Arkadaşlar bana çok kesin bir yanıt lazım. Bu konuda çok iyi olan yardımcı olsun. Yarın gidip hamilelik testi yaptırayım mı, yoksa hiç gerek yok mu?

Paronayaklık mı bilmiyorum. Tüm anormallikler %1 ihtimaller beni bulur ama onu biliyorum. Şimdi adet günlerim de bir problem yok. Bildiğiniz adet oluyorum. Ama eee ki bu annemin de çoğu tanıdığımında başına gelmiş, doktorlar da söylüyor hamileyken ilk 4 ay regl görülmesi normalmiş. Annem bana hamileliğini çok geç öğrenmiş adet olduğundan. 21. Nisan .15 ilişkiye girdikten 3 gün sonra regl oldum. Mayıs ayında da tekrar 19 Mayıs.15 tarihinde ilişkiye girdik nişanlımla,21 Mayısta regl oldum normal. Ama 4 gündür, bulantı, yemeğe hassasiyet, iştahsızlık, ağır yorgunluk, ve aşırı tuvalete çıkma gibi eylemler söz konusu. Göğüslerimde anlamsız bir hassasiyet, ağrı. Ee ruh halimde de değişiklikler oluyor aşırı duygusallık var. Ama ağzıma yemek süremiyorum öğürüyorum direk. 4 gündür yemek yiyemiyorum. Sadece sıvı felan. Ya sadece aklımıza takıldı hani ben hamilelik riski az diye regl dönemlerimden bir kaç gün önceye getiriyorum ilişkiyi hemde ağrı olmuyor diye.
Ya sizce? Git diyor benimki hani içimiz rahat etsin. Yav problem değil de nikaha daha var yani ne gerek var. :D

Güncellemeler:
Sanırım psikoloğa gitmem lazım. Paronayak şizofrenin tekiyim. :/

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kan testi kesin sonuç..

0|0
    0|0
    • ya bir arkadaşım aileye mesaj atıyolar evlilik dışıysa felan diye bir saçmaladı da.

• ya sen şüphelendin mi belirtilerden?

• Psikolojik de olabilir gebelik de olabilir test kesin çözüm..

Erkekler Ne Diyor 5

• Git yani zor bir şey değil bir hamilelik testi almak.

0|0
    0|0
    • ya bir arkadaşım aileye mesaj atıyolar evlilik dışıysa felan diye bir saçmaladı da. :D

• yav yok sağlık ocağına gidicem. kan için aç gidicem 9 10 saatleri uygun mudur

• Aynen uygundur. Öğleden sonra belli olur.

• emın olmak ıcın yap

0|0
    0|0
  • Hmm tamam

0|0
    0|0
  • Psikosomatik bence

0|0
    0|0
  • Test yap kesin ve kolay sonuç. Eczanede satılıyo hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kan testinin sonucu pozitif çıkarsa evli değilsen ailene evli isen kocana haber veriyolar doğru. Hamile değilsindir de bulantı vesaire başka birşey olamaz mı belki hastasındır. Bana özelden yazabilirsin ayrıntılı konuşalım biraz bir kaç tiyo verebilirim.

0|0
    0|0
    • bu haber verme mevzusu cidden doğru mu? bu ne yobazlıktır :D

• aileye haber vermekte mi? babasına versinler haber eyvallah

• Evli olmayan birisi olunca nerden bulacaklar bebeğin babasını? O zamanda ailesine haber veriliyor işte.

• Hamile kaldığında regl olan insanlar çok az.

Bana kalırsa hamile değilsin sadece bunu duyduktan sonra psikolojikmen etkilenmiş olabilirsin.

Korunup korunmadığını bilmiyorum fakat bir gebelik test yapabilirsin emin olmak için

0|0
    0|0
  • Psikolojik git eczaneden test al icin rahatlasin

0|0
    0|0
  • test yaptır kurtul bu şüpheden

0|0
    0|0
    • ya sence var mı yok mu

• aynen bu ülke hala laik şimdilik :(

• sence sağlık ocağı mı, hastanenin aciline mi gitmeliyim?

Yükleniyor...