Masturbasyon illetinden nasıl kurtuluırum fizksel veruhsal olarak kötü etkiliyor?

masturbasyondan nasıl kurtulurum mast yapınca karnım ağrıyor içim çok bulanıyo adatlerm ağrılı oluyor ruh halimde dengesizlik oluyor nasıl kurtulcam kendimde görüyorum mast ruhen ve bedenen zarar veriyor

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• abartmışsın sende başka rahatsızlık var

0|0
    0|0
    • abartmıyorum bunları birebir yaşıyorum

• @soran yorumu okursan sevinirim kardeşim 😊

Erkekler Ne Diyor 22

• Kaç kez yapıyorsun sıklık olarak bilgi verirsen?

0|0
    0|0
    • son3gündür hergün yapıyorum sonra 1 ay yapmıyorum sonra gene bişey oluyo aklıma geliyo

• istekli olman doğal. yalnız kalmamaya çalış. birşeylerle meşgul ol.

• zihnini meşgul edecek bir şeyler bul ve fiziksel olarak kendini yorarsan biraz daha az istekli olursun.. Aklına geldiği anda sabretmen lazım..

0|0
    0|0
  • Bende de aynı sıkıntı vardı yapmak aklına gelince Düşünme kendine engel ol bir kere yapınca devamı geliyor o günü bitirdin ertesi gün yine engel ol baktın olmuyor bir defa yaparsın sırf kötü durumu atlatmak için sonra gene yapma Düşünme aklına getirme başka işlerle uğraş

0|0
    0|0
  • Evlenerek belki.

0|0
    0|0
  • söyledigin bu seyler piskolojinden dolayı olabilir yani masta bakıs acından ve sonrasında kendinden igreniyorsan buna baglı olarak bu rahatsızlıkları yasayabilirsin böyle bir kac bayan arkadasım vardı

0|0
    0|0
  • Gerçeğine terfi edersen kurtulursun,

1|0
    0|1
  • Yapmamayı dene

0|1
    0|0
  • Özellikle mastürbasyon zamanları olarak geçen zamanlar yaklaştığı zaman kendine bir arkadaş bul ya da dışarı çık veyahut kendine bir hobi bul. Internetten uzak dur.

0|0
    0|0
  • Ama çok normal evlenince öyle bir ay falan beklemeyeceksin belki eşin hergün ilişkiye girmek isteyecek o zamandamı ruhsal olarak etkileneceksin bence senin başka sorunların var masterla alakalı değil

0|0
    0|0
    • O ayrı bişey bu ayrı bişey

• Sık yapmıyosun ki hastalık tarzında sürekli yapsan eyvallah ama diğer bütün kadınlar senin gibi ayda birkaç defa yapıyolar normal bir durum yani

• Azalatmaya calis insan icine gir pek yalniz kalma 2 gunde 3 gunde ypmaya cls bn hergun ypiyodm zor engl oldum simdi 2 gune dudusrdum planli ypmaya basla duznli biryle konsrk falan

0|0
    0|0
  • Aklina gelince. kendini ugrastir unutrsun

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan geçinir gidersiniz

0|0
    0|0
  • Gerçeğini yapıcaksın, başka türlü bırakamazsın.

0|0
    0|0
  • evde yalnız kalsam başlıyorum hemen onun için en iyi çözüm evde yalnız kalmamak

0|0
    0|0
  • bitane fuckbody bul ve seni o tatmin etsin hem yorulmassın hem tatmin olursun.

0|0
    0|1
  • haftada 3 ü geçiyorsa bu? ilerde eşin ile tatmin olamazsın sakıncalıdır

0|0
    0|0
  • Seviş :)

0|0
    0|0
  • biraz daha sakin olmalısın önce :(

0|0
    0|0
  • Başka bir tatmin yolu varsa onu dene