Eşcinselim ailem beni ikinci kez yakaladı, ne yapmalıyım?

Eşcinselim daha önce annem ve ablamla bu konu gündeme gelmişti şimdide telefonuma kilit atmayı unuttum şarjdaydı telefonumu kurcalamış ablam
annem:beni kandırdığınımı düşünüyosun sen ha senle yarın görüşcez
ablam: ablam canım kuzun aklını başına topla diyor
ya ben ne yapayım nereye gidiyim kendimi bildim bileli böyleyim bu bir zevk değil duygu meselesi benim ruhum böyle lanet olsun BEN NE YAPICAM BU HAYATTA 1 ay mutluyum 2. ay mutsuzum göz yaşlarım dinmiyor

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aklını topla ablanın dediği gibi Yaradan sana tip vermiş akıl vermiş duygunun pisini o vermemiş seçmişsin sendeki tip bende olsa çok kızla sohbet etmek isterdim. Bu durumu dine yönelip eski çevrenden uzak ol. İnternet kafede çocuğun birini tangayı giymiş kameraya domalmış yakaladım o dk dışarıya sopayla vurarak çıkardım. bir vakit sonra ynnda bir kız gördüm evlendiğini varsay bir evladı olmuş babasını yemişler veya yemiş bu evlad doğduğuna kadın duyduğunda evliliğine bir ömür hem hayatına hem sana düşman olur. Yazık çok yazık eroin hap içen görünümünde var Esrar iç kafanda milyon soru olsun kendinle ilgili sorular seni geriyormu germiyormu anla. Yalnız iç dini düşün bide bak bakalım sonra.

0|0
    0|0
    • Bişey kullandığım yok ben sigaradan nefret eden insan

• Esrar kullan olm çevren b*k olmuş ailen şerefinde sanıyon uzak ol diyorlarsa uzak ol tek başına kapan bir odada kal esrarı sar dumanı hızlıca çek bir kere sonra söndür sigara içmion madem 2 ncide ölürsün bir 15 dk takıldıktan sonra etraf acaip değişecek orada sen kendinle konuş. Bn ilk içtiğimde dedimki benim arkadaşa ihtiyacım var mı yok benim sevgiliye ihtiyacım var mı yok zmnı gelince anam babam bulur evlenirim dedim benim parayaçok ihtiyacım var mı var kimden alabilirim ailemden kimin sevgisine ihtiyacım var ailemin kimin derdine derman olmama ihtiyacım var derdi gerçek olana kimlerle oturulmaz esrarcılar tinerciler hapçılar orospular gaylar lezler travestiler katiller vs gider bak bu soruyu da kaldır her insan her insanın sırrına derdine varlığını yokluğunu bilirse kullanır dolandırılır tuzaklara düşürülür. O yüzden derdine derman ailendir çevrende düştüğün durumları burada milyon kadar eleştiri gelir hatta destekle bile verenler çıkar yukarıda yazdığım sebeplerle.

Kızlar Ne Diyor 9

• Sakin bir dille acıklamalısın bu durumu. İlk basta cok zor seyler yasanıcak tabiki ama zamanla alısıcaklardır. Lgbt'yi duydun mu? onlara ulas onlardan akıl al yardım iste ne yapman gerektiğinle ilgili. Allah yardımcınız olsun.. Bu tercih meselesi degil anlayın artık sunu ya !!

0|0
    0|0
    • Daha öncede annemler telefonda beni yakaladı ben böyleyim eşcinselim dedim ya babana söylersem dedi bende ya o beni öldürür ya ben kendimi öldürürüm dedim şerefleri evladından önemliyse öleyim daha iyi

• Yazıcam simdi sana. Sakın böyle seyler düsünme.

• yani sen erkeklerden mi hoşlanıyorsun simdi :D

0|0
    0|0
    • evet erkeklerden hoşlanıyorum. Seninde erkeklerden hoşlandığın gibi...

• yakın çevrenden biride eşcinsel olabilir yani imkansız değil...

• Takma kafana seni kabul eden böyle etsin kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Tedavisi yoksa mecbur böyle kabullenecekler senin yapabileceğin bir şey yok

0|0
    0|0
  • Yakışıklı çocukmuşsun bir de ya yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Yakışıklı da çocuksun
    Yazık ediyorsunuz kendinize

0|0
    0|0
    • tanrıya soruyorum neden ben he neden ben sıçmışım böyle imtihana

• psikolojik yardm al o zmn

0|0
    0|0
  • Seni bu haliyle kabul etsinler bence

0|0
    0|0
  • yakışıklıymışsın gitti bir tane taş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bende :(

0|0
    0|0
  • Bende de bu tür bir sıkıntı var. Erkeklerden hoslanmiyorum ama kız olmak istiyorum. Doğuştan böyleyim. Ama sonuçta sabredip doğru yolda gitmeliyiz kardes. Ben zorluyorum iyice kendimi. Eskiden daha sık kız kıyafeti giyerdim simdi biraz azalttim mesela. Sen de kendini zorla. Bırakma sakın...

0|0
    0|0
  • Bildiğini yapmalısın

Nasıl mutluysan öyle yaşamalısin
    neticede hayatının geri kalan kısımlarında kimse olmayacak. .

0|0
    0|0
  • Bu bir hastalık. Ya ruhun hasta ya da bedenin. Bedenin hasta ise doktora gider hormonlarına baktırırsın. Ruhun hasta ise onun da doktoru var...

0|0
    0|1
  • Klinige yat Bu varolusu kabullenmedaha once kurtulanlari duydum

0|0
    0|0
  • Sen kendini öyle görüyorsun bu bir tercihtir bana kimse varoluş falan demesin anca kendinizi kandırıyorsunuz. Akıllı olun

0|0
    0|0
  • Bayaada erkek duruyon aslında

1|0
    0|0
    • Ne adamlar var gay demeye bin şahit ister ben ne yapayım artık canıma tak etti

• Hormonal tedavi gör

0|0
    0|0
  • Tas gibi cocuksun yazik olmus sana...

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim ki:(

0|0
    0|0
  • allahım sana geliyorum :D biz siz eksiktiniz mk kız mısın l*n ne eşcinselli

0|0
    1|0
    • bunun kız olmakla bir alakası yok.

• olum manyaklık l*n bu :D bende bir arkadaşımın galerisinde abuk subuk bişiler gördüm o zamandır görüşmüyorum ne yalan söyleyim

• Kendini oyle avutma kardesim ya, ne escinselligi yaradan bosuna mi cift yaratmis bizi. Karsi cinsi hic denedin mi de. Kafan da buyutme olayi.
    Yani atmaya calis bu seyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...