Kapat

Bana yardımcı olur musunuz?

Erkek arkadasımla surtunme yoluyla ılıskıye gırdık. Fakat vajına bolgesıne herhangı bır bosalma yasamadık. Aklımızda kalan sey zevk suyundan hamıle kalma olasılıgı. Bu stresı yasarken 4 tane idrar testi yaptım. Negatif cıktı. Üstelik regl de yasadım. Fakat gebelıgın ılk zamanları regl olunabılırmıs. Bu bıle rahatlatmadı bızı. kan tahlılı yaptırmayı dusunuyorum reşitim. Fakat pozıtıf cıktıgı an aıle hekımıne bılgı gıdıyormus. Erken regl olmam, arada bir yasadıgım bas dönmesi, bel ağrısı vb. İnsanı fazlasıyla korkutuyor. Yarın da idrar tahlılı yapıcam. Yine negatif cıkarsa artık korkmamalı mıyım? Yoksa ezcaneden alınan bu tahlıller bu kadar yanılabılır mı? Her cumlem ıcın farklı yorumunuz olsa bıle yazarsanız sevınırım. Cunku bu korku ınsanı öldürüyor.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Zevk suyunda sperm olasığılı milyonda birdir. Onu da geçtim, bir vajina içine boşalmış spermlerin arasından yumurtaya ulaşacak sperm de milyonda birdir. Onu da geçtim, yumurtaya ulaşan spermin yaşama olasılığı da milyonda birdir. :) cidden anlamıyorum neyin kafasını yaşıyorsunuz? üstelik erinmemiş bir sürü test yaptırıp, birde korkulu rüyalar görmüşsün :) arkadaşlar yapmayın. bu kadar cahil olmayın. sürtünmeyle hamile mi kalınır ya?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Adetin eskisine benzer şekilde oldu muTest yapma bir daha.

0|0
    0|0
  • Emin ol idrar testleri gerçek sonucu veriyor. Ancak doğru zamanda yapılmalı. Ve bence hamile de değilsin. Adet olmuşsun. O senin dediğin halk arasında üstüne görme olarak bilinir ve aslında yerleşme kanamasıdır.

0|0
    0|0
  • He Hamilesin He

0|0
    0|0
  • abartma o kadar girmediyse binde bir ihtimal zaten ondada üzerine boşalmamış. bu kada korkutuyorsa sizi hiç yapıp kendinizi sıkıntıya sokmayın

0|0
    0|0
  • korkma yaparken korkacaktın

0|0
    0|0
  • Nekadarda olmaz desek sans bu ne olacagini kesin olarak burada kimse bilemez sadece dusuncelerini yazar buda seni rahatlatmaz emin ol :/

0|0
    0|0
  • Boşuna kuruntu yapiyorsunuz

0|0
    0|0
  • yokkiz jslmazsin

0|0
    0|0
  • içine girmemiş sadece sürtmüş 5 yasında çocuklar gibi saçma sorular sormayın

0|0
    0|0
  • ruhun hamile kalmış

0|0
    0|0
  • Tahlil kesin sonucu veriir

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok vok cok 9 ay sonra anne olacan

0|0
    0|0
  • Bir dahakine sürttürme, oral yapın... ya da sana arkadan koysun...

0|0
    1|1
  • Yeni anne adayimiz da burdaymis

0|0
    0|0
  • Bir daha seviştiğinizde prezervatif takarsınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O boku yerken düşüncektin bakireyim de geçin

1|0
    1|0
  • Senin canin hamile kaldim havalarina girmek istiyor :Ddd

1|0
    0|0
  • Sacmlma hamile deglsnn

0|0
    0|0
  • şaka gibisiniz haa cidden !
    psikolojik olarak hamilesin evet umarım rahatladın !

0|0
    0|0
  • Oyle bisey olmasj imkansiz kadinlar zaten bir ay icinde sadece bir haftalik bir zaman diliminde hamile kalabiliyorla

0|0
    0|0
  • Kan tahlili %100 nettir kan tahlili yap
    Çubuk test idrar yanıltır

0|0
    0|0
Yükleniyor...