Kölelik iç güdüsü nasıl bir şey?

Kölelik iç güdüsü nasıl bir şey? Mesela ben emrim altında birinin olmasını isterdim onlar da emir vereninin olmasını mı istiyorlar?

Güncellemeler:
Köleler neredesiniz yaaa

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı insanlar bu şekilde davranılmaktan hoşlanıyor. Bence fetiş ilişkiye eğilimi fazla oluyor bu tip insanların. Özellikle BDSM"ye eğilim ve yatkınlığı fazla. Ayak fetişi ve ayaklarla basılması hoşlarına gidiyor. Aşağılanmayı seviyorlar. Siz de seviyorsunuz sanırım dominant olmayı. Ya da sert ve acı vermeyi. Ayak fetişini seven ve size köleniniz gibi davranacak çok insan oluyor. Bir kadının emirlerini sahibe - köle ilişkini yaşamak nasıl bir duygudur? Siz kölemi arıyorsunuz? Kölelikte çeşitleri var bildiğim kadarı ile.

0|0
    0|0
    • Köle bulmak ve konuşmak istiyorum evet

• Bir köle ile tanışmak ve konuşmak istiyorum.

• Şartları konusuruz ve kolem olur

Erkekler Ne Diyor 14

• Daha önce köle oldum ve değecek bir kadınsa tekrar olurum. Aidiyettir köle olmak, tamamen teslim olmaktır, sahibenizin mutluluğuyla mutlu olmak ve sahibenizin mutluluğu için yaşamaktır.

0|0
    0|0
  • Hayatta köle olmam. Tamam bazı konularda kadın hakimiyetini severim ama köle olacak kadar psikolojik rahatsız değilim. Çok isterse ama bir kadının kölem olmasına izin veririm :D

0|0
    1|0
  • bu nasıl bir saltanattır ya huuuuuuu

0|0
    0|0
  • İğrenç bi'şey. Alcaksın hepsinin kafasına sıkcaksın.

0|0
    0|0
  • haz verici bişi, tasmasını takcam ne dersem yaptırcam hayali bile güzel.

0|0
    0|0
  • onlardan yok sanırım burada

0|0
    0|0
  • Birinin bana kolesiymisim gibi davranmasi hoşuma gider öyle bir fantezim var

1|0
    0|1
  • kölelik süper bisey ya yaparım vallaha

0|0
    0|0
  • kim o salaklar

0|0
    0|0
  • ben istiyorum ama inansnlar okadar çok guvenılmezki hr gelen tarafından kandırılıyorum :(

0|0
    0|0
    • Dimi bir de o konu var :( ben nasıl guvenicem koleme

• Hayır siz beni yanlış anlamıştınız

• özelden yazarmısnız

• dominantlık var sanırım sende. isteyenler var muhakkak

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Ben istiyorum şahsen