Sizce ilişki yıpranır mı?

sevgilimle 1 yılı aşkın bir ilişkimiz var çok seviyor ve çok güveniyoruz birbirimize ve kısmetse ciddi düşünüyoruz fakat önümüzde 5-6 sene var okullar falan 20-21 yaşındayız.Sorum şu gün geçtikçe sınırları aşıyomuyuz sizce şu ana kadar öpüşmek ve göğüslerine dokunmak dışında bir şey yaşamadık zaten cinsellik yaşamayız,fakat gün geçtikçe daha ileri gideriz diye bir erkek olarak korkuyorum yıpranırmı sizce ilişki?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence gögüslerini ellemen bile fazla olmus öpüsmek bence okey ama orayi burayi ellemek olmaz gercekten birtürlü kendinize hakim olun sarilin el ele tutusun öpüsün ama cinsellige yönlendirmeyin bunlari kendinden gectigini anladiginda hemen gri cekil yoksa cok üzülürsünüz ikiniz icinde iyi olmaz

0|0
    0|0
    • pişman oluyorum sonra geri çekilmem gerek haklısın,ona meleğim diyorum sonra kendime kızıyorum onu melek olarak bırakmıyorum diye:(

• eminim kizda cok üzülüyordur cünkü ayni durum bendede var.. bazen insan kendini kaybediyor iste ama ger cekilmek lazim ama birtürlü insan geri cekilemiyor sonradan cok pisman olunuyor ben kac kere agladim evde öyle üzüldügüm icin lütfen kendine hakim olmaya calis daha cok ona saril mesela yan yana oturun smski saril ona öyle kalin cok daha güzel geciyor vakit

• çok haklısın ya ben böyle içten üzülüyosam oda çok üzülüyodur eminim,ona durumu güzelce açıklıyım dimi ama direk çekmiyim kendimi bu seferde belki kafası karışabilir,bide diyorum bazen ona allah korusun olmassa bizim iş dünyanın bin türlü hali var seni böyle bırakamam temiz kalmalısın hep diyorum ölüm var kalım var sonuçta :( böyle düşünüosam kesin çok seviyorum dimi onu:) sen öyle düşünürdün dimi kız olarak

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer ciddi düşünüyosan bu şekilde gidersin sevdiğine zarar vermemek için,gelin ata binmiş ya nasip ne demiş neyin ne olacağı belli olmaz,sadece sevgiyle aşkla sınırlı yaşayın ilişkinizi

0|0
    0|0
  • kasmaya gerek yok seviyorsanız mümkün olduğu kadarıyla birbirinizi mutlu edin..

0|0
    0|0
  • Ilgiyi kesme ve sabirli ol bir omur boyu surer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ona karşı olan ilgini kesmezsen asla yıpranmaz

0|0
    0|0
  • evlendirme dairesinde nikah kıyın

sonra beraber olun

0|0