Erkekler, sevdiğiniz kız hamile! Sahip çıkar mısınız? Başınızdan kürtaj macerası geçti mi?

Hadi bakalım dökülsün biraz sırlarınız :)

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• tamam da ben onu hamile bırakmam ki..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Olmadı öyle bir durum. Hadi oldu diyelim, insan yaptığının arkasında olmalı.

1|0
    0|0
  • Dedeye bebeye sahip çıkalım

1|0
    0|0
  • İkili ilişkilerde maneviyat önemli benim için cinsellik en sonra gelir tabiiki arzular inu isterim ilişkiye gelince bu bayan'ın tasarrufundada olmalı ilişkiye girdi isem onunla ve hamile birakırsam sahiplenirim daha fazla.

0|0
    0|0
  • Hamile bırakmam ki... Eğer hamile ise başka birinden şüphelenirim yani o derece :P

0|0
    0|0
    • hahhahah o derece namusluyum diyosun :D

• İstanbul

• Oralarda bilmiyorum kusura bakma.

• sahıp çıkarım tabıkı

0|0
    0|0
  • Geçmedi ama sahip çıkarım tabikide.. Bebek benim bebeğim sevgili benim sevgilim..

0|0
    0|0
  • Geçmedi, evlenmeyi bilemem o çok başka birşey ama o boku yediysem ortada bırakmam sahip çıkarım.

0|0
    0|0
  • geçmedi de sonuna kadar sahip çıkarım benimde canım çünkü o çocuk

0|0
    0|0
    • kürtaj?

• oha evlenir misin 22 yasında peki?

• seviyosam evlenirim ama sevmiyosam zorlamamda zor bir durum tabi zor da bir karar ama sanırım çocugun babasız büyümesine ya da annesiz gönlüm razı olmazdı ilk tercihim tabiki kürtaj olurdu erkense ama geç kalmışşsak yapcak bişey yok

• Azından bal damliyo senin be gece gece :D

0|0
    0|0
  • Geçmedi Çok dikkatliyimdir de :-)

0|0
    0|0
  • Sahip çıkmayacak olan ben adamım diye dolaşmasın ortalıkta

0|0
    0|0
  • Ben sahip çıkarım ama erken derse kendisi kürtaj yaptırırız

0|0
    0|0
  • Benden baba olmaz

0|0
    0|0
  • Çıkmak zorunda. ya da zorundayız. Eğer içimizde şeref varsa çıkmak zorundayım. Nasıl ki bu durumun ailemizden bekar bir bayanın başına gelmesini istemeyiz o hamile bıraktığımız bayanda birilerinin ailesi kızları kızkardeşleri. Hem kürtaj ne ya hangi hakla sen bir canlının hayatına son verebilirsin ki. İşte ben bu yüzden evlilik öncesi ilişkiye karşıyım. Hayat bu ayrılırsın anlaşamazsın ne hakkın var başkasının hayatını etkilemeye. O yüzden ne hamile kaldı sevdiğim nede kürtaj oldu. B
    Evliliğe saklıyoruz kendimizi.

0|1
    0|0
  • Kumar oynamaya gerek yok yani.. Korun olsun bitsin

0|0
    0|0
    • %1 diyelim..

• kürtaj da her yerde yapılmıyor ve pahalı.

• Minareyi çalıyorsan kılıfı için kumaşı da bulacaksın terzisini de bulacaksın. İş seks yapmak ile bitmiyor. Her şeyi düşünmek lazım..

• 3 kere baba olma tehlikesi atlattım. ama 3 ünde de partnerlerimle ortak karar olarak aldırdık.

0|0
    0|0
    • kürtaj yasak değil mi?

• test yaptırdım yokmuş.

• iyi bari geçmiş olsun...

• bir kızla kondomsuz sexs yapıyordum birde ilk seferim :( kıza soktum felan nese işte git gel mevzusu 5 dk geçti bir anda ıslaklık hisettim hemen çıkardım dedim has. ss. iktir kesin boşaldım felan kıza sordum felan oda yok felan dedi ben de devam etmedim ağzına felan verdim nese sonra bu olayı tekrarlanmadı alışmıştım o kısmın ıslanmasına sonradan öğrendim ki kızların ilişki sırasında ıslanıyor muş 16 yaşındaysanız ve ilk ilişkinizi yaşıyorsunuz hayat gerçekten çok korkutucu olabiiliyor

0|1
    0|0
    • Haha oranının islandigini ilişkide öğrenen tek ben değil misim :))

• çok korkunçtu moruk lksldşksaşldas

• sevdiğim kızı zamanı gelmeden hamile bırakmam zaten

0|0
    0|0
  • Seviyorsam sahip çıkarım. Yoksa ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
    • kürtaj?

• Bu arada anlamadığım bir şey var. Bir kere yapmayla kızlar hamile kalır mı?

• valla şans işi bu :D

Yükleniyor...