Cinsel anlamda yakınlaşma?

Sevgililermle aramda gil-get ler opusmeler felan filan olmuştu. ve bunu kimseye aolemicekti soz vermiş ti. ? bir kaç kişinin haberi vwr bundan ve biz ayrildik. :( cok pişmanım ama napcam ben yaaa :(( laf çakıp duruyor bilem kişi. cevapda veremiyorum. belki kendinin haberi yokturdur. soylemeyi düşündüm ama sus dediler.. napcam ben?

Güncellemeler:
yardım?
Arkadaşlar fikirler iniz lütfen. .

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• umursama. olmamış gibi davran. kimseyi ilgilendirmez ne yaşadığın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende aynı dertten muzdaripim ama buradan anlatırsam kaldırırlar. Lütfen mesaj atar mısın çok dertliyim arkadaşım bende
    :((

0|0
    0|0
  • Yine psikolojisi bozuk bir kiz daha. Yine bir AYRİLDİK AGLİYORUM NE YAPMALİYİM programina daha hepiniz hosgeldiniz sayin KS halki

0|0
    0|0
  • çıplakken mi? video falan çekmiş olmasın bir de?

0|0
    0|0
    • yok okadarda ileriye gitmedik

• erkek mi anlatti yasadiklarinizì

0|0
    0|0
  • çok yavşakmış senin bir suçun yok ilişkide olmuş bitmiş boşver çıkar onları hayatından

0|0
    0|0
  • Yetişkin kadınsın kimi ilgilendirir ki

0|0
    0|0
  • Çok kötü yazmışsın anlayamadım :D

0|0
    0|0
  • İşin zor bacım. Senin de panzehir bulman lazm yani onların bir hatalarını kusurlarını bulmalısın. Çivi çiviyi söker nitekim

0|0
    0|0
  • Herkese, güvenme gerçek hayattan tanştn die güvenyon değerni bilmi yaşn kaç? Ben oyle bse oldu ama kimse bse demedim bizde cinselik yaşadk ama milete söylemedik sonuçta benim özelim

0|0
    0|0
  • yakın çevrendemi oldu olaylar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin çokkk şerefsizmiş.. olan olmuşş artıkk..

0|0
    0|0
  • Sessiz kal canım onlara ne hem bu senin hayatın kimseyi enterese dahi etmez bu kişileri umursama yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...