Kızlar, sizce yeterince iyi mi? Sizce ne kadar olmalı?

18 yaşındayım ve penisim 15 cm. İlişkiye hiç girmedim ve yakında girmeyi düşünüyorum ama biraz endişeleniyorum küçük bulurlar diye. Sizce iyi mi? Ayrıca penis büyütücü ilaçlar kullanıyorum 2-3 cm daha büyümesini istiyorum.

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Penisini boydan değil uzantisindan olceceksin. Eger oyleyse kotu değil gayet iyi. İnce degilse ideal. Peki ilaclarin etkisini gordun mu?

0|0
    0|0
    • Biliyorum uzantıdan ölçtüm zaten. 15 cm işte. Çok erekte olduğumda kalın sayılır yani kalem gibi ince değil sonuçta. Daha yeni başladım ilaçlara

• Bu haliyle bbile bence iyi :)

• Teşekkür ederim :) Bu ilaçların etkisini görebilmek için 1 haftadan uzun bir süredir mastürbasyon da yapmamaya çalışıyorum çünkü orgazm olduktan sonra penis küçülür. O yüzden 1-2 ay yapmamaya çalışacağım çok zor olacak :D ama baktım ki 2-3 cm büyümüş, o zaman ilişkiye girebilirim işte

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk ilişkide boşver ne derlerse desinler. nasil olsa ilişkiye girdikçe buyur. öyle biliyorum en azindan

0|0
    0|0
    • İlişkiye girdikçe büyür mü? Hiç duymadım :D zaten ilk ilişki için de pek iyi şeyler duymuyorum yani çok kötü sonuçlanıyormuş ilkler genelde

• Evet öyle duydum. hatta bugün

• Doğru değildir ya. Yani bilimsel açıklaması yoktur bence. Ama belli olmaz araştırmak lazım

Yükleniyor...