En çok merak ettiğim şu soru.

Kızlar birbirini yolda görünce canım bebeğim hayatım yavrum der erkekler böyle birşey derse gay filan derler neden böyle birşey var aranızda lezbiyennlık filan mı var?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çünkü erkekler duygularını göstermede kızlardan katıdır.Doğal olarak garipsiyoruz öylelelrini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onları söylemekle tercihlerın ne alakası var anlayamadım. Yaşın küçük galiba böyle birşey düşündüğüne göre. Sevdiğim insanlara tatlım,bebeğim derim benden büyük bile olsa kız erkek fark etmez.

1|0
    0|0
  • aynen sana katılıyorum..kızlar soleyınce normal erkek soleyınce yumusak oluyo..bır bayan olarak erkeklerın tarafındayım bu konularda esıtlık olmalı..

0|0
    0|0
    • O değilde yılışık olmalı adı var insanın ne o oyle canım hayatm flan

• aynen aynen..ben kanka derım yada dostum

• aynenn..

• kadınlar incedir hitaplarında incelik olmasıda normal

herşey dozunda ama.

1|0
    0|0
  • ben yapmadım.güç tutkusu egemen dil üretti.aç herhangi bir azınlık broşürüne bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eşitlik olmadıgı için bu durum oluyo dostum bizde tehlike saçan aletler var ama kızların hiç birşeyleri yok garajdan başka :))

0|0
    0|0
  • Valla ben bizim sekreterden şüpheleniyorum lezbiyenlik felan. Erkeklere ilgi duymuyor. Bir kız görse ne kadar güzel vücudu felan var diyor. Bende boşuna çabalamayın birbirinize bişey yapamazsınız diyorum :))

0|0
    0|0
  • Kızlarla ilgili bişi o, erkeklerede öyle hitap eden bir sürü kız var. Samimiyet ve iyi niyetlilikten kaynaklanıyo. Karşındaki ile samimiyetin iyi ise bebem,kuzum,canım bunlar normal şeyler bence. Sevgilin yoksa tabi :D

0|0
    0|0
  • O tatlı sözlerin altında ne haset ne kin ne nefretler yatıyor bir bilsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...