Kızlar, regl oldugunuzda?

temizlenmek filan diyorlar bir hafta mı sürüyor? ne kadar kan kaybediyorsunuz? pedinizi hangi sıklıkla değiştiriyorsunuz?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Ahh o sancı beni bir sinirli yapıyor onume gelene ters sinirli davranıyorum o yuzden kimse yaklaşamaz bana hastayken ilk başlarda çok geliyor sonra 2 gune kadar azalıyor ped alıyorum marketten 10 tane mi ne var o yetiyor bittiğinde gusul alıyoruz zaten

0|1
    0|0
    • kanama sadece gün mü sürüyor? teknik olarak rahim yumurtayla beraber sökülüp vücuttan atılıyor ne kadar kanamanız oluyor?

• 4 ,5 gun

• teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kisiye gore degisir o

0|0
    0|0
  • Ya yuh artık be. Tadına falanda bakmak istermisin? Sanane arkadaş sananeee? !!

0|0
    0|0
    • midemi bulandırma. öğrenmek için sorduk. bir bak insanlar ne saçma sorular soruyor onlara çıkış bana değil.

• Benim kültürümün, eğitim seviyemin ne olduğunu zerre kadar bilmeden bu lafları etmen daha komik kusura bakma. Bilmiş konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun çünkü o saydığın bilimsel cümlelerin ben senden önce farkındayım zaten sen beni aydınlatıcak mertebede değilsin. Cevap vermek zorunda değildim ama müdahele etmek istedim bu saçmalığına. Zoruna gitmiş anlaşılan. Neyse ben fikrimin arkadasındayım, aklı başında normal bir erkek kaç kere ped değiştiğini sormaz bile utanır biraz.

• daha komik oldun devam et lütfen ben burdayım :D

• ped 3-4 saatte bir değişirim

0|1
    0|0
  • sanane la evlenince eşine sor allla alla

1|0
    0|0
    • arkadaşım öğrenmek istiyorum sadece belki ben evlenmicem

Yükleniyor...