Lütfen yardımcı olabilcek cevaplar verin?

Arkadaşlar namaz kılan biriyim iyice vesvesede oluyo tabı istem dışı boşalıyorum sebebi ne olabilir çaresi yok mu psikolojım bozuldu erken boşalma gibi düşünün yani cinsel istek yokken bile oluyo

Güncellemeler:
Arkadaşlar üstüne namaz kılan biriyim ben sürekli gusül almaktan bıktım 3 kez banyo yapıyorum özürlü sayılmazmıyım

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• eğer çok sıkıntı yaşıyorsan doktoro baş vur

0|0
    0|0
    • Pekı başvursam ne gibi bir Çözümü olucak geçicek mi hem utanıyorum

• sanırım vaz geçtin

• aynı soruyu tekrar soruyorsun

Erkekler Ne Diyor 17

• arkadaşım anlatımına göre sen orgazm olmuyorsun. sadece ıslanıyorsun.
    orgazma kadar olan süreçte oluşan ıslaklık ve akıntılar sadece abdesti bozar. banyo gerekmez. eğer orgazm olursan o zaman banyo gerekir. cinsel istek yokken boşalıyorum diyorsun bu imkansız. fiziksel akıntılarını sen boşalma sanıyorsun galiba.

0|0
    0|0
    • mesajını açarsan gerekli fetvalar ve dökümanlar sağlık uzmanlarının dökümanlarını falan gönderirim. bana göre sen orgazm olmuyorsun. sadece abdestin bozuluyor.

• Zevk alarak mı oluyor dediğin durum?

0|0
    0|0
  • Vesevesenin hic gunahi yok diyelim ki bir kedi pisliğine aynadan bakiyoruz aynda kedi pisliği gözüküyor sence ayna mi pis kedi pisliginin olduğu yermi :) tabiki ayna tertemiz sadece yansitiyor kalbmzde bir ayna sadece yanstyor yani tertemiz o yuzden kafaya takmazsan zaten eskisi kadar cok olmiyacaktir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doktora gitmelisin sinirsel uyarim problemi yasiyosun daha oncede duymustum bu istemsiz kasilma durumu isler dahada kotulesmeden doktora git

0|0
    0|0
    • Oylemı ama utanıyorum bir bayan olarak

• Tamam çok teşekkürler

• Benide haberdar et gelismelerden

• Seninle ayni durumdayım biktim bende iç çamaşırı değiştirmeye sordum dusunmeyeceksin diye cevap aldım ama şeytan bu giriyor iste akla az bisey ddüşünmeklezevk suyu geliyor ssende de öyle az düşününce islaniyorsun abdest gerektirmiyor sevketle boyle bosalirsan o zaman şart isteabdest bide ruyad olursan

0|0
    0|0
  • aklına getirme öyle şeyler namaza odaklan şeytan uğraşır senle

0|0
    0|0
  • Bu pskiyatrik bir durum Hayalet Orgazm Diye geçiyor yanlış anlamıyorsam. Bunu Psikiyatristler ile görüşmen gerek

0|0
    0|0
    • Ama Sıvı gelıyo Psikolojim çok bozuldu sürekli gusül alıyorum

• Ben müslüman değilim, onu bir hocaya felan soracaksın :) Ben sadece Bilim kısımıyla ilgileniyorum, Hani hastalık vs. bu tarzda bir sorunun olursa mesaj at, seve seve yardım ederim ama din kitap işlerine beni sokma :)

• Geçer Genelde Geçiyormuş diye okumuştum

• cinsel istek yokken nasıl boşalır biri sanırım başka bir rahatsızlık bu bence doktora gözük

0|0
    0|0
    • Hayır uyarılıyo gibi oluyorum ama istem dışı oluyo

• Peki doktora gitsem ilaçla Geçmez mi bıktım

• onu bilemem doktor değilim doktara gitmeni tavsiye ettim zaten diğerleride senin için bir vesveseye bir çözümdür

• seni birisinin sağlam tatmin etmesi gerekiyor gizem :)

0|0
    0|0
  • Hanımefendi alıntıyla karıştırıyor olabilirisiniz

0|0
    0|0
  • sakin ol az sesli oku duayı zamanla gecer

0|0
    0|0
  • nasıl tam olarak anlatır mısın. durduk yere mi akıntı oluyor.. ne kadar bir akıntı ne zaman?

0|0
    0|0
  • Hiç bisey yapmadan mi bosaliyon

0|0
    0|0
  • evlenmeye ihtiyacın var
    normal bir durum
    erkek dokunmadıkça duş almana gerek yok
    ama sen yinede al
    alırkende soğuk duş yap
    o gün ihtiyacını gidermiş olursun

0|0
    0|0
  • gayet normal birşey. yani kadinlarin bir çoğu yaşadiği bir sorun yani onun dışında aklın başka yerlere gitmesin uyumdan önce Ayet oku üfle. istersen onlarida yazarim şeytandan ve başka şeylerden korunmak için.

0|0
    0|0
  • özel mesajı ac bu konular derin aynısı basıma geliyordu

0|0
    0|0
  • Bu normal bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşalmıyorsundur. Akıntın oluyordur sen onu boşalma zannediyorsundur. Boşalmak titreyerek ve kasılarak sonrasında rahatlama hissidir. Akıntı gusül gerektirmez.

0|1
    0|0
    • Işte o Dediğin rahatlama hissi oluyo

• Özürlü sayılırsın evet ama bu normal bir durum değil. Yani bir insan nasıl devamlı uyarılır ki. Şekil bozukluğu veya benzer birşey var mı acaba?

• abdest almalı ama

• geçmiş olsun üzüldüm

0|0
    0|0
  • Evli degilsen evlenmen sart :D

0|0
    0|0
    • Ne alakası var istemıyorum

• bende tam onu diyecektim :) evlen ki zina olmasın dimi

• İstemiyorsun ama durmadan gusül abdesti alıyorsun. Buda normal bisey degil. Zinaya dönmesin

Yükleniyor...