Lütfen yardım edin napıcam :(( ? Matürbasyondan nasıl kurtulcam?

Arkadaşlar nasıl söylesem bilmiyorum artık yemin ederim bıktım bırakamadım şu illeti aslında dinen yasak diye biliyorum.Çok denedim bırakmayı en son sadce 2 ay dayandım o da yatağı parçalayacaktım yine nefsime hakim olamdım yine elizabete devam... Ama nereye kadar

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Bende de aynı sıkıntı vardı yapmak aklına gelince Düşünme kendine engel ol bir kere yapınca devamı geliyor o günü bitirdin ertesi gün yine engel ol baktın olmuyor bir defa yaparsın sırf kötü durumu atlatmak için sonra gene yapma Düşünme aklına getirme başka işlerle uğraş

0|0
    0|0
    • Zaten çalıştığım zamanlarda değilde hep böyle boş anlarımda geliyo kardeş... Senin dediğin gibi çok yaptım ama kendime hakim olamıyorum... Özellikle 20-30 yaş arası çok tehlikeli yaşlar malum yaş 25 Allah razı olsun senden

• senden de kardeşim bn biraz kurtuldum haftada bir veya iki yani erken boşalmayı getiriyor penis eğriliği yapıyor vücudun besin değerlerini düşürüyor

• aynen haklsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim dedi gunah diye ya biriyle yapmam gunah EE baskasiyla yapmican, kendi kendinede yapmican da uccanmi😄elbet Buda senin hakkin nefuse Hakim olmak baskasina bulasmamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...