Erkek arkadaşım ne düşünüyor?

Erkek arkadaşım 23 yaşında ben 18 yaşındayım. ilk başta arkadaşlarımdan falan çok tepki aldım bu yaş farkı yüzünden yürümez falan dediler her neyse. sevgilim ben senle cinsel ilişkiye girmek değil sevişmek istiyorum diyor daha 1 ay falan oldu. bakire oldugumu biliyor. bekaretini bozmayayım başıma kalmasın diye mi düşünüyor yoksa ileride ayrılabilecegimiz ihtimalni goz onunde bulundurup iyiliğimi mi düşünüyor?

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D ozaman ona şöyle bir teklifde sen yap, aşkım ben bakireyim ama beni ilk sen kadın yap ve dölle beni , eğer hamile kalırsamda banada yavrumuzada bakarsın dimi de? eğer eeee şey kem küm ederse has... lan ordan birde benimle sevişecekmiş ne sandın sen beni diyip tokatı koy çek git ordan nasıl :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• illaki başına bela olmanı istemiyor ama yinede takdir edilmesi lazım anlaşılan sen zaten razısın ama o senden daha temkinli merak etme bu kafayla gidersen bu olmasada başkası o işi tamamlar..kendinizi biraz koruyun ya neden o özelini yok edeceksin neden evleneceğin adam olmasın da arkadaşlık ettiğin adam olsun

0|0
    0|0
    • ben razi degilim hatta şu an konusmuyoruz bu konu yuzunden..

• bu konu yüzünden konuşmuyorsa zaten uğraşma..ilişkinizdeki beklentisi o olmasa onun olmayacağını anlayınca vazgeçmiş fazla düşünme

• ben konusmuyorum onunla o ozur diledi zaten

• tabiki iyiliğini düşünüyor senle evlenmicek sevişmenizde mahsur yok alışmış olursun bundan sonrakilerde kolaylık olur:)

0|0
    0|0
  • 18 yaşındaki bir kıza acıdığı için yapmamıştır...

0|0
    0|0
  • samimi değil gibi geldi bana hem ileri gitmeyeceği ne malum taktik olabilir

0|0
    0|0
  • her türlü kullanıyo seni zevk için

0|1
    0|0
  • ne farkeder ki? adam seni kullanmak istiyor işte :))

0|1
    0|0
    • bi kiz bununla yatmak istedi bi kac hafta once sonra baska sulananlar da oldu. ben sadece seni istiyorum diyor

• tesekkur ederim uyardigin icin :(

• katılıyorum patron

• Ben şimdiden ayrıl derim arkadaşım yanlış şeyler yapmadan :)))

0|0
    0|0
  • bak bende çok o çocuğun dediğinden yaptım.seni sadece cinsel obje olarak görüyor bu kesin ve net

0|0
    0|0
  • bunu bizi değil onun hareketleri ile öğrenmen gerek.

0|0
    0|0
  • Yol yakınken gel vazgeç

0|0
    0|0
  • oda olur merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yahu kızım sen aklını peynirle mi yedin?!

bedenin bakire kalsa ruhun kalmayacak

onun dokunuşları içine işlemeyecek mi senin

kazanmak bir ömür ister,kaybetmeye bir anlık gaflet yeter

hayata bakış açını bilmem ama evlenmeden sakın ha sakın yapma derim

bu iyilik falan değil,işi kılıfına uydurmaktır...!

2|2
    1|0
    • tesekkur ederim onerin icin ben de oyle dusunmustum :( beni sevdigine eminim ama neden boyle yapiyor

• ne sevgisi cancağızım?!

sevse senin en değerli şeylerinden birini almak ister mi evlenmeden...

seni gerçekten seven,erkek gibi erkek bul

hayırlı günler:)

• bnce yapma onun nicin yaptı önmli değil sen onu kendine yakıştırıomsn henüz 1 aylık ilşkide

0|0
    0|0
  • bence yapma ben aynı durumdayım yaşamış biri olarak ve şuan çok pişmanım kendisi şuan nişanlı.Ayrılabileceğinide göz önünde bulundur benim düştğüm duruma düşmeni istemem.

0|0
    0|0
  • ne kadar zamandır berabersiniz?

0|0
    0|0
    • 1 ay :S

• acele etmek istemeyen erkeklere fazla rastlayamadıgımız icin tuhaf geliyo olabilir bize ama belki de acele etmek istemiyodur seni tanımak senden ve kendinden emin olmak istiyodur? bence sikayet edilecek bir durum degil.aksine sana oldukca deger verdigi icin yapıyo olabilir.zamana bırak bence

Yükleniyor...