İlk gece korkusu!!...

Arkadaşlar evlilik öncesi ilişki yaşamaya karşıyım. herşeyimle kendimi eşime saklıyorum. bütün ilkleri eşimle yaşamak istiyorum. evleneceğim kişnin de bakire olmsaini istiyorum fakat bunu nasıl öğrenebilirim? yani direkt sormak olmaz elbette ama bir şekilde daha önce hiç bir beraberliğinin olmadığını sormak öğrenmek istiyorum bunu nasıl yapsam daha uygun olur?

Güncellemeler:
hayır işin diğer bir tarafı da var tabii. şimdi ilk gecede kan gelmeme meselesi de var. biliyorum bakire kızların en büyük korkusudur bu ama ben de korkuyorum. hani ya beni kandırdıysa gibisinden. ulan ne biçim vesvese bu yaa.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu düşüncenden dolayı seni tebrik ederim kardeşim herkes senin gibi olsa bazı şeyler çok çabuk çözülecek bilmiyorum ama onu değildi başka bir şey yap mesela istihare namazı kıl evleneceğin kişinin senin için hayırlı olup olmayacağını konusunda allah yardımcın olsun

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bi kizla cikarken konusmasindan hareketlerinden zaten anlasilir aslinda korktugu belli olur ve nasil desem iliski sirasinda biraz aci cekerek ve cekinir fizigindende yürüyüsündede belli olur ve kizlik zarinin kani normal kan kirmizi degil pembe veya kahverengi gibi bisey oluyor seni adetin kanyla kandirmasinda

1|1
    0|0
    • doğrusu evleneceğim kişi için bunları düünüyorum yani çıkacağım biri için değil ki çımayı da uygun bulmuyorum. hem adetli biriyle ilişki yaşanmamalı zira haramdır. beni kandırabileceğinden endişe ediyorum.

• evet öyle düünüyorum görücü usulü evlilik yapmayı planlkıyorum. ama nasip kısmet işleri bunlar olurda bir erde birinden hoşlanırsam yabancı birinden nasıl olacak? :)

• dedigim gibi iste hareketlerinden konusmalarindan rahatligindan anlarsin

• Görüştüğün kişilere bunu soylemen lazım .

0|1
    0|0
  • aynen böyle söyle en kendimi eşime saklıyorum kendini bana saklayan birini istiyorum de ve sor

0|1
    0|0
    • yüzüne çarpar gibi olmaz mı?

• düşünüyorumda kabul edemem böyle birşeyi. yani başkasıyla yatmış biriyle ben aynı yatağa giremem. rabbim yaşatmasın bunu bana.

• ilk gece hakkında konuş korkuyorsa bakiredir,ilk gece hakkında veya cinsel şeyler konuşmak hoşuna gitmiyorsa yine bakiredir,büyük ihtimalle... ama seninle çok rahat herşeyi yapıyor ve konuşuyorsa kork derim ..

1|1
    0|0
    • evlilik öncesi bu tür muhabbetleri yapmayı doru bulmuyorum. ilkler özel olmalı benim için. herşeyiyle. küçük bir kelimesini bile evliliğe saklıyorum.

• yani kişi Allahtan korkmayıp sana yalan söyleyebiliyorsa o kişiden korkacaksın,ama bunu anlamak çok zor tabiki.. anladın mı ?

• anlarsınız zaten cins. bakış açısından, rahatlığından, ben evlenmeye yakın bir süre kala ancak eşimin bazı özel sorularına cevap verebilmiştim.Erkek anlar bence.

0|1
    0|0
    • anlar da yine de yanılmak istemiyorum işimi garantiye almak istiyorum. bunun uygun usturuplu öğrenme şekli nasıl olurki? kızı da kırmadan?

