Mastürbasyon sırasında klavyenin başına gelenler!....

Mastürbasyon yaparken külah şeklinde yaptığımız peçeteyi(kondom takmazsam tabii) tutturamayıp bilgisayar masasına, klavyeye de sıçrattığınızda tepkiniz ne oluyor, hem küfredip hem "ağğ ağğğ!..." sesleri çıkıyor mu, sonrasında o klavyeyi ne yapıyorsunuz?

Hadi bakalım gece gece...

Güncellemeler:
32 yaşındayım diye beni yadırgayanlar olacağını biliyordum ama...

Bekarım, Doğu'da ücra bir bölgede çalışıyorum terör olayları sebebiyle dışarı da çıkamıyoruz... evde dizi bile izlesen bir süre sonra kendini bil. önünde buluyorsun...

ve en önemlisi merak ettim...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş gelmıs 30 35 hala mast derdındemısın dayıı

2|1
    0|0
    • senin yapmasak da ihtiyaç sonuçta tabii ama bekarım ve doğunun ücra bir bölgesinde çalışıyorum terör olayları sebebiyle dışarı da çıkamıyoruz... bu durumda senin ne gibi bir çözümün var söylersen sevinirim... 32 yaşındayım...

• Öncelıkle dualarımız senınle hayat zordur onda .. Dostum sana taktık verıyom madem çıkamıon.. Kolluk alcan bak bıldıgımız denız ıcın kollara takılan koltuk .. Şişir sabunla arasından geçir gercegınden farkı yok

• vay mk bnu ilk defa duydum :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• klavyeye abdest aldir cünüp yazilar yazdirma günaha girme.

1|0
    0|0
  • Hiç ıskalamadım. Çekeceksemde bilgisayardan az uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • klavyeyle seviyebir aşk mı yaşıyon pampa :)))

1|1
    0|0
  • camda sanal seks yaparken başıma geldi karşımdaki o anı görmek istiyorum dedi bende kamerayı ayarlamaya çalışırken klavyeye oldu olanlar:D

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir sorunum yok dayı tableti alıyorum karsıma duşta işimi hallediyorum.:-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...