Neden olabilir? Ve gusül yinede gerekır mı?

Sebebi ne bilmiyorum ama yani hiç Aklımda yokken uyarılma oluyo sonra istem dışı boşalma oluyo günde 2 3 kez oluyo daha fazlada olduğu oluyo takmamaya çalışıyorum bazen boşalıp boşalmadığımı bile anlamıyorum azda olsa Sıvı gelıyo ne yapmalıyım hocaya sordum özürlü olursun diyo ama şehvet oluyo uyarılınca ister istemez ama ben yıne de aldırış etmıyorum namaz kılmaya devamlı etmeliyım sizce çünkü duşa girsem çıkmak bilmem tekrar girmek zorunda kalıyorum bıktım

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Olmuş bu tamamına ermiş

0|0
    0|0
    • Ne demek bu

• Yürü git terbiyesiz ben burada ne dıyorum sen ne dıyosun

• Sana durumu ifade ediyorum suçlusu olan ben oluyorum adgshdfj

Erkekler Ne Diyor 18

• Bel soğukluğu yasiyorsun

0|0
    0|0
  • Aldiris etmezsen namazin kabul olmaz sende istersen kendi yolunla 1 kez bosalmayi dene rahatla sonra 2 gun idare eder seni ergenlikteysen.

0|0
    0|0
    • Ama korkuyorum ben istemıyorum böyle birşey kurtulmak istiyorum bu rahatsızlıktan reglken hiç olmuyo gusül derdi yok dıye özellikle bitince tekrar başlıyo takınca oluyo çünkü

• Hocaya gitmek dini açıdan bilgiyi tamamlar, doktora gitmek de sağlık açısından önemlidir. Sık olmasi normal değil, Jinekologa danismak da fayda var.

0|0
    0|0
    • Iyıde utanıyorum ne dıcem

• Günde 5 vakit gusul abdesti almak mı, doktor karşısında 3 dakika utanmak mı? Tercihini sen yapacaksın artık.

• Boşalma varsa Gusül şart

0|0
    0|0
  • o bir özürdür kardeşim doktora gitmeni tavsiye ederim.. abdest konusuna gelirsek şüphe uyandıran bir şey varsa GÜSLÜNÜ ALACAKSIN

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz gusül gerekmez istemdışı bir hareket gibi düşün ama bir doktora falan gitmelisin bı rahatsızlık falan da olabilir

0|0
    0|0
  • bosalma degil zevk suyu ise camasurunu degistirip namaz abdesti alman yeter

0|0
    0|0
  • ne kadar isteklisin şte tatlım ne güzel

0|0
    0|0
  • Aklın da yoksa uyarılma olmaz ki

0|0
    0|0
  • şüphe varsa almalısın

0|0
    0|0
  • Hayır şehvet olunca abdest şart bebeğim oan seks düşünüyorsun çünki

0|0
    0|0
  • Cinsel. ihtiyaç ya da mevsimlerden de olabilir.

0|0
    0|0
  • Boşaldığına eminmisin yani bukadar sık? Sulanma olmasin sankin?

0|0
    0|0
  • evlensene

0|0
    0|0
  • Bence bir doktora gözükmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Niye gizli sorumuyosun bütün abaza toplancak etrafına ! Namaz kılıyor mus peh he inandik inandik

0|0
    0|0
    • Eğer kılmayan biri olsam bu kadar takıp sormazdım dımı

• Pardon gözükmüyo

• Nasıl gözukmuyo gözüküyor allahtan utanma doktor dan utan vay be doktordan utanıyon ama burada abazalara anlatıp konuşmaya utanmiyon pes

• bir sağlık sorunun yoksa doğaldır. sonuçta vajinanın sürekli ıslak kalması gerekiyor yapısı gereği kuruluk olsa acı çekersin.

0|0
    0|0
  • Namaz kılan bayanlar seks istemezki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşalmıyorsun canım günlük akıntın bahsettiğin şey. Tahrik olduğunda daha fazla ıslanır ve artar sadece. Özürlü olursun diyen hoca mastürbasyon yapanların eli ahirette hamile kalır diyen hocayla aynı kişi sanırım. Pirim vermeyin böyle sapkınlıklara yav

0|0
    0|0
Yükleniyor...