Vajınada sekıl bozuklugu?

hıc ılıskıye gırmedım her hangı bısey yasamadım fakat vajınam cokk mdegısık dudaklar dısa sarkık ve morumsu neden boyle bılmıyorm sırf bu yuzden evlılık bıle yapmam cok ıtıcı gelıyor napıcam

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalamayın biçoğu böyle ve ayrıca evlenmeden göstermiyceksinki neden çekiniyorsun. seninle evleniyor vajeninle değil bunu unutma asla. herşeyin mükemmmel olsun vajeni önemseme ayrıca küçük operasyonla düzeltilebiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • Ciksin surdan hemcinslerin itiraf etsin.. bircogunuzda var bu durum.. aldirmayin! Sizi sevende buna aldirmayacak zaten..

1|0
    0|0
  • Boyle hıc dusunme cok normal olağan hem seven karekterı düzgün bır erkek senın düşündüğün o seyı bır defa bıle aklına getırmez sımdı senden rıcam bır daha boyle bırsey duymıyım anlaştıkmı?:))))

1|0
    0|0
  • Tek Değilsindir bence

1|0
    0|0
  • korkma hiç

1|0
    0|0
  • rengını acmak ıcın kremler var mı cıdden?

0|0
    0|0
  • adam senin vajinanla sokağa çıkmayacak; selfie çekip face de paylaşmayacak... anlıyorum espiri yapmaya çalışıyorsunuz da birazcık kalite lütfen :(

0|0
    0|0
  • Yercekimine yenik

0|0
    0|0
  • Vajina vajinadır. Sırf öyle diye işlevini kaybedecek değilya. Evlenen adam vajinanla mı evleniyor

0|0
    0|0
  • Bırak elleme yavruyu sahibi sever onu 😊

0|0
    0|0
  • Halbuki oralda güzel olur

0|0
    0|0
  • içimi morumsu yani...

0|0
    0|0
  • vajina tipiyle alakalı çok sıkıntı ediyorsan estetik ameliyat olabilirsin

0|0
    0|0
  • dışarda bu dediğin yüz cerrahisine giriyo dedirticek n çok insan var dimi :D

0|0
    0|0
  • Sarkik sikinti cokmu kurcaliyon oryi

0|0
    0|0
  • Bazi kizlarda oluyomus.. erkegin icine girince gormez bile uzulme ;)

0|0
    0|0
  • Artık zamanın gelmiş senin :)

0|0
    0|0
  • dert etme sorun değil öyle olmasi

0|0
    0|0
  • Iliskiye girdikten snra duzelir ve dudaklarinin disari dgru olmasi daha guzel

0|0
    0|0
  • Takma hicbir sorun olmaz. Sen sevdigin adamla beraber olduktan sonra emin ol bu tur ufak seyler aklinin ucuna gelmez. Orasi sana ve ileride evlenecegin sevdigin adama ait. Yanii umursamaa

1|0
    0|0
  • ıgrenıyom o tur vajınalardan toplu olmalı ama yokluk olunca mecburen onada talım edersız

0|0
    1|0
  • resmini atsana özelden ben anlarım 😏

0|0
    0|0
  • vajina naklini bulucam az bekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ağda yapmaktan olabilir. Jilet karartabilir. Yapısı öyle olabilir. Aldırma. Evlilik, vajina şekliyle orantılı bir şey değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...