Ben ne yapacağım ya neden bennn ? :(

merhaba. 4 yıllık bi ilişkım var ve ben onu herşeyden çook seviyorum oda benı bunu çok iyi biliyorum ve güvenıyorum ona. geçen gun öpüşürken biraz ileri gıttık onun evındeydık ve çok istedik birbirimizi o an onun olmaktan başka birşey istemedım ve öyle oldu ama bi sorun vardı kızlık zarım yırtılmadı kan gelmedı ben onun dışında biriyle bırak yatmayı sevgili olmadım inanmadı bana :( doktora gıttım insan kendınden süphe edermı ettıım esnek olduğunu söyledı ama neden ben böyle birşey binde bir olmaz mı böyle olayla karşılaştınız mı ben ne yapacağım yardım edin benım şucum yokken benden ayrılmasına izin veremem senı çok sevmiştim ama neden dedi :( ben birşey yapmadım kı neden inanmıyor

Güncellemeler:
doktorla içeride konuşmamızı duydu yanı muayeneye gırerken cep telefonumdan onu aradım herşeyı duydu ama şimdi de madem böyle birşey vardı sen biliyomuşsundur dedi bilmiyordum senden başkasıyla olmadım diyorum inanmıyor bana oysakı çok guvenırdı :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• haha güvendiğin dağlara kar yağmış :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sanırım biraz kafası karışmış kızlık zarrın esnek ve dogumda yırtılacak şekilde onun için doktorun dediginede inanmıyorsa kendi tandıgkları aracılıgı ile kendi tandıgı doktora götürmesini iste ve kendinden emin oldugunu dile getir bence düzelecektir sorun ama yinede inat ederse yapabilecegin bi şey yok sanırım

0|0
    0|0
  • 4 yıl birlikte olduğunuz biri sizi tanımış olmalı. kaldıki en son birlikte olmuşsunuz ondan önce olmamış anladığım kadarı ile . ikna etmenin tek yolu dr .yinede ikna olmaza sa yapacak birşey yok demektir

0|0
    0|0
  • ne yapsan boş esnek belki daha öncede biriyle ilişkiyi girdin nerden bilcem derse :D

0|0
    0|0
    • evet diyo :( ama benım ne suum var ya

• yada boşver keyfine bak ne güzel işte istediğini yaşamışsın kızlık zarında duruyo bir başkasıyla daha denemeye şansın var belkide başkasıyla evleneceksin bu işine yarar

• ama ben onun olmak ona ait olmak başka kımseyı ıstemıyorum hayatımda :(

• İnanmaması normal de sen doktora gidip bunla ilgili bir rapor al.Ona göster olsun bitsin.

0|0
    0|0
    • yıl birlikte olduğunuz biri sizi tanımış olmalı. kaldıki en son birlikte olmuşsunuz ondan önce olmamış anladığım kadarı ile . ikna etmenin tek yolu dr .yinede ikna olmaza sa yapacak birşey yok demektir

Kızlar Ne Diyor 4

• Sorulacak sorular şunlar:

1-Madem seni seviyor ,güveniyor,sevdiğim,sevgilim diyebiliyor ;nasıl olur da kendini tutamıyor ve sana kıyıyor?

2-Hadi diyelim ikiniz de artık emin oldunuz ve istediniz böyle bir şey yapmayı ve sonucunda beklenen olmadıysa neden sana destek olmuyor?

3-Ailesinin seni istemeyeceğinden inanmıyor numarası yapmadığını nereden biliyorsun?

Ortada bırakması ve geçici olması muhtemel bir ilişki ile karşı karşıyayız.Nasıl aşk bu ya?

0|1
    0|0
    • 4yıldan bahsediyorum 4 ay değil annesı babası 1.yıldan berı biliyor benı tanıştık evlerıne gidip oturuyorum. butun eşyamızı aldık ben ondan emınım sevdiğinden guvendiğinden ama bende kı bu sorun bizi bu hale getirdi ne yapacağımı bilmiyorum vhiç :( zorla yapmadı ıkımızde ıstedık

• Allah Allah yaaa:S:S Beraber doktora gidin o halde.Başka çare yok,doktorun söylediklerine de inanmıyorsa ne halin varsa gör de.Seviyorsa zaten gelir peşinden,telafi etmeye çalışır.Bu ne ya?Daha nasıl kanıtlayacaksın?Onca senenin hatrına silip atmamalı,bi şans tanımalı,dinlemeli seni bi an olsun.:S Şaşırdım valla.

• al doktora götür ya o istediği doktora götürsün cok var böyle olay basına gelen.

0|0
    0|0
  • tut kolundan götür doktara

0|0
    0|0
  • Seni kullanmış atmış şekerim. Erkek bunlarrr.Doktorun söylediklerinide duymuş daha ne uzatıyor.İnanma bırak onu erkek mi kalmadı sana.. Sana güvenmeyen biriyle hala birlikte olmayı mı düşünüyorsun. Mesaj atma,arama bırak ayrılsın. Sana dönecek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...