Kızlar hangi korunma yöntemi sizce?

1-spiral

2- üç aylık iğneler

3-koldan takılan 3-5 senelik deri altı implantları

4- doğum kontrol hapı

not: prezervatif dışında bunlardan hangisini tavsiye edersiniz

• Spiral
    25% (2)14% (2)18% (4)Oy Ver
  • Iğne
    12% (1)7% (1)9% (2)Oy Ver
  • Implant
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Hap
    51% (4)79% (11)68% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• ımpılant taktırdım ben

1|0
    0|1
    • kol implantı demi. bende onu araştırıyorum bi yan etkisini falan gördün mü. tavsiye ediyo musun

• tamam :) gizli kullanıcının selamı varmış dicem :))))))

• :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence jinekoloğa danışıp gerekli tahlillerden sonra sana en uygun yöntemi kullanman.

0|0
    0|0
  • spiral. çok büyük rahatlık. gerçi adet süresini uzatıyor ama 16 yıldır başka bir sakıncasını görmedik.

ikinci çocuğa niyetlendiğimizde çıkartık 1 ay sonra hamilelik güzel bence . bizden tavsiyeyle 8 10 arkadaşta kullanmaya başladı. kaza yapan olmadı şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • Bence hiçbiri;çünkü hepsinin kadına zararları var,prezeratif istemiyorsun ama çok ince olanları var ama illaki istemiyorsan erkek arkadaşın bi zahmet geri çekmesini bilsin,yani bir iki sefer daha gidip gelmek için risk almasın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle iradeli bir adam varsa karşıda herhangi birşey kullanmamalı dışarı boşalmalıdır, hapların kısırlığa yol açtığı çok defa kanıtlandı anlık zevkler için dünyanın en güzel şeyi çocuğa sahip olmayı riske atmamalı

0|0
    0|0
    • ama daha yaşımız genç bu yaşta ikimizde istemeyiz :(

• ben ilerisi için sorun diyorum söylemesi ayıp 30 a yaklaştım çok birlikteliğim oldu korunma olayı hiç olmadı hiç baba olma durumuyla karşı karşıya kalmadım, doğrudur yaşınız genç ama allah göstermesin daha sonra kötü sonuçları olabilir inan bana en güzel yöntem erkeğin iradeli olmasıdır, boşalmaya çok az kala çıkarsın

• o da büyük risk ya. sonuçta o öncesinde gelen sıvı da sperm içerir.işimi şansa bırakmak istemiorum :(

• ''ay, içime boşalma'' de..

:)

0|0
    0|0
  • Erkek olarak cevap verebilirmiyim :)))

0|0
    0|0
  • bence kullanmayın şansa ne gelirsen :))

0|0
    0|0
  • spiral harici korunmalar uygundur vanilcim

0|0
    0|0
    • iğne - kıl yapıyomuş

spiral- yerinden kayıyomuş

hap- nefret ettim

implant- dışardan belli oluo diolar 4 cm miş :(((((

• kordan bağlama o zaman sorunsuz :)

• valla o süper bana da mantıklı gelio da doktora sölediğimde beni kovdu asdfghjklş :D

• spiral candır :))))

0|0
    0|0
  • şanslı bir erkek arkadaşın var diyebilirim

0|0
    0|0
  • spiral en yaygın ve en iyisidir

0|0
    0|0
  • benim hatun ertesi gün hapı kullanıyordu.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yasmin doğum kontrol hapını tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • yıllarca yasmin kullandım artık başka bişey olmalı. geçenlerde bi yere gittim günübirlik sonra bi sorun oldu 2 gün orda kalmak zorunda kaldım hapı yanıma almamıştım haftasonu eczane bulamadım vs sorun oldu

• yasmini alma saatlerine dikkat etmek gerekiyor... bende 5 aydır kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. peki sen koruyuculuğundan memnun kalmış mıydın ?

• ben 24 yaşındayım 15 yaşından beri yasmin kullandım. adet düzensizliği için vermişti doktor bıraktığımda düzenim bozuluyodu o yüzden hiç bırakamadım ama 5-6 aydır kullanmıyorum bi sıkıntı olmadı. her gün aynı saatte içerdim hatta telefonuma ilaç saati die alarm kurmuştum hergün çalardı ama artık bıktım.

Yükleniyor...