Kızlar, allah ıcın yardım edın çok kötüyüm :( vajına mantarı olan varmıydı bol su içerek vajınadakı koku gidelir mi iltihap kokusu :( ?

lütfen allah rızası ıcın bakın Çok kötüyümmmm :(

Güncellemeler:
idrar yolu enfeksiyonu var o yüzden SU içiyorum dedim :(

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• İlaç kullanmalısın. Muayene olmalısın ona uygun antibiyotik ilaçlar kullanmalısın hem ağızdan hem de dirket vajinaya uygulayabileceğin krem falan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• O kokunun nedeni mantar malesefki dayanılmaz bir hal alabiliyor çözümü çok basit eczaneye gidip durumu anlat ve antibiyotik iste kremle iyileşmesi çok uzun sürüyor antibiyotik kalıcı çözüm anında etkisini gösteriyor 2 günde tamamen geçiyor

1|0
    0|0
    • pekı canım aile hekimime gitsem sence olur mu ılac yazar mı bana yoksa kadın doğuma mı git der erkek bıde utanıyorum :(

• ikisinede gitmene gerek yokki reçetesiz satılıyor bu ilaçlar özel bölgemde mantar var de direk verirler zaten ucuzda bir ilaç hemen geçirir , ama mutlaka hap olan antibiyotiklerden al sakın krem alma haftalar sürüyor krem ile iyileşmesi

• Hemşireyim, antifungal ilaçlar çok güçlü. Etkisini de cidden hemen görüyorsun (bn de aynı problemi yaşadım) ama bir süre sonra tekrarlıyor. Dr önerisi almadan sakın kullanma vajen mukozasına zarar verirsen ilerde sıkıntı yaşarsın. İlacı kullandıktan sonra her şey bitti sanma. İntim temizleyici al 2 günde bir bununla güzelce yıka kurula PAMUKLU çamaşır giy. Penti'dekiler çok güzel. Şimdi benim sorunum azaldı koku gitti, akıntı azaldı kaşıntı yok. Pamuklu çamaşırı ihmal etme 👍 geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • cok sagoll yaa...
      evet doktora gideceğim ama aile hekimine gitsem de olur mu? illa kadın doğuma mı gıtmem lazım :(

• Aile hekimi. Adı üstünde. O da doktor r ama. İşi ehline bırak ve uzmanına git. İmkan yoksa aile hekimi.

• cok teşekkürler umarım iyileşirim :(

• her şey de allah için arkadaş
    kızın kutusundaki kokuya yardımı bile allah için yapıyoruz

0|0
    2|0
  • Bol su içmekle ne alaka ki. Temiz ve ferah tutman lazım. Tüyleri uzatma iç çamaşırını her gün değiştir mümkünse ferahlatıcı jel kullan tamamdır. Koku falan olmaz.

0|0
    0|0
    • enfeksiyon ve mantar olduğu ıcın bol su ıcılıyor doktor da dedı de :( teşekkürler canım

• Krem var, işe yarıyor. Ve temiz tut. Su içmenin bir yararı olduğunu duymadım hiç.

0|0
    0|0
  • Eczaneden ilaç al bir an önce daha fazla ilerlemeden

0|0
    0|0
  • Akinti var mı parça parça

0|0
    0|0
  • Bol su ile vs yıkama dr önerisi bu

Ve bir dr görün

1|0
    0|0
  • İç çamaşırlarını ütüleyerek giy ve kendi eşyalarını ayrı yıka.

0|0
    0|0
  • Canim acilen doktora gitmelisin ciddi birsey bu oyle suyla falan olcak sey degil

1|0
    0|0
    • bir ara gitmiştim enfeksiyon vardı gectı demıstı yıne başladı ya korkuyorum gıtmeye kan alıyorlar dıye :( :(

• ütüleyim mi aa neden ki o

• bir yerde okumustum hijyen icin aslinda herkesin utulemesi lazim diye

Yükleniyor...