Çok çabuk ıslanıyorum, hissetmesini istemiyorum, ne yapmam gerek?

Selam arkadaslar ben 20 yasindayim ve bircok seyi yasamadim henuz yasadigim en ileri sey sevgilimin taytimin uzerinden bana mastürbasyon yapmasi ve parmaklamasi :) o ic camasirimin uzerinden yapmak icin elini taytimin icine sokmam istiyor fakat benim kafamda 2 tane sorun var :/ 1. si ben tuylerimi jiletle aliyorum bit kadarken bile sertligi hissediliyor bunu hissetmesini istemiyorum :/ 2. si ben tecrubesizligimden dolayidir belki cok cabuk islaniyorum hissetmesini istemiyorum ne yapmam gerek? Yardimci olun lutfen :/ ?

0|0
1|38

En İyi Erkek Görüşü

• Jiletle kesme.
    Islanma konusunda yapabileceğin bir şey yok. Ayrıca kadının çabuk tahrik olması veya çabuk boşalması iyi bir şeydir.

0|0
    0|0
    • Oylemi? :) buna sevdim ozaman

Erkekler Ne Diyor 37

• İslanmasi normal bunda saknca yok htta dha cok tahrik eder otekindede batmaz o kadar takintili dgldr elledigine gre goze almstr :)

1|0
    0|0
  • 1. Tüylerini jilet ile alma sonra karardı diye dert yanarsın
    2. Masturbasyon yaparken çıplak bir şekilde klitoris diye tabir edilen genital bölgenizin üstüyle oynayınız
    3. Extra bilgi olarak bebe yağı gibi birşeyler kullanabilirsiniz.

Iyi eğlenceler

0|0
    0|0
    • 1. haklisin.. 2. si yapiyorum yani ama onun yaptigi gibi zevk vermiyo bana

• 2. Için tabii ki erkek arkadaşının yaptığı gibi olamaz zira orada libidon bir erkekten dolayı çok daha fazla olur doğal olarak

• Yani dogru

• Söyledim ya gülüm sana.

1|0
    0|0
  • İkiside olması gereken doğal seyler sevgilindede sert tüy vardır oda ıslanıyodur o bunu sorun edermi hayır sende etme asıl sorun ediyosada sıkıntı ondadır sen onun adına önyargı yapma yapsın bir emin ol göze batmaz o anki konsantreden hatta hoşuna bile gider doğal olan bu sıkma canını

0|0
    0|0
    • Evet dedigin gibi ondada sert tuy var ama islanmadi o daha :/ bende mi bir sorun var aceba

• Yoo hayır sakın böyle düşünme sen gayet sağlıklı olman gerektiği gibisin hissiyatın da çok iyi ya gec ıslansan ya da allah korusun hiç ıslanamasan dimi bu yönden düşün bence şükür et :-)

• Sulanmamasi problem olurdu. Jletle almanda dert degil ama sevisceksen agda yapsan daha iyi =)

1|0
    0|0
  • 1cisi bulusmadan once jiletlersen bir sey hissetmez. Hissetse de kil oldugunu zaten bilir. 2cisi iyi ki islaniyorsun. Islanmasan zevk almadaigini dusunur. Basarisiz oldugunu zanneder. Ilave olarak islanmadan oteye gitmiyor musun

0|0
    0|0
  • Beyin firar ahlaksız

0|0
    1|0
  • yav hem cinsellik yaşayacaksınız hemde ıslanmamı hissetmesin diyorsun. bir karar verin. çekiniyorsan eldivenle yapsın o zaman :)

0|0
    0|0
    • Cok asiri islaniyorum ve erken oluyo o yuzden çekiniyorum

• Fazla kafaya takıyorsun Bunları erkekler hissetmeyi sever.

0|0
    0|0
  • aş bunları da keyfine bak.

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim

• tamam da ağdayı düzenli yaparsan zamanla acısı azalır kıl kökleri zayıflar
      şahsen ben sana oral yapmazdım.

• Oral yapmıyor zaten ve deniycem

• lazer epilasyon falan yaptırmalısın. ama ıslanmanın nesi kötü. kaygan kaygan çook daha zevkli olur okşamak yalamak emmek

0|0
    0|0
  • e bu dogal olan bişey ıslanman çok iyi bu erkegin hoşuna gider tüy konusuna gelince biraz uzasın agda ile aldıgın zaman o sunda ortadan kalkar ama sen parmak işini bence boşver çünki kızlıgını kaybedebilirsin

0|0
    0|0
    • Taytin ustunden bile mi? :O

• Tayt ustunden tuy belli our diye demiyorum kulot ustunden olur :/ evet tayt bile islaniyo cok fazlaislaniyorum

• çok güzel oral yapmıyomusunuz ben olsam yalarım o suyunu :)

• bunu bugün 2 dir görüyorum

0|0
    0|0
  • Sen çok yanlış kafadasın ne yazık ki henüz cinselliğin ne demek olduğunu anlayamamışsın.

0|0
    0|0
  • İlk önce o gelmeden önce mast yap uzun süre ıslanmz biraz daha istek azalir daha sonra tüy dökücü krem al 5 dk da tüysüz acısız oluyor ve başka korktugun varsa şöyle ama bu nedenler benim için önemli olmazdı hatta mutlu olurdum

0|0
    0|0
    • Okulda yanliz kaliyoruz okul sonrasinda sinifta oluyor bunlar okulda nasil yapiyim ki

• O zaman anlasin ben mutlu olurum çünkü birlikte olunca zevk almış ve ıslanmış hoşuma giderdi ve onu öperim killarda tüy dökücü ile evde al bir ay çıkmsz

• ıslandığını hissetmesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Islanman tecrübesizlikten değil. Tüylerini de tüy dökücü ile almayı dene.

0|0
    0|0
  • İc camasirindan tuylerini hissedemez.. hem islanman guzel.. islandigini bilnesi onu daha da zevklendirir

0|0
    0|0
  • bakireligin gidecek hazir ol

0|0
    0|0
  • Bendede bir soru kaldirilmisti

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun ki brak his etsin

0|0
    0|0
  • Seni... n..

0|0
    0|0
  • erkekler sever ıslanmayı ve tüylere takılmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Elini sokmasına izin verme, çok istiyorsa yalasın :P

0|0
    0|0
  • tecrübesizden öneriler köşesi,
    koyver gitsin

0|0
    0|0
  • Erkek gibi konusmussun he tayttin min icibe soksun dicektin galiba

0|0
    0|0
  • SAL GİTSİN DERT ETME

0|0
    0|0
  • Islanmak iyidir

0|0
    0|0
  • bırak oksasın hatta ver azına yalasın be güzelim

0|0
    0|0
    • Okadar ileriye gidemem :)

• ozaman bırak vajınayın tadını cıkar oksasın ıyıce zevken kıvran ben sahsen emerdim

• Sen bana ver hic ellemeyecem bizimkiler kendi halledecek herseyi:)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 1

• başlangıc guzell devamı gelır :)) alısrsın

0|0
    0|0
    • tecrübe etmeden bilemez ama yaşı daha küçük belli orda sence @suuuuu06

• ıstıyrsan hak edıyrsa yasa bence

• merak ettıgın seylerı yaz ıstersen

Yükleniyor...