Ertesi gün hapına rağmen hamile kalır mıyım?

Sevgilimle ilişkimde kızlık zarım bozuldu ama sevgilim bana boşalmadı hemen eczaneden "Ertesi Gün Hapı " aldım içtim. Ertesi gün hapına rağmen hamile kalır mıyım?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• içine boşalmadıysa zaten hamile kalma ihtimalin çok çok düşükken üstüne birde hap içtiysen hamile kalman imkansız gibi bişey artık rahat ol..ancak o haplardan öyle leblebi gibi içersen vucudunun bütün dengesini bozarsın.en az 2-3 ay bir daha alma o haptan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer regl olursan kısa süre içinde sorun yoktur.Zaten içine boşalmamış.

0|0
    0|0
  • semen suyu ıcerısınde bıle sperm olabılr dogum kontrol hapını ılıskıden en az 1 saat once kullanılmalıdır. ılıskıden sonra kullanman anlamsız gelıyor. kondom kullanılmadan yapılan ılıskılerde semen suyu ıster ıstemez cıkmaktadır rengı su rengınde olup ıcerısınde duruma baglı olarak sperm de yasayabılmektedır. ama benım dusuncem senın hamıle kalmaya uzulmenden cok evlı olmadıgın bırıne kendını teslım etmene uzulmenı tavsıye ederım. yasak ılskılere bır baslangıc yapmıssın. durumun cok zor.

0|0
    0|0
  • Rahat ol kalmazsın. Hem boşalmamış hem de hap almışsın. Daha nasıl önlem alınabilinirdi acaba :D Bu şartlar altında da hamile kalırsan eğer, sana denecek laf yok :D

0|0
    0|0
  • kalmazsın merak etme... devam...

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok kalmazsın, içine boşalmadıysa, döllenme olmaz doğal olarak ... hapa bile gerek yoktu . ama tedbir almışsın ...

0|0
    0|0
  • Cok dusuk ihtimal kalirsin sanmiyorum ama merak etme

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa hiç bişey olmazz

0|0
    0|0
  • Boşaldigi yerden spermleri alıp icine doğru itelemediysen endişe edecek bir sey yok.

0|0
    0|0
  • kalma ihtimail % 1

0|0
    0|0
  • 3üz yolda...

0|0
    0|0
  • %70 kalmasnn

0|0
    0|0
  • kulube hoş geldin

0|0
    0|0
  • bende bugün bir eksik var diyodum...

hoşgeldin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içine boşalmamış ki nasıl hamile kalacaksın kızlık zarı bozulunca hamile kalınmaz boşa içmişsin ertesi gün hapını. ama farzedelim ki vajinana sperm bulaştı bulaşan sperm içeri kaçtı ertesi gün hapı içtiğin için hamile kalmazsın.

0|0
    0|0
  • :))))))) iki gün sonrası hapıda var mı :) hahahaha

0|1
    0|0
  • hayir kalmazsin merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...