Şişe çevirmece (doğruluk-cesaretlik) oynarken yaptırdığınız/yaptığınız ya da sorduğunuz en tuhaf, ilginç şey neydi?

Oyunu oynarken birisine yaptırdığınız ya da sizin yaptığınız gerçekten büyük cesaret gerektirecek en ilginç şey neydi? Veya hiç utanmadan sorduğunuz zor soru neydi? En ilginç olanları artılayalım bence ve beğenmediklerimizi de eksileyelim. En çok artı alanı EİG seçeyim. Buyruunn...

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• genelde bu oyunlarda insanların aklından ilk cinsellikle ilgili birşeyler yaptırmak gelir ama bence çılgınlık daha heyecan verici mesela büyükadadayken oynamıştık birkere, EYLÜL kankim (Aya Yorgi) kilisesinin içine girip çanı çalmasını istemiiştim. unutmadıklarımın arasında

1|1
    0|0
  • Yoldan geçen bir kıza seni seviyorum demiştim ve çok sert bir tokat yemişim

2|1
    0|0
  • 2 kızı öpüştürmüştüm. Tülay vardı ona hıyar yalatmıştım. Elif in eteğini kaldırtmıstım. O zamanlar sapıktık ama kızlar da istiyodu hani. Hem olmaz diyor hem de kikir kikir gülüyor yapıyor :)

0|1
    2|0
  • ne zaman altına kaçırdın diye sordum :D

1|1
    0|0
  • ilk defa tanıstığım bir kızla oyanmıstık saolsun arkdasımn kızı neredeyse herkesn önnüde bnmle sexs yaptırcaktı neredeyse :)

0|0
    1|0
  • Şişe çevirmece kaç kişi oynamıştır yahu?

0|0
    0|0
  • Şu gördüğün şişeye otur demiştim

1|1
    1|2
  • Cesaretlilikte kızlar erkekler herşey vardı penisimi öp dedim zor olsa da kabul etti kurallar vardı caymak yoktu yan odada yaptı sonra
    O kız ile geldi ceaaretlilik dedim gözümu bağlayıp kızların amina ağzımı degdir dediler igrencti killi vardı bu böyle bir ani var

0|0
    0|0
  • bir kiza en son ne zamn osurdun demistim :o

0|0
    1|0
  • Cesaret dedim goster ddi gosterdim :) cok keyifli.. yine olsa yine oynarim :)

0|0
    1|0
  • cesarette arkadaşın sevgilisini öpmüştüm

0|1
    0|0
  • Alii ayşeyi öp

0|0
    1|1
  • benim sorduğum en çılgınca soru ''sevgilin var mı?'' sorusuydu :D

0|0
    1|1
  • Hiç oynamadım

0|0
    0|0
  • seks yapmıstık

0|0
    0|0
  • O oyunu hiç oynamadım.

0|0
    0|1
  • Bu lanet olası oyunu benimle kimse oynamazdı :(

0|0
    0|0
  • Kizdi ayakta cis yaptirdim banyoda yapti ( cinsel organi gormeden yapti arkasi donuk)

0|0
    0|0
  • üninin kantininde oynadık kızın birinden tokat yedim
    mıncıkla demişlerdi :D doğruluk demeyen dilimi...

0|0
    0|0
  • Üniversite 3. Sınıfta 1 şişe tekiladan sonra ev arkadaşım , ben ve kız arkadaşlarımız (2 kadın,2erkek) şişenin ucu kimde durursa üzerinden bir giysisini çıkarmaya başladı başta kimse çırılçıplak kalacağını düşünmüyordu şaka gibiydi sanki bir süre sonra iş çığrından çıkmadan oyunu bırakacaktık ama bırakamadık sonra bir baktıkki herkes iç çamaşırlarıyla kalmış inan hepimiz utanıyorduk ama o şişeyi çevirmektende alı koyamıyorduk kendimizi sonra çırılçıplak vücutlar, birbirini utançla karışık arzuyla inceleyen gözler ve en sonunda müthiş bir geceydi , hepimiz belki de hayatımızda hiç bir zaman tatmin olamadığımız kadar tamin olduk doyuma ulaştık o gece ve sabah aynı yatakta birbirne kenetlenmiş çırılçıplak vücutlar utanç duvarı yıkılmıştı ve kimse pişman değildi bilakis çok mutluyduk. Hiç birşey olmamış gibi devam ettik hayata. Bir süre sonra mezun olunca herkes kendi yoluna gitti nadiren de olsa görüşüyoruz halen arada bir ama şu an sanki masal gibi hiç yaşanmamış gibi geliyor bizlere.

0|1
    0|0
  • Domalip külotunu siyirmasini ve yüzüme ossurmasini söyledim :)

0|0
    2|2
  • Kıza pensimi yalamasını söylemiştim oda yaptı

0|0
    2|1
  • Kıza kucağıma otur demiştim :)

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ünide oynamıştık aramızda sevgililer vardı yattınız mı l*n dedim evet dediler öyle mal gibi kalmıştım :D

2|1
    0|0
  • Okulun tahtasina dilini degdir demislerdi boğğkkk

0|0
    0|0
  • Aklımda ne fırtınalar koptu da dile gelmedi :D

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • onu hiç beceremedim :D

0|0
    0|0
  • Trende oynuyorduk. Kizin kaslarinin ortasini boyadik ve surda oturan yolcuya git ve deki ben bugun kaslarimi almayi unuttum orman gibi de ge l dedk o da dedi rezil oldu

0|0
    0|0
  • en çok cinsellikle ilgili soruyorlar hiç yattınmı hiç öpüştünmü diye yani bir kere ögretmenimi dudagından öpmüştüm bir anda panik oldu hoca ya kalpten gidiyodu :)

0|0
    0|0
  • hic oynamadım biliyor musun

0|0
    0|0
  • Üniversitede çok oynardım bir gün birisi göğsümü emmek istedi ve emdi

1|1
    0|0
Yükleniyor...