• Aman aman... Sakın... Bu resmen hakarettir... Güvenmiyorsan benimle ne işin var deme hakkı doğmazmı?Eşim isteseydi eğer o an silerdim.Ama güven zamanla oluşan sürecin getirisi.Sizde zamanla onun hareket alanlarını,olaylara yaklaşımından zaten analiz edebilirsiniz.Tabi profosyonel oyuncu değilse.İnş. kalbinize göre biri olur.Bu kadar içten edilen duayı Rabbim geri çevirmez kardeşim Allah utandırmasın.Nefsimize yenilmemize fırsat vermesin Aynalarla barışık bir hayat ötesnde dilenen ne olabilirki?

• evet haklı olabilrsin. dediğini yapacağım. inşaallah deiğiniz gibi birin bulabilirim. allah utandırmasın hepimizi. nefsimizle başbaşa bırakmasın inşaallah. sağolun. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ALLAH kalbine göre versin...

3|1
    0|0
  • Sen vesveseyi geçeceksin birader. Bu ne saçma muhabbettir ya. Kendimi eşime saklıyorummuş. Ne saklaması. Afedersin cinsel organın turşu mu senin..? Millet kapalı kapılar ardında türlü teraneler çevirirken, sen neden böyle düşünüyorsunki...

Ararsınız bu gençlik yıllarını. Evlendikten sonrada Şaziyeler gibi dert yanarsınız.. Ah gençliğim, vah gençliğim. Gözleriniz radar gibi dışarıda gezer...

0|0
    1|2
    • herşeyden önce dinimin gereğini yerine getiriyorum.

• Ben kadın dili hakkında uzun süreden beri, eğitim aldım. Burada Kadınların %90'ı optimist cevaplar verecektir. Lakin bunu bir ortaya attığın anda, senden buz gibi soğuyacaklardır...

Neden kızlar hep serseri tiplilerle geziyor? Neden sen efendi olduğun halde hala boştasın?

• tamam bir ks araştırması yapmaya var mısın?

böyle bir soru soru soralım cevapları görelim derim ben.

• köyden kız al, böyle tam anlamıyla tv nin bile girmediği köyler var ordan evlen

1|0
    2|3
    • nasip kısmet tabi ama ya köyden biri kısmet olmazsa. :)

• bişey soracam, diyelim ilk gece soktun ve kan getiremedin naapmayı düşünüyosun

• seni görmemezlikten geliyorum.

• kızın daha önce sevgilisi olup olmadığını sor

hiç sevgilisi olmamışsa sorun yok

olmuşsa ne kadar süreli olduğunu sor

ve neden ayrılmış olduğunu öğren

ve bu ayrılıkta mantıklı bir cevap bul

evlilik öncesi sevgili olmaya flört etmeye öpüşmeye

bakış açısı nasıl normalmi karşılıyor!

denizde çıplak yüzmeyi nasıl karşılıyor!

zina hakkında ne düşünüyor!

0|0
    0|0
  • Bende evleneceğim kadınla ilk yaşamak istyiyorum ve bakirim evleneceğim kadından başka birisiyle ilişkiye girmek iğrenç bence.

2|2
    0|0
  • ben bu zamanda kadarki çıktıklarımda bakire değilim diyenini duymadım ama yatağa girince nedense hepsi aaa esnekmiymiş diyorlar,benden sonrakilerede esnek hikayesine devam ediyorlardır elbet sürekli birilerinin altına yatarak evlenecek birilerini bulurlar,sen temiz birisin inş sana helal süt emmiş biri denk gelir

0|0
    0|0
  • kardeş dşünüyorumda benim eski çıktığım gibi birine denk gelirsen vay senin haline,diktirmeyi düşünüyordu,ben sabah akşam sevişirdim sonra ben kutsal bakireyim die gezerdi:))) önce diktirir sonrada seni bi güzel aldatır,kadının şeytan olanına denk gelme yeter yoksa feleğini şaşırtır,sen evden çıkınca evde bakkal manav cirit atar,ben evlilikten korktum çünkü babası evdeyken eve alırdı,abisi uyurken sevişirdik neler neler

1|1
    1|1
    • peki pişman mıısn diye sorsam?

• pişman değilim iyiki yapmışım ailesinede söyledim yattığımızdan herkesin haberi var ama kız yalanlıyor anladınmı kadının şerri çok fenadır

Yükleniyor...