Sevgiliniz/eşiniz varken niye karşı cinsin resimleri beğenilir?

Ünlülere hayranlık duyabiliriz bunda bir sakıncası yoktur, fakat etrafımızda tanıdığımız insanların tekli resimlerini niye mesela facebook da beğeniriz altına çok güzelsin, harika, muhteşem vs. yorumlar yaparız? Üstelik eşimiz veya sevgilimiz varken? Ne var bunda diyeceksiniz ama ben buna anlam veremiyorum pek. Elin insanların tekli olan resimlerine niye böyle davranırız? Doyumsuzlükmü? Arkadaşlık demeyin bana, ateşle barut bir arada kalamıyor bunu herkes biliyor. Arkadaş abi dediğim insanlar bana yaklaştı, öpmeye kalktı (üstelik bunlar sağlam piç olmayan insanlar) sadece birinle arkadaşım oda gay olduğu için. Hani bayram yok seyran yok eniştem beni niye öptü misali.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Abaza detected ! Gibi bi durum işte kalitesiz insanlar ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sana en içten hislerimle duygularımla katılıyorum çok iyi demişsin... Saçmalıktan başka birşey değildir bu yapılanlar. Gereksiz boş laubali 10 numara yağ kokan hareketler bunlar.

1|0
    0|0
  • aslında kısmen haklısın ama benım canımdan cok sewdıgım gercekten arkadasım gıbı degıl kız kardesım gıbı baktıgım ark larım war . herkes oyle olamıyoru ne yazıkkı . arkadasının fotografı guzeldır begenır gecersın ama evlı yada kız arkadasın varken altına bırde canım muhtesem harıka taş gıbısın falan .. olmaz tabıı :D

1|0
    0|0
  • ben her zaman söylediğimi yinelicem sevgili olunduktan sonra özellikle facebook hesapları kapatılmalı bayanda bayda ortak bir face açılmalı ayşe ali gibi 2 kişinin akrabaları kızın kız arkadaşları erkeğinde erkek arkadaşları ekli olmalı faceden bile ciddi ciddi ayrılanalr varya aşkı öyle basit birşey haline getirdilerki normal arkadaşlıktan farkı yok bu önerimi uyguluyanlar sıkıntı çekmez

0|0
    0|0
  • Akraba yada çokçokçokçok yakın arkadaşı olmadıktan sonra bende sevmem valla ne yalan söyliyim. O kadar samimiyete gerek yok.

1|0
    0|0
  • insanlar maymun iştehlidir 10 kadınla yataga gir desen 10 tane daha yok demez mi çogu kadın için olmasa kadınlar içinde bu cümleyi telefuz etmek mümkündür insanın dns sında vardır bu buna akıl sır erdirerek kafanı yorma bence yaradılış dna sında var bu haram çekicidir her zaman

1|0
    0|0
  • fazla ön yargılısın bence. yaşamış olduğun örnekler kötü olabilir ancak bu genel geçer bir kural olduğunu göstermez. insan evlidir sevgilisi vardır ancak yakın bir kız arkadaşına çok güzel olmuşsun diyebilir ne var ki bunda? ayrıca karşı cinsten çok yakın dostların olabilir bu da normal bir insan için çok normaldir.

0|0
    0|0
  • "cok güzelsin", "harika", "muhtesem" çaparilemiş..

Ya tutarsa..

1|0
    0|0
  • Ne gadar on yargılısın

0|0
    0|0
  • Beğenmek var, beğenmek var şimdi. Şehvetle bakarsan olmaz ama Allah ne güzel yaratmış dersen sıkıntı yok.

Mesela erkek olmama rağmen link Andrea Pirlo'yu çok beğenirim. Ya da bu hanımefendiyi link

0|0
    0|0
    • onlar ünlü... ünlüleri sexy bile bulabilirsin cünkü ulasilmazlardir ama gercekten etrafindaki kisiye böyle yaparak sevgili ese saygisizlik oldugunu düsünüyorum

• İnsanları beğenirken ünlü-ünsüz diye ayırmıyorum. Bu durum dayımın oğlu ya da teyzemin kızı içinde geçerli..

• doyumsuzluk denilebilir. seçenekleri değerlendirmekte denilebilir. yedek parça olarak saklamakta denilebilir...

0|0
    0|0
  • Öle yorumlar yapmam. Ayrıca fotoğraf beğenmenin de zararı yok bence. Ateşle barut bir arada kalamıyor senin için geçerli olan birşey olabilir. Ancak benim 10 senelik kız arkadaşlarım var.

0|0
    0|0
    • bende bu insanlari 15 sene taniyordum adamlar kafayimi buldu ozaman?

• Ya kafayı buldular ya da 15 senedir abazanlıklarını göstermediler sana ya da sonradan azdılar.

• tester benı o gay arkadsınla tanıstırırmısın ))))

0|0
    0|0
  • benim gözüme perde iner be hiç görmem

0|0
    0|0
  • karşı cins daha çekici gelir bu yüzden

0|0
    0|0
  • bir resmi beğenmek ondan hoşlandığımız manasına gelmez ki.

0|0
    0|0
    • toplu resimlere dedigim yok veya normal resimlere ama gidip yari ciplak dudaklarini kabartan insanlari begenenleri cok görüyoruz sonucta

• efenim kabartmasınlar onlar da, mesela benim bir arkadaşım var brenda diye çok iyidir aramız ama kızın kapalı resmi hiç yok arada beğeniyorum kimisi de yakışıyor ha efenime söyliyim ki kendisi evli ve aramızda hiçbir o yönde münasebette yok

Kızlar Ne Diyor 6

• Diğer seçenekler her zaman merak uyandırırda ondan.Sonuçta seni elde ettiği için hedef olarak yenisinerota belirler.

1|0
    0|0
  • Aşk olsun yalan valla yalan hiç beğenmem diyemem , ama gelde beğenme bunu link :))

1|0
    0|0
  • Yakın olmayanları veya benim tanıyım mesafelerini bildiğim kişileri sorun etmem. Ama onun dışında, kıskanırım.

1|0
    0|0
  • Sevgilim var diye Kenanı beğenmiycem diye bir kural mı var?):)

0|0
    0|0
  • Cık ben yapmam

0|0
    0|0
  • sevgili kafasina ve ruhuna girince ilgimi cekmiyor zaten otomatikman disarisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...