Sürekli Masturbasyon Yapma İsteği?

Neden bu şekilde oluyor , ilişkilerimde bir sorun yok fakat günde 3-4 kez yapmadan duramıyorum mesela. Dalga Geçmeyin! Sağlık konusunda bir soru bu. Kurtulamıyorum ne kadar mast. yaptıktan sonra duşumu abdestimi alsamda aradan biraz zaman geçince istek başlıyor duramıyorum illa boşalmak istiyorum. Benim gibi bu sorunu yaşayanlar varmı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı mast gerçeklik duygusundan uzaklaştırır ve hayalde yaratılan bir zevk dünyasına bağımlı yapar. Bu ruhsal etkisi yanında , malzemenin sinir sistemine de aşırı yük bindiğinden bir süre sonra hatlar karışmaya ve erken boşalma sorunlarına da sebep olur.

Sonuçta gerçeklikten kaçma alışkanlığı ve giderek düşen performans yüzünden de hırs haline gelen bir takıntı halinde kısır döngüye girer. Sonunda arıza başlar ve düzeltmek için tek seçenek 2 3 yıl kadar cinsel perhizdir, dahası bu dönemde evlenirsen de başın belaya girer.

Kafanı yoracak gerçekçi işlerle uğraşırsan bir müddet sonra boşluk nedeni ile ilk saldıran olan mast fikrinden uzaklaşırsın. Ya da şimdilik böyle iyi deyip geleceği zora sokabilirsin.

Seçim senin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer birlikteliğinde cinsel ilişki yaşamıyorsanız gayet normal bir şey bu , bunun yanında çok fazla yapmamanı öneririm kılcal damarlar bir süre sonra deforme olabiliyor yani ilerde sevgilinle ya da eşinle cinsel ilişkiye girdiğinde zevk alamayabilirsin dolayısıyla boşalamayabilirsin çoğu erkek bu durumu kızın üzerine atar 'vajinan geniş' diyerek halbuki bir kadının vajinası normal boyutunun 3 katı kadar esneyip eski formuna dönebilicek yapıdadır yani doğum yapmadığı sürece genişlemez , masturbasyon yaparken mümkün olduğu kadar az baskı uygula penisine püf noktası bu onun dışında bir sorun olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|1
    0|0
  • Abazan detected

0|0
    0|0
  • çok yaparsan kurutursun ufaklığı

0|0
    0|0
  • ayın sorun bende de var sanırım işim gücüm yok vaktim çok ondan oluyor. ama pek zararı olduğun düşünmüyorum. yani isteğin gelmesi iyi birşey gibi geliyor sadece hayat düzeni olmuyor işte. o sorun.

0|0
    0|0
    • ha ben 3-4 günde bir en az 4 kez boşalarak yapıyorum. yani 3-4 gün tutuyorum kendimi yoksa hayatım çokca berbat olacak hiçbirşey yapamayacam mast yapmaktan başka. biraz sabırlı olacaksın. hergün yapmak zararlı. herşeyin fazlası zarar unutma. belki sağlık açısından da zararı vardır hergün yapmanın. ya da bağımlı yapar gerçek seksten uzak edebilir.

• Yazın bana da boyle oluyor. cinsel doyuma bir turlu ulasamiyorum

0|0
    0|0
  • Bana da oluyo ara sıra nsdiren yani. Ama bişeylerle megul olunca unutuyosun.

0|0
    0|1
  • sapıkmısın la :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...