Erkekler, Öpüşürken dizlerin titremesi nedir?

Erkek arkadaşımla öpüşürken bazen kucağına oturuyorum bazen ayakta oluyor ama farkettim ki bacakları titriyor. Nye böyle dedim, seninki ttremiyor mu dedi. Bu ne ki? Her erkeğin titrer mi? Ve o 1.90 boyunda ben 1.60 bunun etkisi var mı?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan seviyosa gerçekten birini onu her kollarının arasına aldığında ayaklarıda titrer kalbi durcsk gibide olur öpmek şart değil o yar kokusu var ya o herşeye bedel be arkadaşım kenfimden biliyorm ona her sarıldığımda öyle olurdum ben bırak öpmeyi kokusu nefesimi keserdi hep
    ne yazık ki bir bucuk yıl önce harbiden kesti nefesimi söküp gitti kalbimi uzun oldu sanki ama anlatabildim mi bilmemde onu sorgulama bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Heyecan bacakların titremesinin nedeni bir de kucağına oturunca kasların tepkisi de oluyor istem dışı titreme

1|0
    0|0
  • heyecan :D

1|0
    0|0
  • Benımde cok heycanlanınca mıdem bulanıyo uzun zaman görusmedıktn sonra falan garip şeyler olur böyle :D

0|0
    0|0
  • Acemidir.. heyecan yapmıştır... vs vs

0|0
    0|0
    • Acemi değil.. Bunu biliyorum.. Yani br ilişkisi olmuş ve onunla yatmış..

• Çok tecrübeliymiş. Pardon :)

• Dalga geçmeyin lütfen.. Gerekten uzun süreli bir ilişkisi olmuş ve bu ilişki üresince o kızla birlikte olmuşlar.. Be bir problem mi vardır diye düşünüyorum..

• O çok tahrik olmasından dolayı olan birşey ( Hiç öpüşmedim )

0|0
    0|0
  • acemi işi iş işte

0|0
    0|0
  • kalktığını hissediyor musun peki

0|0
    0|0
  • çok toy olduğunun işareti

0|0
    0|0
  • onun bacak titremesi olduğuna emin misin kucağına oturuyormuşsun çocuğun :D

0|0
    0|0
  • Aşk.

0|0
    0|0
  • cocugun ilkse olabilir

0|0
    0|0
  • heyecandan oluyor :D

0|0
    0|0
  • Orgazm oluyordur abaza

0|0
    0|0
  • Voşkuyla boşalırken ya da boşalmaya yakınken bacak titremesi gayet olağandır canm

0|0
    0|0
  • dostum 5 tane kızla öpüştüm bu yaşa kadar (yaş 18) nese hiç bacaklarım titremedi dillim uyuştu dudaklarım ağırdı dikim direkt oldu ama bacaklarda hiç bir sıkıntı olmadı

0|0
    0|0
  • nasıl bişeysen artık titriyor işte çocuk heycandan :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...