Bir çok insanla tanıştım ama sonuç yok...

Merhaba arkadaşlar,Kısaca kendimden bahsedeyim 190 boy esmer Daha önceden mankenlik yaptım.Benim sorunum kız arkadaş bulup öteye gidememek,konuya nasıl açılacağım bilmiyorum,bir kaç kere yolda tanıdığım birilerinden tel aldım ötesl olmadı ,bu siteyide ''googleye sordum neden başarısız oluyorum yaşadığım ikili ilişkilerde''yaşım 30 oldu hayla ortada bişey yok .kısaca son üç senemi özetlemek istiyorum.Bir kursa katıldım sınıftaki bayanlar bi tarafta erkeler bi tarafta masalar karşılıklı derse bir aydır gelip gidiyorlarmış benim ilk günümdü,insanlara bakıyordum ilk gün işte kızın biri herkesin içinde ne bakıyosun dedi bağırarak!Bende seninle bi alakam olamaz diye cevap verdim. Bende ona sesimi yükselttim. Daha sonra dersten cıktım gittim hocaya birşey söylemeden.İlk günden sonra kursa gitmeyide çok istiyordum hatta torpille girmiştim.Herneyse kursa gelen bayanlar bana cephe aldı yada ben oyle hissettim hiç biri kurs bitene kadar benimle konuşmadı bende onlarla konuşma gereği duymadım.Daha sonra Halkla ilişkiler okumuş bir bayan geldi kursa katıldı öğrenci''evli'' bi kaç kere derse geldikten sonra sadece benimle sohbet etmeye başladı.Bana neden insanlardan uzak duruyorsun dedi bende durumu ona anlatım ondan dolayı.Daha sonra başka bir kursa daha gitmem gerekiyordu önceki kursun devamı için.Bu sefer kimseyle muhattap olmıcam diye kendime söz verdim.gel zaman git zaman,Öğretmen feminist yada lezbiyen di benimle ve diğer erkekleri azarlamaktan başka bişey bilmiyordu ,bunun beraberinde iki tane bayan bir erkek arkadasım oldu.Beraber takılmaya başladık bir hafta sürmedi.Nedenini bende bilmiyorum onların profiline baktığımda gayet olumlu insanlardı.Sonrasında tabi moralim bozuldu intihar etmeyi bile düşündüm.Başka bir yerden aynı kursu bedava kazandım bu bana moral oldu çünkü gittiğim kurstan daha kaliteli olduğu için o kursu bıraktım ve kazandığım kursa gitmeye karar verdim oradada yeni insanlar vardı bu sefer artık sadece kursuma odaklanmak istiyordum .Fakat öyle olmadı biriyle tanıştım yıne beraber çıktık ders aralarında beraber oturduk ama ilerisi olmadı sorun nerde hayla anlamış değilim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Annnam bu ne derdini satirla anlatsaydin iyi olurdu be arkadas cok uzun detaycisin galiba ? Veya basliktan yolla cikarak yazinin uzunluguna dayanarak cokmu gevezesin ?

0|0
    0|0
    • evet biraz detaycıyım sitede detaylı anlatın diyordu bende ona göre yazdım.sizdede biraz önyargı olabilirmi?

• Ya bak ben kendimi düsüncelerimi ifade etmekte zorlaniyorum , ne yazarsam yazayim yanlis anlarsin anladinda !

• Ben yanlış anlamam öncelikle bilinçli olarak söyleyip söylmediğini teyit ederim.Özellikle tanımadığım birini neden yanlış anlayayım bunun için bir sebep yok anlatabiliyormuyum.Anlatırsan sevinirim üstelik iyiye iyikötüye kötü ben anlayışlı biriyim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Savunmaya almışsın kendini. Aklı başında insanlarla konuşmaya ihtiyacın var.bide hayla değil hala dersen daha güzel olur.Kız arkadaşın olması gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • Son bir senedir arkadas çevrem ve kimseyle görüşmüyorum.Tanışma heveslerimde yok artık eskisi gibi.hayatın ne kadar boş olduğunu gördüm ,

• destansı sorunu maalesef okuyamadım..az özet geçeydin.

0|0
    0|0
    • okdar doluydumki birden patladım..:S

• anladım :) üzülmeye değmeyecek konular bunlar, her şeye rağmen hayat güzeldir, yaşamaya değer bence..her şey istediğin gibi olur inş.

Erkekler Ne Diyor 2

• ayet gibi maşallah .QWE:ASD:

0|0
    0|0
  • Bu kadar uzun yazdığına göre kendini ifade edememe ya da yanlış anlaşılma korkun var.

Önce bunu aşmalısın.

Not : Yazıyı tabiki okumadım.

0|0
    0|0
    • evet kendimi ifade edememe değilde yanlış anlaşılma korkum hat safada

Yükleniyor...