Anal bölgedeki tüyler?

Ordaki tüyleri almak istiyorum çok tersime geliyor kızlar nasıl yapıyorsunuz?

0|1
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• tüy dökücü krem filan kullanma jilet vurmuş gibi çıkıyor bırak kalsın ne yapacaksın oradaki türleri islam dini bunu yasaklıyor zaten anal sadece tuvalet ihtiyacını gidermek için ilişkiye girmek için değil hastalık bulaşır bırak kalsın çok rahatsız oluyorsan mecbur o kremi kullan yani daha çok çıkamaya başlar 2 haftada bir alırsın

1|0
    0|0
    • Anal ilişkiye girmeyeceğim zaten, ama sevgilimin rahatsız olucağını düşünüyorum

• o zaman mecbur o kremden kullan ama oda aynı jilet vurmuş gibi çıkartıyor daha çok çıkar yani eskisinden kısacası tüyden kıla çevirir ama rahatsız oluyorsan mecbur kullan onu 2 haftada bir sürersin

• Tuydokucu filan kullanma canim anestol diye bir krem var sur onu 20-25 dk sonra yaptir agdani iyi bilen biriyse tek cekiste halleser

Erkekler Ne Diyor 25

• selam, bence ordaki tuylerini kıllarınızı almayınız, muhakak vucudaki kılların tuylerin vucuda faydası var, eger iyi bir şekilde alamazsan kıl dönmesi olur, ve büyük sıkıntılar oluşur sizin için, illaki almak isterseniz, iyi bir tuy dökücü kullanın fakat kimyasal içermesin, orası basur bölgesi oldugu için çok hasas tır.

0|0
    0|0
  • mutlaka almalısın yoksa ne öperim ne yalarım. baştan konuşalım.

0|1
    0|0
  • Ağa'da

1|0
    0|0
  • agdacın alsn

1|0
    0|0
  • yardım alman ya da kendın

0|0
    0|0
  • Yardım iste

0|0
    0|0
  • tüy dökücü krem kullan en iyi yöntem

0|0
    0|0
  • Omg orda tüy olan kıza kız demem iyy

0|0
    0|0
  • Eldivenle aliyorum

0|0
    0|0
  • Vurdur

0|0
    0|0
  • Sizde orada tuy yok biliyordum ama kil donmesi olma olasiligi cok diyim

0|0
    0|0
  • En kolayi tuy dokucu olur oraya

0|0
    0|0
  • aynanınn karsısındaa all

0|0
    0|0
  • mümkünse ilk oraya lazer yaptırın :/ vajinada olması normal karşılanabilir ama orda olması çok itici

0|0
    0|0
  • hemen al hemen, vajinanın az kıllı olması sorun değil ama orada 1 tane kıl olması çok kötü yaa, :-( Düşün bak ben anüse oral yaparım, ki partnerim temizdir her zaman, ama orada bir tane kıl olsun midem bulanır. En güzeli lazer ama orası için. Tabi %100 bitmez ordakiler, hem yağlı hem kapalı ve havasız bölge olduğundan, ama pamuk gibi oluyor, kararmalar bile gidiyor

0|0
    0|0
  • itinayla alınır

0|0
    0|0
  • Ben sana yardım ederim

0|0
    0|0
  • Bırak orası da kıllı kalsın herkes analci olmuş hiç olmazsa o günaha girmezsin :)

0|0
    0|0
  • lazzer yaptır.

0|0
    0|0
  • herlade evli değilsin bu yüzden agda falan ugrasma tüy dökücü krem kullan canın yanmasın. evlenince agda yaparsın gec cıkar..

0|0
    0|0
  • Hamam otu al çerçide 2 tl felan.

0|0
    0|0
  • ayna tut :D

0|0
    0|0
  • Ben alıyım

0|0
    0|0
  • Ben makasla kesiom onları vallayi