatıyorum bu kızımız yapay kan almış ilişki esnasında kocası buna sokunca hemen ayağa kalkmış banyoya gitmiş bir bahaneyle sonra aldığı yapay kanı vajinasına dökmüş kocasına kan geldi diye göstermiş bu kızlardan korkulur :)

2|0
    0|0
  • Diktirsin

1|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    1|0
  • yalan söylerse o evlilik er ya da geç biter Allah razı olurmu sanıyosunz

2|0
    0|0
  • Bilmek adamın hakkı

1|0
    0|0
  • 5000 tlye dikioalr anlaşılmıor.

1|0
    0|0
  • kandrmyn yalancınn mumu yatsıya kdr yanıııı yanar :)

1|0
    0|0
  • Buna bize değilde araştırıp bir doktora sorsanız? Hymenoplasty diye geçer operasyonun adı.

0|0
    0|0
  • Alkol alip yatsinlar

1|0
    0|0
  • dık tır sın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Söylesin açık açık seven insan her sekilde kabul eder

1|0
    0|0
  • Anlaşılmaz ama bundırım şok çok çok yanlış. Arkadaşım gibiler yüzümden bugün bu zihniyetlerin. Tecavüz kurbanları her gün artıyor her gün susuluyor susuldukça normalleşiyor artıyor artıyor... O çocuk böyle bir durumda eşim diyeceği kadının yanında durmayacaksa adam değil zaten ondan ne koca olur ne baba olr

0|0
    0|0
  • işi zor diktirme olmaz

2|0
    0|0
  • yapay zar kullansınn nette satılıyoo

0|0
    0|0
    • söylemesin hiç bir şekillde müstehakk onlara yarın bir gün yüzüne vurur...

Yükleniyor...