Ella ertesi gün hapı kullanan var mı yardımcı olabilir mi?

Karıma almayi düşünüyorum çok korkuyorum etkili mi veya önerebileceğiniz başka bir ilaç var mı tedbir bizden olsun?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi şu an için bu ürün doğru kullandığınız sürece bir problem çıkmaz.

0|0
    0|0
    • Bende bunu alip goturmeyi dusunuyorum simdi, internetten hiç arastirmadim. Nasil kullanilir ne yapilir bilmiyorum üzerinden bir gün geçti ? Biraz bilgi verebilirmisiniz, onda diyemiyorum cunku dedigim zaman benden daha fazla takiliyor kafasina üzülmesini istemiyorum biraz bilgilensem güzelce anlatacagim simdiden tesekkur ediyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• bir bilgim yok

0|0
    0|0
  • Alışkanlık etmeyin, mümkünse ilişkiden sonra hemen en kısa sürede alsın.
    İşi bu raddeye getirmeden korunun.

0|0
    0|0
    • 1gün geçti üzerinden, karıma soramadim alayim mi diye sorunca kafasi hep orada oluyor üzüluyorr ben diyince ama kafamiz rahat olsun alayim alsın bir tane 5gün icerisinde kullanmali mutlaka yaziyordu sorun olmaz umarim tesekkur ediyorum.

• Reçetelere o kadar inanmayın, doktor adayı olarak güvencesinin olmadığını söyleyebilirim.
      İlişkinin hemen sonrasında alındığında bile garanti %80'dir. 24. saatte %15, sonrası %5'e düşer, 5 günü siz düşünün.

• Mesaj olarak yazsam olur mu buradan yazamadim?

Erkekler Ne Diyor 1

• Al kanka sıkıntı yok ama 72 saat sınırı var haberin olsun. Ben yani arkadaşım kullandık, arkadaşlara tavsiye ettik onlarda kullandı sıkıntı yok. Sadece duyduğum senede 2 defa kullanılması gerekiyormuş nedenini bilmiyorum. Kullandıktan 1 hafta sonra doğum kontrol dalgası al kontrol et. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum dogum kontrol dalgasınıda arastiracagim

• Doğum kontrol dediğim gebelik testi bence hapı alırken yanında bir tane al 1 hafta sonra kontrol et. Hap 47 tl civarında. Gebelik testi 10 tl civarında olması gerekiyor.

Yükleniyor...