Eşimin hamile kalmasını istiyorum ama?

Arkadaşlar eşimin hamile kalmasını istiyorum ama bende erken boşalma var biraz. ilişkiye nasıl girmek lazım. lütfen bilen biri söylesin. hani erken boşalsam spermler katı şekilde gidecek geç boşalmak istiyorum ki spermler sıvı bir şekilde gitsinler. nasıl yapmam lazım lütfen dalga geçilmeyecek birileri cevap yazsın tşkler

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakkaten @Vampirella ya katılıyorum Spermin katılık sıvılık diye bir hali yoktur. Kıvamı yoğun demek istedin sanırım. Erken boşalmanın gebeliğe bir etkisi olmaz. Boşaldıktan sonra eşinizin mum duruşu diye tabir edilen pozisyonda en azından 10 15 dakika durması faydalı olabilir. Bir de o gün banyo yapmasın. Mümkün oldukça tuvalete gitmesin. Sıcak sudan uzak tutsun göbeğini vajenini. İşin püf noktası spermleri 3 4 saat vajinanın sonunda dış etkenlere maruz kalmayacak şekilde tutmak kısacası.

0|0
    0|0
    • Gerizekali demis 😁
      Erkek degilim ama az cok biliyoruz
      bunlar erkek oldugu hlde bilmiyorsa o onlarin sorunu. Millwt surtunme yoluyla bile hamile kalabiliyor adam kalkmis spermin dozacindan bahsediyor

• Çok çabuk hakaret eder olduk nedense sosyal medyada. Neyseki senin zekanı değerlemek için başkasının fikirlerine ihtiyacımı yok tatlım takma @Vampirella

• Geciktirici kondom kullan ve rahat bırak kendini erken boşalma biraz da kafada biten bir şey

0|0
    0|0
    • Çok doğru ama bazen erken olmasın çok güzel diyom o an busaliyorum kafada bu isi nasıl cozecez

• ya abi öyle güzel de bazen sertleşmede de sorun çıkabiliyor onu nasıl ayarlicaz. s

Erkekler Ne Diyor 7

• Ön sevişmeye önem verin.

0|0
    0|0
  • 1 hafta mast. yaparak kendini alıştırmalısın. benim yöntemim; 1 saat boyunca kendimi azdırııp, bırakıyorum depolanıyo, 1 saatin sonunda boşalıyorum oluk oluk tazikli şekilde boşalıyorum 20 saniye sürüyo bu şiddetli boşalma

0|0
    0|0
  • ilişkiye gırerken sen altta o ustte olsun sen altta olduğun zaman boşalma daha gec olur

0|0
    0|0
  • penis üstüne anestol tarzı kremler sürün 10 dk kadar sonra bilikte olun. süre uzar

0|0
    0|0
  • kardeş ne kadar sıklıkta kendini boşaltırdın

0|0
    0|0
    • 3 4 dk geçmeden boşalabiliyorum hemen

• ölümüne 31 çek kanka 4-5 yıl sonra düzene girer

0|0
    0|0
    • l*n zaten 31 çeke çeke bu hallere düştük :D

• geciktici al

0|0